Król Lew PBF
Co oglądasz w tej chwili? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Co oglądasz w tej chwili? (/showthread.php?tid=196)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Co oglądasz w tej chwili? - Padme - 08-12-2012

supernatural


RE: Co oglądasz w tej chwili? - Akira - 08-12-2012

Supernatural?! *o*


Ja tylko kwejka xP


RE: Co oglądasz w tej chwili? - Padme - 08-12-2012

nnnonnm
skończyłam właśnie. Może obejrzę pare odcinków w anime :D


RE: Co oglądasz w tej chwili? - Khayaal - 09-12-2012

supernatural <333

powstrzymałam się przed zrobieniem na czerwono.


RE: Co oglądasz w tej chwili? - Q - 09-12-2012

Zauważyłam, że dużo osób ostatnio zachwyca się tym 'Supernatural', że aż sama chyba w wolnej chwili na to zerknę ( pf, tak jakbym miała za dużo czasu ). :D

Sherlock BBC!
[Obrazek: serce.png] [Obrazek: serce.png] [Obrazek: serce.png]
Polecam tak mocno jak się tylko da. Ja na przykład oglądam już drugi raz. :P
Jak dotąd są dwa sezony po 3 odcinki ( + pilot w pierwszym ), ale każdy trwa aż półtorej godz. Warto też zauważyć, że akcja osadzona jest w czasach współczesnych do czego z początku byłam nastawiona dosyć sceptycznie... Jednak wszystkie obiekcje zostały rozwiane już po pierwszym odcinku. ;)
( No i kreacja postaci Irene! <3 <3 <3 Ta filmowa nawet się do niej nie umywa! )


RE: Co oglądasz w tej chwili? - Khayaal - 09-12-2012

sama jesteś "ostatnio". neofitów na stos! SN oglądam od końca gimnazjum, a zaczęłam studia! ;o

ale zdecydowanie warto nadrobić - z uczciwych (tzn. widzianych nie tylko przez fanów) zalet serialu mogę w ciemno wymienić solidne, przekonujące, przemyślane aktorstwo - w końcu hamerykański warsztat - sensowne dialogi i wiążącą się z nimi spójną kreację i rozwój bohaterów oraz dobrą muzykę. <3
te potwory czasem są gumowe, ale ćś, nie o potwory chodzi xD


RE: Co oglądasz w tej chwili? - Sheloth - 09-12-2012

Supernatural jest super. I Sherlock BBC też jest super. SPN co prawda dopiero niedawno nadrobiłam (zajęło parę miesięcy), ale jestem nim zachwycona. A Sherlocka oglądałam już minimum 5 razy, z czego dwukrotnie robiłam sobie z tego maraton wszystkich odcinków obu serii. Zwykle w nocy.
*jara się, że może pogadać o serialach*

A od wczoraj zachwycam się American Horror Story. Jestem aktualnie w... ósmym odcinku pierwszego sezonu, właśnie go zaczynam. :3
Póki co - fabuła zajebista, postaci super napisane, straszne to może nie jest, ale wciągające na pewno. A Tate'a bym... jak to ująć taktownie. Powiedzmy, że po prostu bym.


RE: Co oglądasz w tej chwili? - Q - 09-12-2012

Ja tam tylko dzielę się moimi spostrzeżeniami. [Obrazek: meow.gif] Już wcześniej parokrotnie spotykałam osoby które go sobie zachwalały, ale patrząc statystykami około 80% pochlebnych opinii na jego temat trafiło do mnie w przeciągu ostatniego miesiąca.
W każdym razie będę musiała się temu przyjrzeć z bliska. ;)

Jeej, 5 razy? Chciałabym mieć tyle wolnego czasu, aby sobie na coś takiego pozwolić. :P

O, jakiś czas temu przeglądałam listę seriali wyłapując i zapisując sobie jakieś co ciekawsze pozycje i 'American Horror Story' też się wśród moich wyselekcjonowanych wybrańców znalazło. :>
Muszę się za to koniecznie jak najszybciej zabrać!

( Jak tak dalej pójdzie to moja lista 'muszę obejrzeć od zaraz!' osiągnie naprawdę niebezpieczną długość. xd )


RE: Co oglądasz w tej chwili? - Hofu - 30-12-2012

Trzeba nadrobić Pamiętniki Wampirów :)


RE: Co oglądasz w tej chwili? - Mogrim - 30-12-2012

hymmm The Walking Dead, Archiwum X, Kości i Gra o Tron ...bez tych seriali nie przeżyłbym długo XD


RE: Co oglądasz w tej chwili? - Mwezi - 31-12-2012

Miałam oglądać Wyklętych (Misfits), ale oglądam moją "farmę" na farmeramie xD.


RE: Co oglądasz w tej chwili? - Shadarn - 18-01-2013

Motherfucker pterodaktyl


RE: Co oglądasz w tej chwili? - Nzuri - 21-01-2013

Oglądam stronkę ,,no i git"... paczam a tam to:
[Obrazek: tumblr_mfy4pjZTwI1rcnsvjo1_500.jpg]
XD


RE: Co oglądasz w tej chwili? - Hofu - 07-02-2013

Trzeba zebrać dupę i obejrzeć kilka kolejnych odcinków Supernatural :3


RE: Co oglądasz w tej chwili? - Machafuko - 07-02-2013

Uległem... Pooglądałem tę "Zemstę Faraona"... Teraz już wiem jak wyprowadzić kraj z kryzysu... trzeba zastosować surowiec uniwersalny: Rdest.