Król Lew PBF
Off topic - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Off topic (/showthread.php?tid=199)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Off topic - Kiu - 10-06-2015

oj tam samce mogą co kilka minut więc nie będzie źle |D


RE: Off topic - Sadism - 10-06-2015

Tak to czytam. I stwierdzam ze ta dyskusja dość w dziwne tereny zaszła xD
No ale co do samego pomysłu obalenia kogokolwiek z władców, to nie zapominajcie o pewnym wężu któremu takie plany w to mi graj :D


RE: Off topic - Felija - 10-06-2015

Sadi, późna pora robi swoje.

To mnie obalajcie, czekam, niech coś się dzieje. ^^


RE: Off topic - Machafuko - 10-06-2015

Fel, ale co, to trzeba być od razu piekarzem, żeby wiedzieć z czego jest chleb? :v

Ja grzeczny chłopczyk jestem, ale wszak wiadomo że w takim układzie w jaki tam panie chciały wejść (a właściwie jedna przymusić drugą), może być... różnie :V


RE: Off topic - Vasanti Vei - 10-06-2015

Śmieeeję się.

Tak, tak, nie tłumacz już. ;P


RE: Off topic - Machafuko - 10-06-2015

Pfff...
Sugerujo mi to jakieś doświadczenia.
A Fuko nigdy nie tkną ani żadnej, ani żadnego ;_;


RE: Off topic - Vasanti Vei - 10-06-2015

Cytat:;_;

Ta rozpacz.


RE: Off topic - Kalani - 10-06-2015

Łączę się z tobą w bólu, Fuko. ;_;


RE: Off topic - Samiya - 10-06-2015

Ee... Dobry? Ja tylko po bułki przyszłam ;-;

Co do obalania - właściwie to Sami bardziej słucha się Serret niż Ines :D Znaczy, jakby Serret poparła Ines, to Sami też by ją poparła. A jakby powiedziała, że niee, Volundr lepszy, to bu mu jeszcze kwiatków nazbierała. Właściwie... To Sami bardziej wierzy w Serret niż w Księżyc xD

Ej, tak, niech SK robi stosy!
Albo zrzuca ze Złotej Skały. Brzmi legitniej, bo wątpię, by lwy poszły na coś takiego jak stosy. Nie mają kciuków. Jak rozpalą ogień? xd

I dlaczego nagle zeszło na zwierzenia? ;-;


RE: Off topic - Machafuko - 10-06-2015

<wyobraża sobie taki proces; zebrał się Sanhedryn najwyższych kapłanów SK, sądzą, naradzają się, chcą uniewinnić uznanego za heretyka osobnika, a tłum skanduje: "Nie tego lecz Barabasza!">
XDDDD

I jakie zwierzenia. Wszak to transparentne jest. To co pisałem Fukiem jest ogólnodostępne, można se sprawdzić co robiłem, a czego nie XD


RE: Off topic - Kiu - 10-06-2015

Winny się tłumaczy :>

acz taki proces byłby ciekawy, ogólnie każdy proces mógłby być ciekawy xD nie koniecznie kończący się śmiercią :3


RE: Off topic - Samiya - 10-06-2015

Jakie sądy.
Zrzucanie ze skały nie trwa długo. A później się tylko mówi: "Księżyc tak chciał!". Wszyscy uwierzą.
Na tym polega urok SK <3


RE: Off topic - Machafuko - 10-06-2015

Ale tak bez sanhedrynu? :<

Kiu, w prawie rzymskim milczenie oznaczało zgodę lub akceptację.Więc gdybym się nie tłumaczył, to swoim milczeniem potwierdzałbym ich słowa :v


RE: Off topic - Kiu - 10-06-2015

a co w tym złego Fuko ;D

SK ciekawe ma osądy xD z chęcią bym zobaczyła taką akcje x)


RE: Off topic - Samiya - 10-06-2015

Walić sanhedryn! Jak Księżyc mówi, tak będzie!
Ciekawa jestem, co by było, gdyby dwie osoby miały odmienne zdanie i obie by twierdziły, że słuchają Księżyca :d