Król Lew PBF
Oceń postać i osobę powyżej - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Oceń postać i osobę powyżej (/showthread.php?tid=184)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Israel - 11-06-2015

Nick: łatwy w wymowie, a to wielki plus XD. Poza tym fajnie brzmi.
Avatar: Ładnie narysowany. Ciekawy styl m artystka.
Podpis: W pierwszej chwili pomyślałem, że to antylopa XD. Podoba mi się, że tekst jest po polsku (nie muszę tłumaczyć sobie XD).
Postać: Nie pisałem nigdy, nie śledzę losów, więc się nie wypowiem.
Osoba: Najlepsza administratorka tego forum, jaką znam. Bardzo miła osoba, cierpliwa.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Machafuko - 18-06-2015

Nick: nadludzki, szanuję.
Avek: cóż, nie przepadam za wizerunkiem hien, ale dobrze oddaje ich sukinsynstwo.
Podpis: -
Postać: Hieny są fajnym materiałem na postać. Sprawdziłem kilka postów, zazwyczaj językowo poprawne, choć krótkie i nierozbudowane. Choć z doświadczenia wiem, że są wątki w których się rozpisujesz i takie, które bardziej są nastawione na akcje, a przez to krótsze. Niestety ta krótka orma nie pozwala mi dokładnie wejść w praktyczne odgrywanie postaci, więc powiem, że poczekam na wątek w którym rzeczywiście coś z tego życia wewnętrznego postaci zostanie ukazane :D
Osoba: ludź który kreuje się na aspołecznego, mimo iż pisze z ludźmi na sb, psychopatę, choć potrafi składnie układać zdania, zboczeńca choć nigdy nic nie odwalił na sb w takim aspekcie, Poziom niepoprawnej oceny siebie ponad skalą :v Ale wydaje się być rozgarnięty, może troszku nieco zbytnio wrażliwy na żartobliwe uwagi typu hejcenie tych jego wkompilowanych w umysł akcji jak: "zw, jj, idę papa", które nieco przypominają w swoim działaniu bota. No ale ogólnie na plus, z krótkich rozmów wyłania się gość, co ma w głowie poukładane, więc jest dobrze.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Israel - 19-06-2015

Nick: Kojarzy mi się w wulgaryzmem XD, ale podoba mi się. Plusem jest to, że to suahili.
Avatar: Bardzo fajnie narysowany lew. Nie jest "matowy", jest szczegółowo bardzo zrobiony.
Podpis: Dobrze, że po polsku XD. No i dość mądry jest.
Postać: Nie pisałem z nim, więc nie wiem.
Osoba: Ogólnie to nawet fajna osoba. Tylko, że się mnie czepia ciągle XD.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Vasanti Vei - 19-06-2015

Nick: Lepszy niż Srul.
Avatar: Jakieś niesymetryczne oczy ma ta hiena. I uszy wyglądają dziwnie, ale może to dlatego, że przyzwyczaiłam się do disneyowskiego stylu. Poza tym ładny rysunek, porządnie wykadrowany, podoba mi się kolor oczu, tło i te żółte krzywe zęby.
Podpis: Idealny.
Postać: Noo jeszcze nie wiem za bardzo, ale kiedyś nadrobię czytanie postów postaci, które nie mają do czynienia z moimi. Za to mogę powiedzieć, że Fire jest całkiem spoko.
Osoba: Siedzi na sb, to na plus. I jest uparty. Generalnie wydaje mi się, że Fuko dobrze go rozgryzł, nie bardzo mam co dodawać. Płomyczku. <3


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Israel - 19-06-2015

Nick: Mam problem z przeczytaniem lekki, ale ogólnie jest ok.
Avatar: Wydaje mi się, że dość dobrze pokazuje charakter tej postaci. No i jest ładnie narysowany.
Podpis: Prosty, nie rozprasza nikogo. Choć te ukryte linki odkryłem przed chwilą XD.
Postać: Nie jest taka "cukierkowa" za jakie uchodzą lwy i lwice z LZ. To mi się właśnie w niej podoba.
Osoba: Wychwalałem już wiele razy. Ale niech będzie: super osoba.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Kiu - 19-06-2015

Nick: Ciekawy acz myląc ze względu, że do postaci mówią Srul, a to się trochę kojarzy z sru ^^"
Avatar: Ciekawy, uszka kojarzą mi się jednak z hubą ^^"
Podpis:E.. nie ma? albo ja oślepłam D:
Postać: Ciężko coś mi powiedzieć. Jakoś mam wrażenie, ze jest takim trochę głupkiem, takim popychadłem jakiegoś węża ^^"
Osoba: Wydaje się spoko acz nie znam za dobrze, tyle co czytam na sb. Plus za granie hieną!


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Sadism - 20-06-2015

Nick: Nie przepadam za aż tak krótkimi. Poza tym kojarzy się z Q.
Avatar: Taki sympatyczny. Mało pasuje do hieny, raczej wiernego pieska.
Podpis: Z komórki pisze, ale nie widze żadnego.
Postać: Taka feministka dla hien. Niby chce być wolna, snuje wielkie plany. Ale mało wydaje się by ruszyła z nimi. Nie lekceważę jednak bo Sadism podobnie zaczynał :P Za to błędy w postach irytują mnie strasznie. Niekonsekwencja (raz piszesz o sobie jak o nim, raz jak o niej, raz z pierwszej osoby raz z trzeciej. Plus błędy gram. i ort. ale przynajmniej rzadsze niż np. Nyasi czy Amani[ Grammar Nazi!!! :D ] )
Osoba: Z tego co czytam na sb, wydaje się miła oraz warta poznania. Więcej nie powiem.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - FireLion - 20-06-2015

Nick: Brzmienie kojarzy się z syczeniem, więc pomysł był dobry.
Avatar: Super narysowany. Dobrze wycieniowany.
Podpis: Ten wężyk trochę straszny XD. No i dobrze :).
Postać: Wreszcie jakaś, z którą pisałem XD. Ciekawy charakter. Ma spore zapędy do władzy. Takie lubię.
Osoba: Czepia się mnie, ze za wolno odpisuję XD. Poza tym raczej normalny XD.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Soth - 20-06-2015

Nick: Taki... ym... meh. Trudno mi wykrzesać coś pozytywnego, poza tym, że idąc dalej drogą nadinterpretacji, mogę go skojarzyć z walecznością i odwagą.
Av: Cudny. Jeden z tych, które mimo bycia rysunkami równają się digitalom.
Podpis: Nope.
Postać: Nie wydaje mi się jakoś poważnie oryginalna i chyba to decyduje o tym, że pozytywnie ją odbieram.
Osoba: Hm. W porządku.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Vasanti Vei - 28-08-2015

Nick: W porządku, jest prosty w wymowie i zapisie, a przy tym ładnie brzmiący i dosyć oryginalny.
Avatar: Szkoda, że nie ma kolorów. Też nie do końca mi pasuje połączenie tradycyjnego rysunku z digitalową obróbką. Sam design postaci jest w porządku, Twoje rysunki też mi się podobają.
Podpis: Ładnie wygląda, choć nie wiem, co ten gif ma do postaci. Kolorowy Soth bardzo przydatny, bo po avatarze ciężko wywnioskować, jak wygląda postać - zakładam, że większość ma go za białego.
Postać: Lubię go, tylko mogłabyś więcej pisać, a nie pojawiać się i znikać. Jest ciekawy, widać, że miałaś na niego pomysł i prowadzisz go z sensem.
Osoba: No lubię. :'D


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Sadism - 28-08-2015

NICK: Kojarzy się z jej matką i siostrami. Ciekawy i przyjemny zabieg artystyczny.
AVATAR: Hm... Cudny! Uwielbiam ten styl avatarów, i sam bym takim nie pogardził :3
PODPIS: W stosunku do avka zbyt prosty, acz nadal przyjemny. I duży plusik za dodanie głosu. Bardzo to cenię.
POSTAĆ: Sory za tak nieskromne wobec samego siebie podejście, ale jak trochę poznałem z różnych postów Vasanti, to wydaje mi się że wraz z Sadismem są to dwie najprzebieglejsze postaci na forum. Tu kombinacja, tam kombinacja, intrygi... Stąd mój podziw do zgryźliwej królowej.
OSOBA: No to już wałkowałem nie jeden raz. bardzo lubię, sympatyczna i miła. Najlepsza osoba do zarządzania forum :3


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Machafuko - 28-08-2015

Nick: Pasuje, aczkolwiek wydaje mi się, że nieco poszedłeś na łatwiznę z tym angielskim (nie żebym sam nie poszedł na łatwiznę, wpisując losowe słowo w translator i biorąc je bez względu jak będzie brzmieć xD). Niemniej efekt dobry, choć nicki innych Twoich postaci podobają mi się bardziej.
Avatar: Podoba mi się taka kreska. Niby "bajkowe" ale jednak realistyczne. Ten artysta, który narysował Ci Sadisma zdecydowanie wie co robi.
Podpis: Nie lubię gifów w podpisie. Znaczy link byłby spoko, ale taki gif od razu rzucający się w oczy... czasem rozprasza. Aczkolwiek za humor cenię xD Co do głosu, to jakoś inaczej go sobie wyobrażałem, no ale ok, ok.
Postać: Natrafiłem może na jeden post, więc nie ocenię tego jak piszesz Sadismem, jednak owoce Twoich działań są obiecujące - własna grupa, adopcja lwa i robienie z niego swojej prawej (hehe) ręki (w sumie nie dziwię Ci się skoro nie masz własnych XD), słyszałem o planach godnych gestapo. No zobaczymy - jednak odbieram to wszystko bardzo pozytywnie i z pewnością dzięki tej postaci forum jest ciekawsze.
Osoba: Katol, więc na wstępie już szanuję motzno. Ogólnie dobrze Cię odbieram, fajno się z Tobą gada, choć charakterami się różnimy dość znacznie. Widać że jesteś taką osobą, która bardziej nastawia się na przeżywanie i wyciąganie wniosków z własnych doświadczeń niż kumulowanie wiedzy teoretycznej. Chooć czasem wydaje mi się, że mówisz o jedno słowo za dużo, tak bezpośrednio, momentami nie masz wyczucia xD Ale za humor szanuję. Mówiąc szczerze z początku wydawało mi się, że będziemy się gryźli, na szczęście się nie sprawdziło XD


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Felija - 28-08-2015

Nick: Przyzwyczaiłam się. Lubię skrót Fuko (hm, czy to nie ja na niego wpadłam, bo nie pamiętam?), choć początkowo kojarzył mi się z żeńską postacią z pewnego anime. xd' Dla mnie Machafuko jest długim i ciężkim imieniem, klimatycznym, ale jednak nie za dobrze mi się to wymawia.
Avatar: Ciężko mu coś zarzucić w warstwie artystycznej, ale przeszkadza mi to, że masz go od samego początku i już mi się znudził, a poza tym jest to rysunek znaleziony w internecie, a nie narysowany dla Ciebie. I nie za bardzo pasuje do postaci, która sprawia wrażenie na ogół spokojnej.
Podpis: Rysunek jest bardzo prosty, ale w porządku, choć bardziej pasuje na avatar niż na podpis. Cały Fuko też okej, acz bez kolorów to wiele nie wnosi. Głos wyobrażałam sobie podobnie, pasuje i wielki plus za to, że jest po polsku - ciężko mi się wyobraża głos postaci mówiącej po polsku, gdy próbka głosu jest po angielsku lub, o zgrozo, po japońsku.
Postać: Przemyślana, prowadzona konsekwentnie. Podoba mi się jego charakter i Twój pomysł na niego, ogólnie zapowiada się ciekawie. Piszesz dość długie posty, ale nie są one o niczym, więc przyjemnie się je czyta.
Osoba: Zadziwiająco często podzielam jego zdanie. Jest uparty, ale nikogo nie obraża, potrafi dochodzić swoich racji bez wywoływania kłótni, powołując się na racjonalne argumenty, a to rzadka umiejętność. Dzięki niemu KLowe sb zyskało nowe życie, no i jest jednym z nielicznych facetów na forum, a ich obecność zawsze mnie cieszy (kiedyś było ich nieco mniej tutaj, a przynajmniej byli mniej widoczni). Ale dobrze, że też gra na fabule, a nie tylko siedzi na sb. Doceniam jego wiarę i wiedzę, choć uważam, że mógłby częściej wychodzić z piwnicy, np. żeby się ze mną spotkać. :)


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Frigg - 28-08-2015

Nick: Podoba mi się od samego początku. Można łatwo skracać i jest takie… Dźwięczne? Sama nie wiem, ja je wymawiam z długim "li" może przez to właśnie takie mi się wydaje. Kojarzy mi się z piosenką Felicita, ale to już swoją drogą.
Avatar: Ciekawy. Sam rysunek bardzo mi przypadł do gustu, bo na nim Felija wygląda tak spokojnie i poważnie. Za to tło dopełnia całość, co jest dużym plusem, bo nie jest to kolejny avatar bez tła lub kadr z filmu, jak w większości avatarów na forum (nieważne, że lubię mieć kadry z filmu jako tło…).
Podpis: Słodka Felka. Tutaj jest przedstawiona zupełnie inaczej niż lwica na avatarze. Tutaj widać wesołą, pełną ciekawości samicę. Co do gwiazdek to nie klikałam, bo mi się okienka za długo ładują >:
Postać: Podoba mi się w niej to, że jest taka nieogarnięta życiowo. To robi z niej taką nieidealną postać, kiedy większość stara się mieć właśnie postacie perfekcyjne. Poza tym lubię ją za relację z Mako, która mnie szczerze zaciekawiła i za to, że przygarnęła Haineko, bo to pokazało, że ma matczyne skłonności.
Osoba: Za wiele nie powiem, bo nie pisałam z Tobą za wiele :p Z tego co na razie zauważyłam jesteś bardzo sympatyczna i skłonna do pomocy. Nie irytujesz się za szybko co się ceni. Jesteś bardzo ogarnięta w sprawach forum i prowadzisz ciekawe postacie :)


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Kalani - 28-08-2015

Imię: Zdaje mi się, że to ja je wymyśliłam, a dziewczęta zatwierdziły. Chciałam coś, co nawiązuje do Ragnara, więc wzięłam imię z nordyckiej mitologii. Kiedy ją oddawałam nie wiedziałam, że syn Friggi z Marvel Cinematic Universe zgniecie me drobne serducho ;; W każdym razie, ładne, że tak skromnie powiem. Dźwięczne, ale stanowcze, z twardymi literami na końcu. Takie, jakie lubię. Pasuje do postaci z hardym charakterem.
Btw, wiedziałaś, że na początku fabuły Frigg nazywała się Maisha, czyli "życie" w suahili? Bo Deyne myślała, że urodziła martwe kocię. Dopiero tatuś dał jej nowe imię (ale nick od początku konta był ten sam, czyli Frigg).
Avatar: Mam orgazm na sam widok, muszę więcej pisać? Inny najlepszy av Frigg też zrobiła Ragous. (btw, czy wszyscy majo av od Ragi tylko nie ja? ;;)
Podpis: Nieładnie mi komentować, och ach, dziękuję za ten zaszczyt! Miło mi tam się znajdować między Ragowymi arcydziełami.
Postać: Szczerze? Lubię mocne postaci, są super interesujące, ale dopóki nie zagrażają moim postaciom D: Mam nadzieję, że z Kali będzie się rozumiała wspaniale mimo wszystkich różnic. Ciekawe, co wyniknie z jej zmiany. Mam nadzieję, że wyjdzie Zachodnim na dobre, a nie na złe, jak to na razie wygląda.
Osoba: Niewiele pisałam z nią, tylko przez PW. Piszesz świetne posty pod wieloma płaszczyznami. Widać, że czujesz postać i starasz się trzymać wyznaczonej przez siebie konwencji ich usposobienia. Nie boisz się psuć relacji między Frigg a innymi postaciami, które były jej bliskie. Super piszesz, pyś.