Król Lew PBF
Ponownie :l - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Ponownie :l (/showthread.php?tid=1859)

Strony: 1 2


Ponownie :l - Sadie - 09-05-2016

Cóż. Sytuacja się trochę skomplikowała, wobec tego mam dwa wolne miejsca na berbecie Sadie i Otieno. Jednym jest Lerato - konto już istnieje, niestety zostało pozostawione szybciej niż zostało wzięte. No i drugi berbeć, który jest ewentualną opcją. Nie chcielibyśmy go zwyczajnie uśmiercać, bo nam trochę szkoda. Była umówiona siódemka, wobec tego... sami rozumiecie.

I pragnę zaznaczyć tutaj, że poszukuję osób, które naprawdę zajmą się bąblami i z dnia na dzień nie powiedzą sajo nara. Zwyczajnie lubię ludzi, którzy - biorąc na siebie odpowiedzialność za coś, doprowadzają to do końca.

Zatem?



RE: Ponownie :l - Ate - 09-05-2016

Edit: Drugi berbeć jest do stworzenia od początku!


RE: Ponownie :l - Asura - 09-05-2016

100/10 polecam! :D
W bonusach całkiem dobry rodowód i prababcia Kami


RE: Ponownie :l - Makari - 10-05-2016

Wzięłabym ale mam za dużo postaci i nie chcę aby było jak z Kahem czy Lają że pół forum to ich postacie i jak odchodza to nie ma z kim pisać.


RE: Ponownie :l - Kahawian - 10-05-2016

Najwidoczniej było takie zapotrzebowanie skoro tyle pisaliśmy. Dwa, była na to zgoda administracji.

Jakoś ci to nie przeszkadzało, gdy zawracałaś nam tyłki z prośbą o pisanie z tobą, więc wypraszam sobie.

Nie odeszłabym, gdybym nie miała powodu. Grałam przez 3 lata więc wiesz, chyba miałam poważny powód.

Więc jeśli masz choć krztynę honoru, zapraszam na rozmowę na GG, bo chyba jest coś do wyjaśnienia.


RE: Ponownie :l - Natan - 10-05-2016

Dobra więc pisz na gg chętnię z tobą to przedyskutuję :) Nie będę się z toba kłócić ani tutaj ani na gg ale porozmawiać zawsze można.


RE: Ponownie :l - Ethan - 10-05-2016

Byłabym zainteresowana lwiakiem od zera, jednak problem stanowiłby mój krótki staż na forum.


RE: Ponownie :l - Otieno - 10-05-2016

Ja myślę że bez ryzyka nie ma życia. Każdy z nas kiedyś zaczynał ;) Jeśli nie planujesz niedługo odejść, ja się tam zgadzam :D (szczególnie jeśli będzie miał coś po tacie ;P )


RE: Ponownie :l - Ate - 10-05-2016

Eth - nie, nie stanowi to żadnego problemu. Będzie nam miło, jeśli pomożemy Ci wdrożyć się poprzez to w życie forum ;)


RE: Ponownie :l - Ethan - 10-05-2016

Hoh :D
W takim razie przedstawiam wstępny design.
[Obrazek: wfWvfph.png]

Co do imienia nie jestem pewna, aczkolwiek rozważam Namira.


RE: Ponownie :l - Vasanti Vei - 10-05-2016

Przepraszam, ale muszę się wtrącić. Mam ważną uwagę niecierpiącą zwłoki:

Ooo kurczę, jakie to piękne! <3


RE: Ponownie :l - Kiu - 11-05-2016

też się wtrące, jakie słodkie :D


RE: Ponownie :l - Inn - 11-05-2016

:ooooooo (Też spamnę, bo się powstrzymać nie mogę o,o)

Ale ślicznie wygląda o,o I sam design i wykonanie genialne <3333 I imię śliczne :D


RE: Ponownie :l - Ate - 11-05-2016

Poszet Wy mi stont ;_; to moja kochana malutka kluseczka, mój bąbelek ;__; *Tula Etha mocno*

A tak serio, boziu jaka urocza <3 Twórz! Jestem jak najbardziej za! ^^


RE: Ponownie :l - Otieno - 11-05-2016

Za dużo słodkości, ej ja się na to nie godzę. To Nymeri miała być najsłodsza i najpiękniejsza XD
A tak serio, imię i wygląd boskie, twórz twórz. <3
To potrzebny jeszcze Lerato (najchętniej z tą otienową grzywką XD)