Król Lew PBF
Poszukiwana dama! - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Poszukiwana dama! (/showthread.php?tid=1932)



Poszukiwana dama! - Madan - 21-06-2016

UWAGA, UWAGA!

Sprawa jest na tyle ważna, że musiałam utworzyć nowy temat. Otóż poszukuję postaci żeńskiej, najmilej widziana lwica (ale inna kotowata też może być, czemu by nie?). Stado jest mi w sumie obojętne (samotnik też być może). Najlepiej by było, gdyby owa panna była łagodna, delikatna, emocjonalna - taka typowa dama. Jej zadaniem byłoby zdobyć zaufanie Madana, który w pewnym momencie podzieliłby się z nią swoimi tajemnicami. Nie muszę wspominać, że marzy mi się "prawdziwa miłość" (w którą Madan nie wierzy, ale może zmieni zdanie), ale równie dobrze owa postać może być dwulicowa, grać godną zaufania, żeby wyłudzić od Madana informacje. Osobiście skłaniam się ku pierwszej opcji.
Oczywiście chciałabym, żeby osoba chętna nie zniknęła nagle z forum, jako że ma pewną rolę w tym "związku" do odegrania. :)

Widzę las rąk!

[Obrazek: 2rxh56w.png]



RE: Poszukiwana dama! - Ava - 21-06-2016

Dobra :V Bo naprawdę chcę poprowadzić jakieś wątki z Emą w roli głównej, więc ją zgłaszam. Na razie proponowałabym jakieś ogólne zapoznanie, czy coś takiego. Na tą postać nie mam jeszcze określonej przyszłości, a zatem można by coś ciekawego wymyślić. Tymczasowo jest samotniczką, ale skłania się ku dołączeniu do Cieniowiska. Z pozoru nie wydaje się być typową damą, lecz tyko zgrywa wredną. Jeżeli jest się zainteresowanym to możemy coś dogadać na pw.