Król Lew PBF
WoW - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Gry (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=141)
+---- Wątek: WoW (/showthread.php?tid=1922)



WoW - Myr - 15-06-2016

Kto gra i gdzie, no i jaka frakcja ;)
Sheloth poleca Firestorm, serwer wod'a piracik :3

***
Ja pogrywam na globie na Eonarze, Rourth.

Ogólnie pogrywam zazwyczaj w Hordzie. Na firestormie musze sprawdzić gdzie postać sobie zrobiłam.

Na mopie mam trochę postaci.

A pogrywa ktoś na wowie w rp? i Preferencje pvp czy pve?

---
Można jakąś grupkę na dungi skminić.


RE: WoW - Myr - 15-06-2016

a i Sheloth ja wole aby mi firestorm się nie pchał do oryginalnych plików officiala xD ale zobacze sciagne se to znowu x3


RE: WoW - Sheloth - 15-06-2016

Ja i Durga gramy na WoDzie przez Firestorm, oboje w alliance, ja mam Draenei huntera, on ludzkiego warlocka. Polecamy się, jutro kończy nam się sesja i będziemy tam znowu wchodzić :3
Siedzimy na anglojęzycznym realmie WoDa z włączonym PvP, ale żadne z nas za bardzo nie pchało się do pojedynkow. Jeden minus jaki ma FS to to, że tylko jeden realm jest ustawiony na PvE, na pozostałych raczej nie uniknie się walki z kimś.
Ale za to jest całkiem spora polskojęzyczna gildia, taka na kilkaset osob, to już jakiś plus.
A do RP mogłabym się pewnie przekonać, chociaż w WoWie jeszcze nie probowałam.

/Jedyny problem to to, że na samym początku lipca wyjeżdżamy do pracy i nie mamy pewności jak będzie z internetem na miejscu. Ale jeśli w najbliższym czasie zbierze się jakaś grupa, to zawsze możemy się do niej podłączyć we wrześniu.

A teraz wracam do nauki, nie po to dałam sobie szlaban na granie w gry, pisanie tutaj i rysowanie do końca sesji, żeby teraz go złamać i nie zdać jutro egzaminu ;_;

Edit: też prawda, zanim się przekonałam do FS, byłam przerażona tym, że żeby zmienić serwer będę musiała ściągać oryginalne pliki gry od nowa, bo coś mi tam pozmieniał XD


RE: WoW - Myr - 15-06-2016

Aluchy? :< no wiecie co D: ech no to zrobie kogoś D:
pvp eh no można próbować osobiście lubie tylko na bg, global pvp nie i mam nadzieje, ze na tym realmi nie ma nękania xp bo takie zagrywki od razu mnie zniechęcają do gry xD <acz na pandashanie nn taranzu było ok>

Jakie poziomy macie?
Zrobie se moze palka czy innego druta bo na wodzie spoko nimi sie gra.

a co do polskich gildii.. no cóż

RP we wowie jest spoko na polskiej scenie kiepsko z serwami niestety.