Król Lew PBF
Oceń postać i osobę powyżej - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Oceń postać i osobę powyżej (/showthread.php?tid=184)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Padme - 17-10-2012

Nick:Naomi. Kojarzy mi się tylko i wyłącznie z tą postacią. Choć szału nie ma. Ogólnie nie jest zły, może być.
Avatar: Ładniej by wyglądał, gdybyś nie robiła lienartu po swojemu, a zostawiła ten szkicowy Malaiki, dodatkowo mogłaś nałożyć mocniejsze cienie. Jak wyżej może być, choć drobna rameczka by się przydała.
Podpis: Nie podoba mi się. Ten gif z biegnącą lwicą jest tu niepotrzebny, ja bym go wywaliła, a ten tekst, dała obok obrazka, a nie bezpośrednio nad nim, było by ładniej.
Postać: Nie śledzę, czytałam parę postów, jak byłam gdzieś z nią Nigarą no i Shyeiro. Nieśmiała, nie rozsądna, jeżeli chodzi o sesję z napadem Świtu.
Osoba: Nie znam.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Ashley - 21-10-2012

Nick:Padme. Nie kojarzy mi się za bardzo z niczym.
Avatar:Za bardzo nie jestem specjalistką od avatarów ale na mój gust ładny.mocniejsze cienie.
Podpis: Dałabym pasujący kolorystycznie do avatara.
Postać: Nie znam, bo nie śledzę.
Osoba: Nie znam. A z miłą chęcią poznam Dlaczego bo lubię poznawać ludzi i im pomagać.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Duma - 22-10-2012

Nick: Ludzkie imię. Nie lubię używania ludzkich imion dla postaci-zwierząt. Bue.
Avatar: Nie będę komentować napisu, bo wyjdzie na to że jestem nieprzyjemna i dość złośliwa. Tak czy owak, co to za problem zwrócić się do czyjejś avatarni i poprosić o obróbkę?
Podpis: Byłby w porządku bez napisu - napisu bez sensu, o. Pracka Naomi - niezła, tylko te żółte ślepia straszliwie rażą. Taak, wiem że są takie specjalnie bo postać jest ślepa ale i tak rażą.
Postać: Czytałam posty, raczej przypadkowo niż specjalnie. Co by powiedzieć, żeby nie urazić? Eee, nie wiem. Dobra, typowo Lwioziemska, o.
Osoba: Nie znam. O.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Ibilis - 22-10-2012

Nick: Podobno w jakimś języku oznacza słowo ,,gepard'' fajny, podobny do słowa ,,dumna''.
Avatar: Ładni desing, ale lepiej by było gdyby nie te kwiatki, nie pasują w ogóle do reszty.
Podpis: No, tutaj to już te kwiatki pasują, ale lepiej by było gdybyś dodała jakichś tekst.
Postać: Ogółem fajna.
Osoba: Dobra.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Miyuki - 23-10-2012

To był kiswahili.

Nick: Znam innego Ibilisa, dość popularnego, przez co użycie przez Ciebie tego imienia nie podoba mi się. Choć to zbieżność imion, to średnio.
Avatar: Rysek własny, za to plus. Nie jest najgorszy. Niemniej jednak, mógłbyś dać go do avatarni, by ktoś ładnie go obrobił. Bo obróbka - leży.
Podpis: -
Postać: -
Osoba: -


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Khayaal - 23-10-2012

Nick: nie. chociaż uroczo skraca się go do Mi, wskutek złych wspomnień mam alergię na zestawienie rpg + daleki wschód - i same imiona również wywołują reakcję alergiczną.
Avatar: jak Wy tutaj mówicie, "typowo lwioziemski design", ale z zadziornością w spojrzeniu. podoba mi się ono - dodaje nutki smaku avatarowi, który bez niego byłby zrobiony bardzo ładną kreską i poprawnie, jednak byłby nudny. a tak jest git ;)
Podpis: nie podoba mi się lew na dolnym rysunku - jest najnormalniej w świecie krzywo narysowany. poza tym jest to jeden z najwyżej przeze mnie ocenianych podpisów na KL, ponieważ jest i estetyczny, i przemyślany.
Postać: szczerze mówiąc, nie znam jej w ogóle. kojarzy mnie się coś, że miała coś wspólnego z Lwią Ziemią, i to na wysokim szczeblu, a potem jej przeszło. i to wszystko xP
Osoba: moja cudowna imienniczka :3 ciut młodsza ode mnie metrykalnie, ale nadajemy, zdaje się, na bardzo zbliżonych falach, więc ta metryka to taka dla zmyłki. spokojna, ale zasadnicza i stanowcza, konsekwentna; kiedy dyskutuje, używa argumentów merytorycznych, nie unosi się i starannie konstruuje wypowiedzi, zamiast walić w klawiaturę na oślep - a znamy i takich. często mamy podobne zdanie, zgadzam się z tym, co napisała w ramach poparcia tego czy innego stanowiska - i vice versa. w postach fabularnych także staranna, dokładna, precyzyjna. inteligentna i spostrzegawcza, a to dwie cechy, które bardzo wpływają na moją opinię o jednostce. no i kolejna z naszych cech wspólnych to ta, że żyje w związku na odległość.
bardzo się ucieszyłam, widząc ją "do opisania" w tym temacie, bo miałam ochotę to zrobić od jakiegoś czasu. widzę w niej pozytywne, mniej agresywne i lepiej opanowane odbicie siebie, i nie ukrywam, że polubiłam ją bardzo :)


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Anya - 24-10-2012

// Jak nie akceptuję istnienia tego działu, muszę wleźć posłodzić - na 4 godziny przed kolosem podobno wypada.

Nick: Całkiem ładny, choć nieco surowy i twardy. Kojarzy się z Kają, a lubię to imię.
Avatar: Prosty, najzwyklejszy w świecie - po prostu avatar. Spełnia swoją funkcję.
Podpis: Jak wyżej. Nawiasem, wydaje mi się, że Sindos kiedyś jakoś więcej serca wkładała w rysowanie, niż robi to teraz.
Postać: Nie przeczytałem jeszcze wystarczająco dużo, by cokolwiek tutaj powiedzieć.
Osoba: Z tego, co zdążyłem zauważyć, mamy identyczne podejście do pisania, a za coś takiego nie da się u mnie nie zaplusować. Zwłaszcza na takim forum, jakim ma zamiar być KL. Szacunek za to, no i za cierpliwość. A co poza tym? Na razie mogę powiedzieć tylko, że równe z Ciebie babsko. Tak trzymaj.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - rue Ashlyme - 27-10-2012

N: Szczerze powiedziawszy, to nie przepadam za krótkimi nickami. Niektóre naprawdę ładnie brzmią, ale to dłuższe i rozbudowane zdobywają moje serce. Jeśli chodzi o ten konkretny nick, to nie mam większych zastrzeżeń, ale miesza się z innymi i nie zapada w pamieć. jak dla mnie sprawia wrażenie wymyślonego na poczekaniu.
A: Hmm... Bez tła i napisów, czyli na minusie. Jednak postać jest bardzo ładna, ma ciekawa mimikę. Jak dla mnie całkiem spoko. A tak na marginesie, to nie za dużo białych lwów? To rzadkości w realu.
Pod: Nic ciekawego. Przedstawienie całej postaci, zero ciekawych napisów, czy kolorów. Blado, bardzo blado.
Pos: Nie pisałam, więc nie wiem, jednak po przeczytaniu kilku postów, doszłam do wniosku, że przewidywalna i mało oryginalna. Taka jak większość.
O: Przykro mi, nie znam.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Moran - 27-10-2012

Nick: cholernie mnie wkurza "rue" pisane małą literą. Ponadto ogólnie nie bardzo przypadł mi do gustu.
Avatar+podpis (pozwolę sobie je razem ocenić): tekst na avatarze i na podpisie świadczą raczej o tym, że Ashlyme jest chłodnym dziadem, fascynuje go nieczysta siła, etc., a ja na avatarze widzę uśmiechniętego lwiaka. Ładny jest (i lwiak, i obróbka opisywanych przeze mnie grafik), ale za uja mi tu nie pasuje.
Postać: nie mam za bardzo co oceniać, bo postać jest całkiem nowa. Moron nie zna, ale może Sharma za chwilę zapozna się z paniczem?
Osoba: nie znam. Przynajmniej tak mi się wydaje.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Corragio - 27-10-2012

nick: Mi zamiast z imieniem hebrajskim czy tam słowem hebrajskim kojarzy się z Potterem. Tak :D W czwórce, podczas mistrzostw quidicza(wieem, inaczej się pisze!) w drużynie irlandzkiej była ścigająca Moran. Nick mi się podoba, zdecydowanie.
av: Aaa <3 Będę mało oryginalna i powiem szczerze, że tutaj Moron wyszedł bardzo ładnie. Jedyne co mi się nie podoba to ten pasek przy nosie, jakiś taki dziwny. Bardzo mnie się podobają oczęta i grzywa, która jest naturalna, nie z jakąś grzywką, tylko normalnie się układa. I tło jest nierzucające się w ślepia a pasuje do klimatu KLa. prosto, ładnie.
sygna: Tekst. hmm, hmm. Bo ja wiem. Taki, jak dla mnie, średni. Za to, Moran w twoim wykonaniu wydaje mi się jakiś dziwny! Ciało okej, ale pysk jakiś niepasujący, dla mnie oczywiście. I oczy! Za szerokie oczy! To co prawda rzecz która cię wyróżnia ale...dla mnie są za szerokie i już xD
postać: Moran. Czytuję postać i wydaje mi się jedną z sensowniejszych, naprawdę. Naturalna a nie jakaś skrzywiona psychicznie czy cuś. Ostatnio wydała mi się nieco za "słodka" po zaczęciu partnerowania z Pad ale ogółem w porządku. ciekawa jestem, jak się dalej rozwinie.
osoba: po pierwsze - niesamowicie ładna. no musiałam! to zdjęcia z dA po prostu rozwala :3 taki uśmiechnięty człowiek od razu mi humoru dodaje. no, ale miało być o osobie. pisałam na pwu w sprawie Nakato - rzeczowa, normalna osoba. na sb czasami patrzę - sympatyczna. więcej powiedzieć nie mogę, bo naprawdę nie znam a nie lubię sypać komplementami xd


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Miyuki - 27-10-2012

Nick: Corragio. Kojarzy mi się z korridą. Jest nawet ładne, przyjemne. Nie podoba mi się jednak skrót od tego imienia. Corek. Takie sobie te skrócisko.
Avatar: Nie. Lew jest ładnie pokolorowany i ogólnie, ładny z Corr lew. Ale tło zupełnie mi nie podłazi. Jest takie puste i bez przesłania. Ponadto pojawia się na niebie akacja, która nie wiem, co tam robi. Lepiej byłoby bez niej. Sam napis zaś jest okej. Niemniej jednak... Odpycha mnie jakoś od tego ava.
Podpis: A tu już zmiana. Bardzo ładny. Nic więcej mu nie trzeba. Lew porządnie zrobiony, ukazuje w pełni wygląd postaci. Jedyne co, to ten tekst mógłby być nieco wyżej. Nie wiem, po co jest tam aż tyle odstępu. Niemniej, jak najbardziej na plus.
Postać: Przykro mi, aczkolwiek nie znam.
Osoba: Tutaj podobnie.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Arto - 28-10-2012

Nick: Japońsko brzmiący, jak zauważyło pięćset kwadrylionów osób przede mną. Przyzwyczaiłem się, ale wymówić nie potrafię. Czy może raczej jest to nieprzyjemne dla mojego podniebienia.
Avatar: Niezmienny od lat. Napis niepotrzebny, ale jakoś wolałem lwicę kiedy kontrastowała ze smartdarkiem.
Podpis: Słońce, kolorowe napisy i... jeden z moich ulubionych artów z całej tej galerii, serio. W dodatku całkiem ładnie obcięty, podoba mi się. Literki których nie przeczytam już mniej, ale kolorystycznie fajnie współgrają z tamtym słoneczkiem. Podsumowując, całkiem całkiem, podchodzi mi, chociaż podpisów w formie innej niż sam obrazek generalnie nie lubię,
Postać: Pusto, jestem zbyt leniwy, żeby próbować ją śledzić.
Osoba: Cyyyyyyyyynka :3 Mała matematyczka. Jeszcze trochę i wyprzedzisz w niej Herbaciarza. Choć teraz bardziej liberalna, niegdyś taka skora do dogadywania biednemu, niewinnemu Szperaczowi na każdym kroku, a teraz? Widać efekty. Tylko że ja jakoś zamiast ją zbluzgać i obrazić się na forum, wolałem wziąć się za postać. HM, jestem nienormalny. Oboje jesteśmy. :3
Cieszy mnie to, że dzięki KL miałem okazję poznać tak interesującą osobę. Bez względu na początki, liczy się chwila obecna, yay!


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Moran - 28-10-2012

//Corr, zawstydziłaś mnie. Idę się schować pod kołdrę i nie wychodzę do końca świata.

Nick: Artoś kochany, mhruuu. Pisałam już chyba kiedyś, z kim mi się kojarzy, prawda? Jeśli nie, to z pewnym gościem, z którym kumplował się jeden z moich ulubionych wokalistów, Serj Tankian.
Avatar: no nareszcie jest tutaj ten cudny dziad! :3 Kochany ryjek, chociaż tutaj ma taką straszną mordę. Patrząc na niego od razu wiadomo, kto tu rządzi. Tylko tło takie szare. Może coś bardziej niebieskiego, by pasowało do tych cudnych ocząt?
Podpis: właśnie umrzyłam, gdyż dostąpiłam tego zaszczytu, by moje dzieło znalazło się w sygnie Artoszki. Módlcie się za mnie.
Postać: pełen sprzeczności - na zewnątrz i dla obcych jest bezczelnym, bezlitosnym i nieobliczalnym władcą, ale kocha swoją rodzinę całym sercem. Nie sądzę, by kiedykolwiek ją porzucił. Ponadto ma mózg, ta bestia. Wie, jak przekabacić na swoją stronę. Urodzony dyplomata, za co utrzymuje dodatkowy plus. Ponadto... cóż, jest po prostu Arto, za co się go kocha.
Osoba: WHREDNY DZIAD NIE PISZE DO MNIE OD PARU DNI I MAM FOCHA. A tak szczerze, to chyba jeden z bardzo ciasnego grona moich internetowych przyjaciół. Wiesz ty co? Ostatnio zauważyłam, że pisząc na SB/GG/etc. nie używam znaków interpunkcyjnych, piszę bez ładu i składu i tak się zastanawiam, po kim ja to mam? Stanowczo za dużo czasu z Tobą piszę, bo potem rzuca mi się to na mózg. You've created a monster.


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Mogrim - 28-10-2012

Nick: Arto Arto ....hymmm typowy nic, krótki i prosty oraz o dość oczywistej genezie dla fanów Gwiezdnych Wojen, choć nosiciel zaprzecza, jakoby stamtąd on pochodził. Dla mnie git ...
Avatar: No ...było ich tyle, ale przyznam szczerze, że ten jak i również ten autorstwa Kami, najbardziej mi przypadły do gustu. Są przejrzyste i wymowne, bardzo mi się podobają ...robią mi wręcz chrapkę by wydrążyć dziurę w brzuchu autorce, aby i mi zrobiła coś takiego.
Podpis: No cóż ...zmienne dwa obrazki, obecny lepiej wygląda od poprzedniego ...bardziej pasuje do funkcji jaką pełni postać, oraz do stoicyzmu posiadacza ...wszak prostota najważniejsza. Przyznam też, że Krakenowa swoje potrafi :)
Postać: U mad ... stoicka, choć czasem perwersyjna w swoich kontaktach z pewnym drzewołazem. Moim zdaniem jest zbyt mocno stąpająca po ziemi, często bywa nieprzewidywalny, gdyż nie doszukuje się większych prawd w tym co go otacza. W każdym bądź razie na pewno ma swój charakter i nie da się go pomylić.
Osoba: Hymmm ciekawa, miła ...choć na mój gust zbyt zapatrzona w Korwina XD ... w każdym bądź razie mam o nim dobre mniemanie, i odnajdujemy wspólny język.


UUuuu się spóźniłem XD Tu będzie dla Morana XD

Nick: Dziwnie kojarzy mi sie z Moronem ...jakoś mi się to przestawia :) , ale ogólnie do zapamiętania i wpasowuje się w universum.
Avatar: Ten moim zdaniem jest bardzo ładny. Oddaje naturę sierściucha.
Podpis: Obrazki ręcznie rysowane oraz same pokolorowane linearty są najlepsze. Nie lubię jakiś długich napisów itp
Postać: hymmm nie śledzę ale mam wrażenie, dużej ilości empatii w tym osobniku.
Osoba: Miła pogodna ...przynajmniej wywarła na mnie takie wrażenie. Zrobiła mi przecież Demiego ;p


RE: Oceń postać i osobę powyżej - Sharma - 28-10-2012

//Spóźnialski Mogu, uahuahahua.

Nick: Zmień na Mogrim. Proszę. Bardzo proszę. Mogu to zdrobnienie, nie pasuje mi jako nick. A Mogrim ma bardzo ładne, twarde brzmienie i pasuje do tej postaci:
Avatar: jakoś to tło do mnie nie przemawia. Takie szare, jakieś drzewko, plama krwi... a wszystko wyblakłe. Coś żywszego, o agresywniejszych kolorach by się przydało. Myślę, że Mogusiowi ładnie by było w ciemnej czerwieni. ;)
Podpis: jestę jaguarę. Fajna obróbka. Muszę przyznać, że rue się postarała. Tylko ta krwista "aureola" wygląda jak krwotok z nosa. Nie-e.
Postać: bestia i bydlak, bezmyślny brutal z prawdziwego zdarzenia. Niemniej lubię go <3 Ma ładny design - prosty, ale jest parę detali, które go odróżniają od normalnego jaguara.
Osoba: miałam okazję poznać na WL i od tamtej pory całkiem go lubię :D Ponadto pomógł mi uszkodzić Eleasa, za co również dziękuję ^^