Król Lew PBF
Oceń postać i osobę powyżej - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Oceń postać i osobę powyżej (/showthread.php?tid=184)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Fiametta - 24-09-2012

Nick: Moron :D Moronek. Kojarzy mi się w zasadzie z niczym. No, może ze szkarłatem i tym kolorkiem którego używałaś na początku istnienia postaci- teal. Te dwa od razu widzę jak tylko czytam "Moran". Hm jak się powtórzy na głos kilka razy to imię, to przestaje brzmieć jak imię xD W sumie to teraz mi się z czymś skojarzyło- mech, deszcz, płaszcz przeciwdeszczowy, mokra kora sosny. Huh.
Av: łaaadny. Aż ciężko uwierzyć jak nam się Moran zmienił. Zdecydowanie ten jest moim ulubionym ze wszystkich artów z nim. Ładnie wykadrowany, nic nie odciąga uwagi od mordki. No, taki jaki powinien być ^^
Sygna: znów literkiiii tycieeee. Moja głowa. Nie czytam. I uważam że w teal byłoby ładniej ;_; Moran na obrazku nie przypomina tego Morana którego znam z fabuły ;P Powinnaś pomyśleć o jakimś agresywniejszym imidżu xD
Postać: jednocześnie taki kochany i jednocześnie budzi coś na kształt respektu. Nauki u Arto dają efekty, to widać. Też bym tak chciała. No i Padme podebrał Kaiserkowi ;_; Niechaj im się dobrze wiedzie. Chyba nie miałyśmy okazji prowadzić żadnego wątku... A szkoda. Przydałby się Fiamettcie taki kubeł lodowatomorankowej wody xD
Osoba: co tu dużo mówić... Wstyd, nie znamy się za dobrze ;_;


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Silver - 24-09-2012

Nick:
Fiametta.. Fiatetta :D Lubię małego fiata.. i Czinkłeczento!
Avatar:
Ona jest teraz taka słiiiit :D Taki biały aniołek ;3 Nie no.. jeden z najlepszych Avatarów na forum według mnie..
Podpis:
Kwiatki.. ja nie lubiem kwiatków.. no chyba że te takie krwisto czerwone. I piosenka.. a niechaj tam będzie.
Postać: Pamiętam jak była jeszcze aktywna za czasów gdy dołączałem do forum.. ma w sobie taki swoisty urok osobisty. I samo to że mówi zupełnie inaczej niż reszta.. beauty! Mam ogromną chęć na wątek.. kiedyś tam.
Osoba:
Mamy wiele wspólnego.. gadamy od czasa do czasa. Lubię ją wkurzać.. ale i tak jest fajną babką ;)


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Destiny - 25-09-2012

Imię: samo w sobie nie jest takie złe. Podobają mi się imiona na "S" i te, które mają "v" gdzieś w sobie .3. Znaczenie takie... nijakie. Srebrny, ot.
Avatar: Bleeeee! Nie lubię tego designu D: Kiedyś już o tym pisałam. Srebrny lew? Który świeci? Dupa, nawet żadnych odcieni szarego nie ma, czy coś. Nie, nie i nie.
Sama obróbka jest supcio, podobnie obrazek (nie licząc designu >.<)
Podpis: Jest przepiękny! Zakochałam się od pierwszego wrażenia :) Noo, osóbka, która się na niego wysiliła, powinna być z siebie dumna. Najlepszy, jaki kiedykolwiek widziałam.
Postać: Kolejny geeej? D: Dobra, niby nic złego. Niech sobie będą. Geje. Wkurza mnie fakt, że mamy na forum kolejną miłość, która cholerka jest sztuczna. Kto pokochałby kogo po dwóch dniach znajomości? Proszę was >.< Poza tym powiem, że jest fajnie prowadzona C: Gdy wszystkich ogarnia tym obojętnym... czymś.
Osoba: Super się gada, ale potrafisz mnie wkurzyć jak mało kto D: Lubię się na tb wyżywać ;> Powiedz tam czasem, jak romansik idzie? C:
Ogółem: eee... dość spoko, ale jest w niej spooooro minusów. Design, wielka miłość i sam koncept postaci mi się nie podoba. Nick, napis na avatarze i podpis (!) są spoczko C:


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Hasira - 25-09-2012

Imię: nie. zdecydowanie nie. destiny to angielskie przeznaczenie i imię kiczowate, poza tym nawykłam do tego, że imion polskich i angielskich nie wprowadza się do gry - chyba że pochodzenie postaci jest okołopolskie i okołoangielskie. no ale co ja mogę :P
Avatar: odwrotnie, zdecydowanie tak. jest świetnie wykonany - bardzo staranna kreska, pysk postaci, który wyraźnie coś mówi, a nie jest tylko gładko wykonany, kontrastująca ciemna sierść z radośnie różowym tłem. i te kropki, które dla mnie są odpowiednikiem pieprzyka nad górną wargą. super!
Podpis: utrzymany w konwencji avatara, jednak inną kreską zrobiony - nie gryzie się z avkiem i za to plus. bo niektórzy mają style tak odmienne, że pokazujące właściwie dwie różne postaci. jest estetyczny, kolor cytatu dobrze zgrany z obrazkiem pod lwicą, przyjemnie się patrzy. ponownie na tak.
Postać: mamy za sobą jedno krótkie zapoznanie, które od razu bardzo się Nahuelowi spodobało :p Destiny wie, czego chce, ale nie dąży za tym na oślep i bez patrzenia na koszty. postrzegam ją jako lwicę, która choć jest młoda, właściwie już dojrzała i potrafi ponosić konsekwencje swoich decyzji bez robienia z tego wielkiego halo. polubiłam tę postać za spokój, ciszę i świadomość - decyzje podejmuje po przemyśleniu, a nie dlatego, że ktoś inny tego oczekuje.
Osoba: Desti jest słodka ^^ to pierwsze, co mi przychodzi na myśl. gadamy o niczym i nagle wyznaje mi, że mnie kocha. no czy to nie słodkie? <3 poza tym to dziewczyna, która pomaga innym, "bo może" i nie szuka dodatkowego uzasadnienia czy korzyści, rozmawia chyba z każdym, kto się do niej odezwie (ergo nie skreśla), lubi trochę ułatwić innym życie (jak z tymi avatarami) i generalnie jest osobą dobrą. (chyba że skrywa jakąś mroczną tajemnicę, ale jeszcze się do tego nie dokopałam.) porównałabym ją do ciepłego, radosnego promyczka. lubię. :3


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Silver - 25-09-2012

//Aww.. Dest to takie słodkie! xD Wybacz ale ja również lubię wkurzać twoją osóbkę i robię to z wielką rozkoszą ^^ A te Twoje gniewne gadanie, UH!! I lovin IT!//

KONIEC OFFA


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Suri - 26-09-2012

Imię: Hasira mimo swojego znaczenia (gniew, złość) jest według mnie imieniem miłym dla ucha, oraz łatwym do zapamiętania. Ddoskonale pasuje do tygrysa, a postać która nosi to imię doskonale odzwierciedla jego znaczenie.
Avatar: Naturalny, nie przesadny, lecz nie wpadł w moj gust,wolę animowane avki. Tygrys na avku patrzy w dal, widać, że ma już swoje lata i wiele za sobą, a także mądry wyraz pyska..
Postać: Na pierwszy rzut oka Hasira wydaje się być wredna, ale jeśli druga postać, nie odwzajemni jej tego wierzcie mi, że będzie wspaniałą przyjaciółką. Ona prostu musi się do kogoś przekonać, by móc mu zaufać.
Osoba: I tu będę miała do napisania nieco więcej. Jest osobą przedewszystkim uczciwą. Nie nawidzi oszustwa ani fałszu. Lubi pomagać innym, jest osobą cierpliwą i wyrozumiałą, nie lubi zarozumialstwa tym bardziej jeśli ktoś nie ma racji.. Kocha zwierzęta. Mozna z nią porozmawiać na każdy temat (laska jest oczytana i kumata).. Potrafi dobrze, i mądrze doradzić.Dłużej rozmawiając z tą osobą zapomina sie na chwilę o troskach, wyciąga zła energię i sprawia ze uśmiech pojawia sie na twarzy.. To wszystko z mojej strony.. Wad jeszcze u niej nie zlokalizowałam stąd to ozłocenie, ale gdy jakas się znajdzie obiecuję, że tutaj dopiszę :)


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Fiametta - 26-09-2012

Nick: jak dla mnie w ogóle nie pasuje do lwa. Lwicy. Nie, zdecydowanie lepiej do jakiegoś psiaka albo nie wiem, królika? Jedna z moich postaci ma na imię Surina. W skrócie Suri, mówiono do niej tylko tak gdy była mała. Ale Surina- poważnie, o wiele lepiej to brzmi.
Av: hm, sam obrazek nie wzbudza jakichś większych emocji. Nie jest ani tragiczny, ani piękny. Jest taki normalny. Design lwicy trochę drażni nienaturalnością, nie bardzo pasuje do stylu (mówię o stylu rysowania) Disnejowskiego. Może w semi-realizmie wyglądałoby to lepiej. Może. Ogólnie nie przepadam za avatarami na których postaci są całe, dla mnie av to portret, i nic więcej nie trzeba :D
Sygna: kolejny obrazek. Jak wyżej. W dodatku postać została skrzywdzona straaasznym kadrowaniem.
Postać: miła. Tak miła aż jej nie widać. Przejmuje się innymi, może czasem za bardzo, może czas pomyśleć o sobie? Dużo widziałam takich postaci i ich przemian, czasem na lepsze czasem na gorsze. Mam nadzieję że w tym przypadku stanie się to na "lepsze".
Osoba: umie się wykłócać, oj umie xp Czasem może aż za bardzo waleczna, ale każdy ma swoje lepsze i gorsze dni. Troszkę roztrzepana :P Ale miła i w ogóle.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Shun - 26-09-2012

Surina najpierw była moja Bjórnowa ;p

N: A w sumie, nawet fajny jest. Ma taki delikatny wydźwięk, jeszte postaci nie znam, ale myślę że idealnie się wpasuje, a już na pewno idealnie się wpasował w forum. Swoją drogą, gdzieś mi się o uszy obił ten nick, tylko czy ja wiem skąd. W każdym bądź razie do twojego genialnego desing'u postaci zawaliście pasuje.
A: Kocham się :* Ten napis średnio jest widoczny i chyba bardziej przeszkadza niż pomaga. Osobiście ucięłabym od spodu o jakieś 10px ten avatar i tak na pół avie a na pół pustym tle bym tam coś napisała. I tu fajnie by było widać jakiś cytacik, złotą myśl etc. Z tym paaternem o ile tu jest ale średnio to widzę, ta postać strasznie się zamazuje i kontury mogłyby być ciut wyraźniejsze by tym ciemnym tle z księżycem, co ten księżyc też chwalę. Ogólnie, fiolet jest git, postać cud miód i orzeszki i więcej tłumaczyć nie muszę ;p
P: Te kwiatki są fajne, tekst fajny, tyle średnio to cieniowanie widzę u góry, za bardzo się zlewa. Ale ładnie, tematycznie.
P: --
O: --


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Ameerah - 26-09-2012

Nick: Podoba mi się, choć wcześniejsze samo Shun było jeszcze lepsze. Tak wydaje mi się niepotrzebnie za długie, jednak wciąż jest moim zdaniem oryginalne. Na plus!

Avatar: Rewelacyjny i tyle wystarczy na ten temat :3 No dobra... tło mi się podoba, pasuje do designu postaci, a napis też jest dobrze dobrany.

Podpis: Sam tekst, więc podpis taki przeciętny, jednak ja nie patrzę się na nie tak restrykcyjnie, więc może być.

Postać: Czasami czytam jej posty i mogę powiedzieć tyle, że jest to postać jak dla mnie prowadzona ciekawie i dość specyficznie. Niby postać nie jest już wśród żywych, ale dalej kroczy pośród lwów i wpływa na otaczający ją świat. Raczej należy do tego typów postaci, które nie zasługują na szybkie porzucenie ich w niepamięć.

Osoba: Niestety nie znam za dobrze.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Nahuel - 29-09-2012

Nick: zdecydowanie podoba mi się. uniwersalny - to znaczy pasuje i do lwicy, i do człowieka, w większości systemów rpg (więc siłą rzeczy także do KL); nie jest z obcego języka (nie w sposób, który mogłabym rozpoznać na pierwszy rzut oka); poza tym mam słabość do podwójnych liter.
Avatar: szczerze? lwica jest na nim narysowana krzywo, jakby nieco niestarannie, a cienie przypominają kurz. obróbka też jest dosyć przeciętna, zachwytu nie ma. plus za cytat, bo to jedna z moich ulubionych polskich piosenek.
Podpis: przedstawiona tam lwica bardzo różni się od Ameerah z avatara (tu - radosna i młoda, tam - dojrzalsza i poważna), jednak kreska i sposób wykonania, choć także wzorowane na KL, bardziej przypadły mi do gustu. do tego trzeci raz w profilu powtórzone imię postaci - nie da się tego przegapić :P
Postać: mamy za sobą na razie pierwszą sesję "na rozgrzewkę", bo Hatima dopiero co otrzymała tę postać od poprzedniej właścicielki (dobrze pamiętam, że była to Naomi?). nie widziałam zachowań poprzednich; obecnym brakuje indywidualnego rysu, są na razie zbudowane na szkielecie prostych skojarzeń (spokój-beznamiętność-brak emocji), jednak jak na cudzą postać i brak jeszcze wprawy w jej prowadzeniu konsekwencja jest godna pochwały. to cenię w postaciach: gdy wiem, jak się zachowają, bo właściciele pamiętają, jak to było wcześniej w podobnej sytuacji.
Osoba: nie tylko ja zaliczam ją do najmniej konfliktowych i najbardziej przyjaznych osób na forum, więc pozostaje mi tylko podpisać się pod opiniami innych ;) do tego jest bardzo "na luzie", nie ma parcia na tempo (a niektórzy tutaj mają) i wyrozumiale traktuje różne wymówki głupsze od poprzednich.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Duma - 03-10-2012

Nick: "Nazwa Nahuel to określenie jaguara w narzeczu indiańskim używanym na północy Argentyny." A tak, z ciekawości wrzuciłam nick w google, ciekawa czy ma jakieś znaczenie. Nie przeliczyłam się i jestem bardzo zadowolona - bo cenię nicki które mają ładne brzmienie jak i znaczenie. A ten jest taki prosty - jak u mnie, normalnie xD Można rzec że naprawdę oddaje Nahuela, hehe :3
Avatar: No dla mnie bomba! Brawa dla Ciebie za znalezienie świetnego lineartu i wielkie brawa dla Dest, która świetnie go poprawiła i pokolorowała i dała pasujące tło. Nie wyobrażam sobie już innego Nahuela.
Podpis: W całej okazałości! Dość popularne, ale ja to lubię, bo wiem jak postać wygląda i się w poście nie potknę, jak ją będę opisywać. No i sama przyjemność patrzeć na tego faceta <3
Głos - O JEŻU 0.0 Wcześniej mi się nie chciało klikać, ale teraz otworzyłam. BEZIMIENNY! Nieee no, nie spodziewałam się xD Zszokowana jestem! Nahuel z takim głosem...łee <3
Postać: Niah - wspaniałość. Jak dla mnie, taki ideał faceta - spokojniutki, z celem, nie wychwala się, dumny, nie wstydzi się przegranej z papciem...No nie, czemu Dum jest za mała? XD
Osoba: Haha, kojarzę z Cere! Niah, zapamiętałam po zdjęciu, a co. Może za dobrze nie znam, ale uważam że ów osóbka jest bardzo życzliwa dla otoczenia, chętna do pomocy a i postacie ładne potrafi stworzyć. Na plus!


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Ashley - 04-10-2012

Imię: Bardzo mi się podoba pasuję do osoby/ postaci idealnie.
Avatar:Prześliczny avatar. Pasuje do tej postaci idealnie i ma bardzo miłe skojarzenie.
Podpis: Obrazek, bardzo pomysłowy pasujący do avatara.
Postać: Na pewno bardzo mądra, przyjazna, opiekuńcza i wierna.
Osoba: Nie znam jej ale z pewnością, jest fajna i przyjazna. Akceptuje każdego. Tylko przypuszczam bo ją nie znam.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Arto - 05-10-2012

Imię: Angielskie, nic oryginalnego. Wyjątkowo nie pasuje lwiczce, w ogóle rzadko lubię ludzkie imiona wśród zwierząt.
Avatar: Lwiczka ma dziwny pysk, a obróbka? Nie podoba mi się.
Podpis: O, ten mi się podoba!
Postać: Już nie lubię.
Osoba: Nowa.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Machafuko - 05-10-2012

Imię: Co mogę napisać? Łatwy do zapamiętania i wymówienia, nie to co innych <gwiżdże z miną niewiniątka>. Ogólnie podoba mi się.
Avatar: Wcześniejszy bardziej mi się podobał, ale jest ok.
Podpis: No, powiedziałbym że ta sygna to kwintesencja postaci.
Postać: Znam tylko założenia postaci i charakter. Wątków nie obserwuję. Tak więc bazując na tym to postać wydaje się ciekawa. Jest kilka niezłych motywów.
Osoba: Wiem tylko tyle że coś tam siedzi w WH 40k i ma jakiś uraz do Korwina-Mikke.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Saix - 05-10-2012

Imię: Jakieś takie za długie dla mnie. Wolałabym same Fuko.
Awatar: Jest zawalisty ^^ Bez żadnych obróbek, ciekawe kolory i lew jest ślicznie namalowany [czemu ja tak nie umiem D:]
Podpis: E no... jakieś kolory czy bawienie sie tekstem mogłoby już być. Ew. jakaś malutka sygna. A tak po za tym... do fuko mi nie pasuje taki tekst xD
Postać: E... nawet może być. Aż tak sie nie zaczytałam w posty, tylko sporadycznie patrzę. Jest okej w gruncie rzeczy.
Osoba: LoL ;p