Król Lew PBF
Oceń postać i osobę powyżej - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Oceń postać i osobę powyżej (/showthread.php?tid=184)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Duma - 06-10-2012

Nick: "Ezreal przyszedł na świat z darem magii płynącej w jego żyłach. Oprócz tego, urodził się miłośnikiem wędrówek." tako rzecze Google, przedstawiając mi postać z LoLa. Cóż, mi się kojarzy z imieniem hebrajskim "Ezrael" - pomoc Boża. Tym mnie trochę odrzuca, nie lubię imion które mi się z aniołami kojarzą jako imion dla postaci na pbf'ach. W sumie - zły nie jest, ale nie podoba mi się.
Avatar: Desing - jak najbardziej, podoba mi się poza tymi znaczkami pod ślepkami, ale niech sobie one będą :3 Tło ładne, brushe fajne, czcionka jak dla mnie średnia. Ale najgorsza rzecz - lineart! mi się nie podoba.
Podpis: Mniejszych liter się nie dało? Jestem pozbawiona możliwości przeczytania. Sam art - większych uczuć u mnie nie wzbudził, o. To jest, narysowane świetnie ale...pf.
Postać: Przeczytałam KP, przeczytałam posty. Ale za mało tego, by wydać osąd. Wydaje mi się takim klasycznym Lwioziemcem, wołającym o pokój na ziemi, z raną na sercu po stracie bliskich...eee, wybacz, tylko moje zdanie xD
Osoba: Nie znam, ale wiem ze Shun. Paczam na SB, posty czytam, na poprzednim forum zastanawiałam sie czyby się na dzieciaka nie zgłosić. Oceniam - w miarę pozytywnie, jakiejś dzikiej bestii chyba w tym człowieku nie ma xD


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Serret - 07-10-2012

Nick: Prześliczny! Niby prosty, ale to jest właśnie jego największą zaletą. Krótki? Krótki. Łatwy w wymowie? Łatwy. Łatwy do zapamiętania? Też. Ma odpowiednie znaczenie? Ma. Pasuje do postaci? Jak najbardziej! Nick idealny! ^^
Avatar: Też piękny. Powiem szczerze, że te obróbki Desti z ramkowym tłem nie zawsze mi podchodzą, ale akurat tutaj wygląda to ładnie, schludnie i na miejscu. Sama postać jest urocza.
Podpis: Podobnie jak przy avie. Wszystko pasuje, nie mam absolutnie nic do zarzucenia. Miło się na niego patrzy.
Postać: I tu również powiem, że wyjątkowo przypadła mi do gustu. Niby jeszcze taka młoda, a już ma swój charakter i jest... Jest kochana. :D
Osoba: Tryska taką... Taką radością życia, o. Już zdążyłam polubić i chciałabym ją lepiej poznać. No i mam nadzieję na jej częste pisanie z moim Serrkiem. :)


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Ashley - 07-10-2012

Nick: bardzo ciekawy, bardzo lubię imiona na S. Śliczny.
Avatar: Jaki śliczny to karakal?
Podpis :jest przepiękny i pasujący do avatara.
Postać: Najprawdopodobniej przyjazna, miła opiekuńcza.
Osoba: Mila, kulturalna, tolerancyjna i sympatyczna - tak przypuszczam.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Padme - 10-10-2012

Weźcie dajcie jakiś kod, czy coś, bo niektórym się pisać nie chce:
Kod:
[b]Nick:[/b]
[b]Avatar:[/b]
[b]Podpis:[/b]
[b]Postać:[/b]
[b]Osoba:[/b]


Nick: Nie podoba mi się. Ludzki. Jakiś taki kojarzący mi się z Haj skul mjuzikal, więc nie jest to dobre skojarzenie. Jestem na nie.
Avatar:Fuj. Beznadziejna obróbka, brzydka czcionka i źle dopasowane kolory. Na nie.
Podpis: Bez tego idiotycznego Ashley wita was. ;), wyglądało by to ładnie, bo postać jest ładnie narysowana mimo, że nie podoba mi się jej design. Na nie.
Postać: Przeczytawszy wątek z Frugo, stwierdzam, że jest tak samo intelektualnie rozwinięta, jak ten pan. Nie podoba mi się.
Osoba: Nie znam i nie zamierzam tego zmienić.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Corragio - 12-10-2012

Nick: Padme. Na początku mi się nie podobał, bo nie lubię jak wykorzystuje się imiona znanych postaci/ludzi jako imię postaci. Przyznam że samo brzmienie nadal mi tak średnio pasuje ale teraz kojarzy mi się tylko i wyłącznie z szafirowooką a nie z Gwiezdnymi Wojanami [;
Avatar: Bjornowa ładnie oddała Pad, z taką średnio zadowoloną miną- to mi do postaci pasuje. Ale brak tła jakoś tak...może nie psuje, ale trochę zawodzi, bo ciekawie wyglądałaby na jakimś ładnym tle Disneyowskim.
Podpis: Odsłuchałam głosu, coby móc wydać werdykt. Kompletnie mnie zdziwił, zupełnie nie tak go sobie wyobrażałam xD W moim wydaniu głos Pad to taki normalny, nieco suchy głos potrafiący przemienić się w ociekający słodyczą xD Teksty - cóż, w porządku. Cooldplay, piąteczka! Art ładny, jedyne co mi nie pasi to uszy, wyglądają jak doczepione.
Postać: Czytam posty - Padme wydaje mi się dobrze prowadzoną postacią choć czasami jej zachowania są dla mnie niezrozumiałe. Wydaje się mieć strasznie dużo humorków - chętnie bym popisala, mogłoby być ciekawie.
Osoba: Nie znam za dobrze. Poznam? Może, zobaczymy [; Wygląda na to, że olej w głowie ma!


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Naomi - 13-10-2012

/Dobra, wiem że otrzymam pewnie jakieś negatywne opinie na mój temat, ale dobra tam/

Nick: Corragio - Takie hiszpańsko brzmiące moim zdaniem. Ładne nawet.
Avatar: Lineart od Malaiki. Bardzo mi się podobają jej arty. Bardzo fajny jest też efekt tego że postać jest większa od tła (nie wiem jak to inaczej nazwać)
Podpis: Fajny rysek Malaiki pokolorowany przez Kami. Przydałby się jednak jeszcze jakiś tekst.
Postać: Nie znam. Nie śledzę jej losów.
Osoba: Nie znam


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Moran - 13-10-2012

Imię: przyzwyczaiłam się już, chociaż samo imię średnio mi się podoba.
Avatar: Ano, ładnie, ale te linie są strasznie... postrzępione? Cienie są dziwnie położone. Brak obróbki mnie nie razi. Przeciwnie - podoba mi się. Ładne ujęcie, tak poza tym.
Podpis: takie same zastrzeżenia co do rysunku jak powyżej. Obrazek won, inny kolor tekstu mógłby być, bo kiepsko widać.
Postać: ostatnio nie mam czasu śledzić losów postaci, tak samo jest w przypadku Naomi. Z tego, co widziałam, śmiem twierdzić, że to taka typowa Lwioziemka - w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Dobra, pomocna, koleżeńska, o wielkim sercu. Lubię ją nawet.
Osoba: średnio znam, naprawdę niewiele ze sobą pisałyśmy, o ile w ogóle. Miło mi, że podoba jej się parka Moran&Padme ^^ Zdaje się być okej.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Orvara - 13-10-2012

Imię: Moran, Moronek. pewnie, że piękne. najfajniejsze są imiona, które można w głupi sposób przerobić xd
Avatar: lubię, bo lubię Twoją kreskę, która pasuje młodym lwom. w dodatku Moran ma prosty design, który cenię. i właśnie mi przyszło do głowy, że gdyby był człowiekiem, z pewnością byłby Żydem lub miał co najmniej takie korzenie.
Podpis: no tego... zupełnie inny lew niż w avie. wolałam tamten podpis xP tekst ok, czytelny, a kolorystycznie dopasowany do rysunków. czy zgodny z Moranową osobowością - nie wiem.
Postać: Morana znam z jednej sesji, którą prowadziłam jako MG. ciamajda taka trochę, ale z dobrym sercem; wierny partner Padme, choć nie za bardzo radzi sobie z samicami. kiedy musi ustąpić pola pierwszeństwa samicy, ciężko to odchorowuje i czuje się beznadziejny :P to kolejna z postaci, które niekoniecznie pasują mi do Świtu, ale tego lwa nie śledzę, więc w sumie nie znam za dobrze. pewnie po prostu jeszcze nie wiem, jaki diabeł w nim siedzi :>
Osoba: Moronek kojarzy mi się z zabieganą osobą - odnoszę wrażenie, że wiecznie ma coś do roboty (chociaż niekoniecznie zawsze na KL) i bardzo rzadko się nudzi. sympatyczna. uzdolniona artystycznie. ale i niezdecydowana - Eleasa kasowałam dwa razy, kto wie, czy nie pojawi się po raz trzeci, gdzieś kiedyś mignęło mi, że już jakąś postać kasowała i przywracała na zmianę; zobaczymy, co będzie z Sharmą. w każdym razie na danym przez nią słowie polegałabym tylko z przymrużeniem oka xP


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Shun - 13-10-2012

FEL powiedz, ze to nie jest o mnie D:

Cytat:Oceniam - w miarę pozytywnie, jakiejś dzikiej bestii chyba w tym człowieku nie ma xD



RE: Oceń postać i osobę powyżej - Salim - 13-10-2012

Shun, też się zdziwiłam, kiedy to przeczytałam. xp Wy nie znacie Shun...

No, a co do Orvary...

Nick: Nigdy nie przepadałam za nickami na 'o' (poza Ornareni, ale to inna kwestia). Pojawiają się one stosunkowo rzadko, ale przez całą moją forumową karierę spodobał mi się tylko jeden, wymieniony wyżej. Twój mnie nie razi, brzmi dobrze i tak dalej, ale przez pierwszą literę raczej nie ma szans, żebym nagle zaczęła go ubóstwiać...
Avatar: He, he. Moja obróbka i rysunek Malci. Czyli jest ślicznie. :D Co do designu - podobają mi się lawendowe oczka.
Postać: Jeszcze nie zdążyłam poznać, ale zapowiada się ciekawie.
Osoba: No muszę przyznać, że to najlepszy 'nabytek' forum ostatnich miesięcy. ;) Stanowcza, konkretna, a przy tym cierpliwa, pracowita, no i świetnie się z nią rozmawia. Chętnie bym z nią więcej pisała na fabule. Mam też nadzieję spotkać ją na Falkonie.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Miyuki - 13-10-2012

Nick: Salim... W sumie, nie jest najgorsze to imię. Kojarzy mi się trochę z marynarzem. Łatwo zapamiętać, można wykrzyczeć jako powitanie takie (czym salut dosłownie :D). Ogółem, fajne jest.
Avatar: Obrazek ładny. Tło ładne, Hewa się postarała. Ale obróbka? Fe, do kosza z nią. Ani trochę mi się nie podoba. Ta ramka zupełnie nie pasuje tutaj, lepiej byłoby bez niej, a jedynie czarna, na 1 px. Tekstura nie najgorsza, fajna, ale psuje ją ta ramka. NIGDY tak nie rób, obrzydliwie to wygląda. Serio, taka pstrokacizna, że hej.
Podpis: Tutaj podobnie. Ramka fe, ale reszta jest super. I ładny font, pasuje fajnie. :)
Postać: Nie śledzę jego losów.
Osoba: Vencia, Vencia. Bardzo ją lubię. Jest taka... Taka sympatyczna, no. Taka Vencia. Chętnie spotkałabym się jeszcze raz. No i przez nią mam fazę na piosenkę z Kubusia Puchatka, którą znałam, ale ona mi przypomniała o niej. :3 Lubię Kubusia.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Naomi - 13-10-2012

Nick: Miyuki. Japońskie imię oznaczające ,,piękne szczęście''. Podoba mi się. Sama skracam je do ,,Miyu''
Avatar: Okropnie mi się podoba. Jest taki uroczy, a spojrzenie lwicy powala
Podpis: Też mi się podoba...taki afrykański jest
Postać: Zupełnie inna niż wtedy gdy grała nią poprzednia userka. Przedtem była ,,landryną'' która miała wszystko i wszystkich gdzieś. Teraz jest ona dojrzałą i bardzo mądrą lwicą. Obecnie nie śledzę jej losów, ale dziwi mnie czemu ona nie chce dołączyć do Lwich.
Osoba: Jest w porządku. Tylko mam wrażenie że jest strasznie zabiegana. Ale osobiście nic złego do niej nie mam


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Salim - 13-10-2012

// Mi, poprawiłam ramkę. Lepiej? :) Btw, ja chyba naprawdę mam jakiś ciemniejszy ekran, bo już któryś raz coś tam jest dla mnie ciemniejsze niż u innych. //

Nick: Przejdzie. Nie powala, ale przyzwyczaiłam się już.
Avatar: Ładny, nawet nie razi brak obróbki. Tylko dlaczego Naomi ma tu szare oczy? Aha, co do designu postaci - zbyt prosty jak dla mnie. Taka Nala.
Podpis: Rysunek trochę za nisko, a ten gif słabo komponuje się z resztą. Sam rysunek mi się podoba. Tekst jest ok, tylko można by tu rzucić jakieś ładne przejścia kolorów.
Postać: Nie wyróżnia się z tłumu, ale jest w porządku.
Osoba: Też okej. :) Długo już się trzyma na forum i często podobają mi się jej rysunki, chociaż czasem mam wrażenie, że część jest robiona na odwal.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Naomi - 13-10-2012

/Bo ja nie umiem rysować ;(/

Nick: Brzmi tak...arabsko, orientalnie. Nie jest złe
Avatar: Autorstwa Orni. Strasznie mi sie podoba jej ,,koci'' styl rysowania. Tutaj nie mam zastrzeżeń
Podpis: Rysunek od Hewy. Śliczny. Widać że dziewczyna się poprawiła. Ale jakiś tekścik by się przydał. No i nie wiedziałam że Salim mówi głosem Jacka Kopczyńskiego :)
Postać: Nie znam i nie śledzę jej losów
Osoba: Wiele osób uważa ją za uległą. Moim zdaniem jest ona nawet w porządku. Widzę że ma dystans do siebie i swoich postaci. Jednak zdaje mi się że zbytnio za mną nie przepada :(


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Miyuki - 13-10-2012

//Taki offtop zrobię - no, teraz jest zdecydowanie lepiej. :)

Możliwe, aczkolwiek ja też mam bardzo ciemny monitor, więc to chyba nie jest to.//