Król Lew PBF
Co ostatnio czytacie? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Książki (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=153)
+---- Wątek: Co ostatnio czytacie? (/showthread.php?tid=195)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Co ostatnio czytacie? - Ema - 16-07-2016

Eragon mi się nigdy, aż tak mocno nie spodobał. Przeczytałam tylko ze względu na postacie smoków i ciekawy ich opis. Postacie były dla mnie w większości drętwe i nijakie, a samo ich zachowanie irytowało mnie w takim stopniu, że sama nie mogę uwierzyć, iż przeczytałam wszystkie tomy dwa razy. (Ale jak się nie ma co się lubi, to się czyta co się ma.)

A ja aktualnie czytam sobie następną serię wujcia Ricka Riordana ~ Apollo i Boskie Próby


RE: Co ostatnio czytacie? - Samiya - 17-07-2016

Riordan strzela książkami jak z automatu :| Aż mi się przejadły. Już OH to nie było to samo co PJ czy Kroniki Rodu Kane, to z Apollo kupiłam nieświadoma, że to kolejna seria ;-; Myślałam, że zwykłe opowiadanie w jednym tomie ;-;
Riordan, przystopuj, pls


RE: Co ostatnio czytacie? - Zenzelé - 19-07-2016

Mój Dictator Roberta Harrisa, ostatnia część trylogii o Cyceronie, wygląda jakby wybrał się na roczny voyage po Europie, kiedy była to tylko jedna ulewa w Gorcach, a samą książkę pochłonęłam w cztery dni, genialna rzecz! Druga część też była świetna, ale tutaj narracja Harrisa przerosła samą siebie. Paskudnie lakoniczna, ale uhhhh! właśnie przez to genialna. Hm teraz może poskubię trochę Boże Igrzysko, bo obiecałam sobie przez wakacje odświeżyć historię Polski.


RE: Co ostatnio czytacie? - Gyda - 16-10-2016

W ramach mojej prywatnej akcji oswajania tego tematu napiszę, że przeczytałam dziś "Asmundr", cały tom, wszystkie 452 strony, i było to fantastyczne przeżycie. Jestem na samym początku drugiej części, chcę jej dzisiaj trochę zjeść, ktoś może śledzi?


RE: Co ostatnio czytacie? - Askari - 06-11-2016

Teraz czytam komiks "Baśnie" Willingama (to ten na podstawie którego była gra The Wolf Among Us :P). w końcu doczekałam się dostawy nowych tomów do wypożyczalni xD

A oprócz tego mam zamiar zacząć drugi tom serii Starship Mike'a Reisnicka. Jak za sf nie szaleję, to to jest zajebiście dobre.


RE: Co ostatnio czytacie? - Samiya - 06-11-2016

Naznaczeni, tom 2, jakikolwiek jest podtytuł.
Właśnie skończyłam, kryminały w stylu YA, nawet nie wiem co o tym sądzić, ale jak widać sięgnęłam już po drugi tom .-.
Ten uczuć, kiedy sprawa jest już rozwiązana, ale ty wiesz, że to tylko zmyła, bo zostało jeszcze dużo stron książki.


RE: Co ostatnio czytacie? - Alaba - 13-12-2016

Mike Reisnick - Starship: Najemnik


RE: Co ostatnio czytacie? - Gyda - 09-03-2017

Gangsterzy Klasa Östergrena


RE: Co ostatnio czytacie? - Kasill - 11-03-2017

Lauren Oliver - Panika


RE: Co ostatnio czytacie? - Gyda - 19-03-2017

Hanya Yanagihara małe życie


RE: Co ostatnio czytacie? - Venety - 19-03-2017

Podręczniki do biologii Nowej Ery. xD


RE: Co ostatnio czytacie? - Athastan - 19-03-2017

Ja z koleji wczytuje się, w jedną z lepszych nowszych serii sci-fi, Honor Harrington, autorstwa Dawida Webera, w tym momęcie część nr.7 głównej linii serii.


RE: Co ostatnio czytacie? - Huntrees - 23-03-2017

Seria,, Kroniki Pradawnego Mroku" -Michelle Paver.


RE: Co ostatnio czytacie? - Gyda - 03-04-2017

Podręcznik żołnierza Chrystusowego nauk zbawiennych pełny Erazma z Rotterdamu


RE: Co ostatnio czytacie? - Bomvu - 06-04-2017

Po skończeniu serii Starship zaczytałam się w opowiadania sf Mike'a Reisnicka osadzone w tym samym uniwersum. Skończyłam opowiadanie Egzekutor i jutro wybieram się po więcej ksiunżeczek xD