Król Lew PBF
Karzeł szuka kumpla - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Karzeł szuka kumpla (/showthread.php?tid=1962)



Karzeł szuka kumpla - Tyrion - 01-07-2016

Tak jak w temacie poszukuję kumpla. Chodzi mi raczej o piątać, która będzie towarzyszyła Tyrionowu przez cały czas. O kogoś cierpliwego i pomocnego. Kogoś kto będzie znosił żarty i odcinki karła. Najlepiej aby było to jakieś większe zwierzę, które będzie mogło upolować jakiś obiadek.
Wiem, że dużo wymagam, ale może znajdzie się ktoś taki xD

PS: Fajnie by było gdyby był to samiec, bo samica może nie wytrzymać sprośnych żartów karła. No ale jak wytrzyma to może być samica xD


RE: Karzeł szuka kumpla - Madan - 01-07-2016

Chcę coś od Tyriona! Nie wiem, czy Madan nadaje się na takiego kumpla, ale może uda się znaleźć dla niego inną rolę. Ulubiony bohater w wersji lwiej - przecież tego nie można przegapić! ;)


RE: Karzeł szuka kumpla - Shiriki - 01-07-2016

To może ja, Shiriki to większe na pewno zwierzę, polować to potrafi, a wygląd może nadawać się do docinków.

No i jak coś więcej lub konkretniej to można się zgadać.


RE: Karzeł szuka kumpla - Tyrion - 06-07-2016

Sorka, że nie odpisywałem, ale miałem lekkie kłopoty z internetem. Teraz jest już okej i mogę tu coś nabazgrać.
No więc skoro miałem trochę czasu do namysłu, to się namyśliłem. Stwierdziłem, że chciałbym, aby Tyrion spotkał się z Madanem.
Shiriki sorka, ale jakoś tak. Może w przyszłości, albo jeśli chcesz można spróbować na marginesie :v

Okej, a teraz pytanie do Madana: Gdzie chcesz się spotkać?


RE: Karzeł szuka kumpla - Madan - 08-07-2016

Mi to naprawdę obojętne. Możesz rozpocząć i wysłać mi link. :)