Król Lew PBF
Oceń postać i osobę powyżej - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Oceń postać i osobę powyżej (/showthread.php?tid=184)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Tafari - 02-01-2016

Nick: Na początku nie byłam pewna jak go czytać. Teraz nie mam z nim problemu i całkiem mi się podoba. A Fuko to fajne zdrobnienie, ogólnie ludzie, do których można się zwracać "*uko" są fajni B)
Avatar: Jest ładny. Postać ma prosty design, ale mi się podoba, nic jej nie brakuje. A mi jakoś się ostatnio podobają avki bez/prawie bez obróbki, są ładne i proste i w ogóle spoko.
Podpis: Jest. Na Twoim miejscu może nawet bym wstawiła sylwetkę całego Fuko do podpisu, tylko nie wiem czy zostawiłabym wtedy fragment tego samego obrazka w avatarze. Ale to tylko ja. A podpis jest ok, nic wymyślnego, linki, cytat i starczy.
Postać: No i tu mam problem, bo znam go tylko z paru postów. Wcześniej nie bardzo go śledziłam, a teraz, kiedy mam prowadzić konto jego dziecka, wyszłam z założenia (no, może przez lenistwo, kto wie), że całkiem autentycznie to wyjdzie, jeśli dowiem się o nim tyle, ile ta nowa postać. To co czytałam jest w porządku i mi się podoba, ale nie wiem wiele. Tylko niech lepiej będzie dobrym tatą >:I
Osoba: Znamy się tyle, co z konfy. A na konfie jest chaos i spam. Ale z całego tego spamu wyciągnęłam tyle, że da się z nim pogadać, pośmieszkować i czasami jakoś trochę podyskutować (ale średnio się da, bo ta konfa to śmietnik pełen spamu ;-;). Jest w porządku, co tu dużo gadać.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Samiya - 03-01-2016

Nick: Podoba mi się. Ma trzy sylaby, czyli dla mnie jest w sam raz - ani za krótki, ani za długi. I nie jest za miękki, tylko nieco twardy. Tylko jak go skracać? Taf? Za krótkie. Tafar? xD Prawie jak tatar. Tafi? To jak tofi, czyli imię dla psa :<
Avatar: On jest taki puszasto-kłębiasty, jakby był zrobiony z chmur! Albo z piany z kawy z mlekiem. Uroczy pysiek <3 I nie ma oczu typu anime czy disney, co w sumie mi się podoba. Jak zwykły zwierzak, przez co w sumie jest jeszcze bardziej uroczy.
Podpis: Podoba mi się mniej niż av :< Przy lwie fenek wygląda jakby był maskotką, przez te oczy. Są jakby bardziej puste, martwe. No i obok jest lew z zupełnie innymi oczami, to potęguje ten efekt. I grzywa jest ogrooomna D: Jakby mógł tam schować całe jedzenie na święta! Ale wciąż puszystość <3
Postać: Czytałam tylko kilka pierwszych postów i jest równie przeuroczy jak na avie. Mały łobuziak, od razu mi się spodobał ^^
Osoba: W ogóle jej nie pamiętam ._. A teraz rozmawiam z nią tylko na konfie, to jest piękne xD W skrócie - Twój humor mnie rozwala. (Nie rozumiem, jak możesz oskarżać naszą cudowną konfę o bycie śmietnikiem, tam są same poważne rozmowy! I kupa spamu, dziwnych naklejek, dziwnych rozmów, Inn z capslockiem...
No dobra, ta konfa jest śmietnikiem)


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Felija - 05-01-2016

Nick: Lubię go, pasuje do postaci, dobrze brzmi. Jest łatwy w wymowie i pisowni. No i jest na "s", lubię "s".
Avatar: Bardzo ładny, zwłaszcza obróbka. ;P W międzyczasie Inn się zmienił styl rysowania, ale akurat ten jej rysunek niezmiennie mi się podoba. Sam design postaci, hmm, serwal z zielonymi oczami - jestem na tak. Myślę, że ten kolor podkreśla jej osobowość.
Podpis: Mistrzowski. :v I ta fuksja!
Postać: Serwale są cudowne! A ja kocham Twoje posty. Naprawdę. Uważam, że jesteś jedną z lepiej piszących osób na forum, a przy Sami najbardziej to widać. Odnosi się wrażenie, że pisze Ci się nią lekko i przyjemnie. Co do samej postaci, prowadzisz ją konsekwentnie, zmienia się stopniowo, z wiekiem i pod wpływem różnych doświadczeń. Pozytywny charakter Sami jest urzekający, choć równie ciekawie jest także wtedy, gdy pokazuje swoją drugą stronę, jak podczas kłótni z Septimem. Oczywiście, za relację z Serret i z Księżycem też bardzo cenię Samiyę. Tylko mogłabyś spróbować zainwestować w więcej wątków, choćby i ten z Zephem. ;)
Osoba: Przemiła, również na żywo. Nie pogryzła mnie za spóźnienie się na umówione spotkanie, choć mieliśmy bardzo mało czasu na nie, a ja mieszkam naprawdę blisko. ^^' Chętnie bym ją widziała na którymś z kolejnych spotkań forumowych. Dobrze mi się z nią rozmawia. Poza tym mogę powiedzieć, że zaskoczyła mnie tym, jak dobrą juniorką i MG się okazała (bez niej i Sadisma funkcja MG nadal by była martwa). Aktywna, pomocna, ogarnięta, a przy tym nie boi się o nic spytać ani powiedzieć, że coś jej nie pasuje.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Sadism - 05-01-2016

Nick: Lubię, choć wersja "Fileera" lub "Filka" podoba mi się bardziej. No ale brzmi dobrze, i ma ładny skrót "Fel".
Prawie jak falafel :D
Avatar: Ładny, choć patrząc na inne wersje rysynkowe Feliji, to mógł być lepszy ;) Bo jest to postać z wieloma cudnymi avkami.
Podpis: No ta wersja Felki choćby mi się podoba bardziej. Przyjemny podpis ogółem.
Postać: Bardzo lubię, jest chyba najwygodniejsza dla naszej kochanej adminki do odgrywania, a przynajmniej odnoszę takowe wrażenie. Niegdyś szalona i nieodpowiedzialna, teraz szalona (ale oficjalnie mniej) i podobno odpowiedzialna ( a przynajmniej Cavum jeszcze żyje. I Haineko... o incydencie w kanionie nie wspominajmy ;p ).
Lubię tę postać choć nie śledzę każdego jej wątku.
Osoba: Bardzo miła, można na niej polegać....
Czy ja czasem kiedyś już o tym nie pisałem?
Tak czy inaczej sympatyczna, dba o forum, można z nią popisać także od tak o różnościach. Studiuje prawo, czylu human- co szanuje "motzno".
No i samo to prowadzi postaci które są partnerkami, matkami, ciociami, opiekunkami moich postaci chyba jest wystarczającym dowodem na to że dobrze mi się z nią dogaduje i pisze ;)
Nie mogę się doczekać jak wyrwe się z mojego zagrajdołu na spotkanie forumowe by się zobaczyć i w ogóle :p
Ahaaa- świetnie mi się z nią prowadzi audycje! Polecam! :D


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Mauara - 17-01-2016

Pora zabić jakąś grę *___*

Nick: Fajny. Teraz sadism kojarzy mi się tylko z Twoim żmijem, więc dobrze się dzieje, bo zapadasz w pamięć. Nie jest jakieś szczególnie wyjątkowe, ale nie drażni, łatwo się do tego przyzwyczaić i jest wyjątkowo wężowe, bo można sobie posyczeć przy jego wymawianiu.
Avatar: Jak już gdzieś wspomniałam, nie lubię lewitujących uciętych głów, lubię kiedy łeb wychodzi poza wyraźnie zaznaczony kadr. Technicznie ładny, napis całkiem fajnie się prezentuje, więc jest git.
Podpis: Pinkny uroboros. Nie będę się rozwodzić nad rozmieszczeniem literek bo z tego co widzę, tutaj rodzaj podpisów wygląda trochę inaczej niż wersja do której się przyzwyczaiłam... i ten. Ładny, ale lubię jak wszystko jest wyśrodkowane :D
Co do głosu, jakoś nie mogę się przyzwyczaić do tej intepretacji, ale Twoja postać więc nie mówię, że ma być jakiś inny. Za to theme mi do niego pasuje i samo w sobie też zacne jest.
Postać: Wąż zbierający gromadkę zwierzątek z różnych ras. Hmmm... postów poza swoją fabułą nie czytałam wielu, chociaż zdarzyło mi się zerknąc, chociażby jak egzekucja ratelki miała być. Wydaje się drażliwy, łatwo stracić u niego zaufanie, a przynajmniej na pierwszy rzut oka. Mam też czasem wrażenie, że jakiś taki z głową w chumarch jest, samotnej zebry nie pamięta, brak skrzydła u Vult nie zauważa. Zamyślony cały czas xD
Ogółem lubię manipulatorów i fajnie się czyta rozkminy Sadisma, więc myślę że jeszcze bardziej go pośledzę.
Osoba: A nie wiem, nie znam, chociaż Twoja twarz mi się z kimś kojarzy xD
Posty raczej krótkie, ale dobrze się czyta, pomimo literówek które czasem się wkradają (chociaż u mnie pewnie też q-q)
Ale nie ma propsów bo pasiastą zawiodłeś :U


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Vult - 18-01-2016

Nick: Wydaje mi się, że pasuje do pasiastej. Przyjemnie się też go czyta, "Małara"...Ała...ała..boli głowa.

Avatar: śliczna łysa zeberka, do tego wykonanie własne masz talent kobitko (: Tło pasuje do koloru forum, w bezowych odcieniach. Wszystko ładnie ze sobą współgra. Nie ma zbytnio drastycznych oczojebnych kolorów i mnóstwa dodatków.

Podpis: Skromny ale mi takie odpowiadają. Plusik za obrazek gdzie zebra ciągnie za ścięgno lwa :P Głos też może być, delikatny, zachrypnięty. Pasuje do niej.

Postać: Chyba nie muszę pisać, że innych zwierząt na tym forum jest mało. Szczególnie roślinożercy to unikaty. Do tego nietypowe zachowanie spowodowane zanikami pamięci. Przyjemnie czyta się posty w twoim wydaniu. Są niebanalne i ciekawe.

Osoba: Konkretnego nic nie mogę powiedzieć ale wydajesz się sympatyczna (:


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Israel - 18-01-2016

Nick: Od razu skojarzył mi się z sępem, więc ewidentnie pasuje do postaci.
Avatar: Bardzo ładnie narysowany.
Podpis: Podoba mi się jeszcze bardziej niż avatar. No i fajnie, że bardzo dokładnie postać jest opisana.
Postać: Jedna z lepszych na forum. Jest dość ciekawa.
Osoba: Pisze bardzo dobre i rozbudowane posty :).


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Frigg - 28-03-2016

Nick: Charakterystyczne. Na początku trudno było mi się przyzwyczaić, ale teraz całkiem przypada mi do gustu.
Avatar: Śliczny. Co prawda mało oddaje jego charakterek, ale jest bardzo ładny. Te oczy <3 Od razu widać kreskę Myrowiska.
Podpis: Dobry, nastrojowy rysunek Skandy. Niemalże od razu nasuwają mi się okolice terenów Bractwa i ten patrolujący tereny Israel. Znakomicie oddaje charakter postaci i w dodatku ta anatomia.
Postać: Staram się na bieżąco śledzić jego losy, ale nie zawsze mi to wychodzi. Jednak z tego co się orientuję to nie jest to postać super aktywna, ale starasz się ją rozbudować co widać. Czekam na jakieś ciekawe wątki w przyszłości.
Osoba: Mało znam, ponieważ jakoś nie miałam możliwości z tobą popisać- wydajesz się spoko, tak powiem :) Bardzo aktywny jesteś za to na sb z tego co zauważyłam :P


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Myr - 29-03-2016

Nick: Krótki, zwięzły łatwy do zapamiętania.
Avatar: Świetny, bardzo dobrze oddaje postać.
Podpis:Cała posta, widać jak wygląda. Krótki cytacik. Wszystko zgrabnie. Trochę za długi jak na mój gust ale to szczegół.
Postać:Ciekawa, po przejściach. Bardzo burzliwa wewnątrz, a na zewnątrz niby taka nie wzruszona. Bardzo lubię posty postaci. Ciekawi mnie co będzie z nią dalej i jak losy się ją poprowadzą.
Osoba: Nie znam za dobrze ale sympatyczna i z pomysłami.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Israel - 29-03-2016

Nick: Kojarzy się mi się z mruczeniem, a do kotowatego pasuje to jak najbardziej.
Avatar: Bardzo ładnie narysowany :).
Podpis: Wygląda młodziej niż na avatarze, przez co jest dużo przystojniejszy (zarówno obrazek jak i link).
Postać: Ciekawa postać, taka nietypowa i to jest w nim fajne. Tak się kojarzy trochę z dżentelmenem z XIX wieku.
Osoba: Szczera osoba, która nie lubi się patyczkować. Ogólnie to nie mam złego zdania o niej.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Venety - 01-05-2016

Nick: Średnio mi się podoba. Jest zbyt religijne. I kojarzy mi się z nazwą państwa. Po prostu, no... No nie.
Avatar: A to co innego, bo podoba mi się. Naprawdę. Is ma tutaj tai sympatyczny pyszczek. I te śliczne, niebieskie oczęta. Naprawdę mi się podoba. Dużo bardziej, niż poprzedni, tamta hiena zupełnie mi nie podchodziła, wyglądała jak jakiś przygłup.
Podpis: Ragarowa, więc musi być elegancko! Elegancja Francja, no co tu dużo mówić. Piękny obrazek utalentowanej artystki.
Postać: Z przykrością muszę stwierdzić, że nie śledzę zbytnio. Ciekawa jestem, co planuje względem LZ, akurat ten wątek obserwuję i jestem ciekawa. Byłoby świetnie, gdyby wszyscy zgodzili się przyjąć hienę na okres próbny czy coś, to byłoby zabawne.
Osoba: Ogniczek! <3 Bardzo lubię, bardzo przyjemnie mi się z Tobą pisze na SLZ, no co tu dużo mówić. Rozwalisz te matury chłopie, jestem tego pewna. ^^


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Sheloth - 01-05-2016

Nick: Skrot "Ven" jakoś nadal mi się kojarzy z Felką, ale coraz rzadziej się mylę. Imię jest ładne, takie proste, nieprzekombinowane. Pasuje.
Avatar: No tak, Cyń zrobiła sobie nowy zestaw i zaraz napisała tu, żeby jej go ktoś ocenił :3 A więc ja oceniam - i doceniam też. Art jest cudny, ma taką fajną spokojną atmosferę, nie mam się do czego przyczepić. I pasuje mu brak napisu. Zresztą, ja w ogole lubię avki bez napisow.
Podpis: Piksele! I piosenka z Małej Syrenki! I ładne kolory! Śliczny jest, też prosty i nieprzesadzony. Plus: zanim zmieniłaś zestaw nie pamiętałam kompletnie, że Ven ma takie czarne skarpetki na łapach c:
Postać: Właściwie to nie bardzo czytałam jej posty przed moim zniknięciem, teraz nadrobiłam i śledzę ją [tak jak większość LZ] na bieżąco. Jest fajnie wykreowana, prowadzisz nią naprawdę dobre wątki i przyjemnie się to czyta.
Osoba: Cynek! Nawet już nie pamiętam od ilu lat się znamy z internetow, ale chyba już od całkiem dawna :3 I chociaż gadamy właściwie tylko na konfie, to cholernie Cię lubię.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Mordechaj - 09-06-2016

//A co, ocenię se :V.//

Nick: Pasuje do klimatów afrykańskich. Trochę się z drapieżnikami kojarzy nawet.
Avatar: Pisałem Ci kiedyś, ze bardzo mi się Twoje rysunki podobają. Są charakterystyczne i zawsze rozpoznaję ich autora. Tak jest też tym razem. Bardzo ładny awatar, ukazujący przystojnego lewka :3.
Podpis: Ogólnie to mi się bardzo podoba. Nie narzuca nic i pozwala działać naszej wyobraźni. Sami możemy sobie wyobrazić, co w nim jest i zapewne każdy zobaczy co innego. Nietypowo, ale ciekawie.
Postać: Jedna z pierwszych postaci, z którą na tym forum pisałem. Niestety nawet nie było żadnej wymiany zdań XD. Jednak postać sprawiła dobre wrażenie. Wydaje mi się fajny i przyjazny. No i jak pisałem: przystojny :V. Trochę kolorystyka odbiega od LZ, ale to dobrze, bo monotonia to zło.
Osoba: Mimo iż najpierw poznałem tutaj, to tak troszkę lepiej poznałem na IT. Mimo wszystko znam tylko trochę. Ale mogę powiedzieć, że lubię, bo jest fajną i miłą osobą. No i ogarniętą, a to jest najważniejsze.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Jasiri - 09-06-2016

Nick: Nie do końca wiem, jak mam to czytać. Kojarzy mi się z mordą. Nie wiem, czy tak miało być. Ogólnie fajny i oryginalny. Pasuje do lwa z bliznami.
Avatar: Podoba mi się. Wygląda bardziej jak nastolatek, niż dorosły, ale i tak fajny. Tło trochę według mnie nie pasuje do tej czerni (która bardzo mi się podoba), ale ma też swój urok.
Podpis: Super
Postać: Nie znam, ale wygląda na fajnego, nieźle się bijącego towarzysza.
Osoba: Nie znam za dobrze, ale myślę, że ok.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Vasanti Vei - 13-09-2016

Nick: Nawet już przestał mi się kojarzyć z Lion Guardem, a zaczął z Tobą. Ogólnie ładny.
Avatar: Z tą sierścią na policzkach wygląda jak samczyk. Szkoda też, że nie ma cieni. A tak poza tym to ładny, estetyczny.
Podpis: Też lubię Mustanga, ale to nie wygląda zbyt dobrze. Jeśli chcesz mieć ładny napis, to może napisz w jakiejś avatarni, to Ci zrobią jakąś porządną grafikę?
Postać: [*]
A tak serio to była bardzo porządna, zwłaszcza jak na pierwszą postać. :) Tylko momentami zachowywała się nieadekwatnie do swojego wieku, zwłaszcza jeśli chodzi o wypowiedzi.
Osoba: Rozwijasz się w pisaniu. Oby tak dalej! A poza tym wydajesz się być sympatyczną osobą.