Król Lew PBF
Off topic - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Off topic (/showthread.php?tid=199)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Off topic - Kiu - 13-10-2015

zawiało grozą D:


RE: Off topic - Felija - 13-10-2015

No napisałam to poważnym stylem, bo chcę, żeby osoby-tak-robiące wzięły sobie do serca, że to nie jest w porządku. Ale nikomu niczym nie grożę, zresztą na końcu jest emotka. ;p


RE: Off topic - Kiu - 13-10-2015

to pokazcie im, ze sa pilnowane i ich złapcie xp

ja tez mam w planach do was wpasc


RE: Off topic - Felija - 13-10-2015

Wiesz, ja jak mogę to łapię, ale na ogół te zdania typu "te ziemie nie są pilnowane i nikogo tu nie czuć" pojawiają się w pierwszym czy drugim poście, więc zanim ktokolwiek zdąży wejść do takiej osoby. xP


RE: Off topic - Tyrvelse - 13-10-2015

Też uważam, że będzie to bardziej widać, kiedy Lwioziemcy będą łapać obcych :D
Ogólnie nie powinno się wbijać głęboko na ziemie jakiegokolwiek stada, przecież to oczywiste, że takie terytoria są strzeżone xd Wchodząc od razu do tematu w środku czyichś ziem automatycznie zakłada się, że postać po drodze nikogo nie spotkała, co jest niezbyt miłe w stosunku do członków stada .-.


RE: Off topic - Felija - 13-10-2015

Dokładnie to mam na myśli.

Ja kiedy mogę to łapię, a na innych nie bardzo mam wpływ. Czasem ktoś wcześniej wejdzie do obcego na terenie stada, a czasem później, ale nie pamiętam, kiedy ostatnio ktoś sobie pisał na LZ i żaden Lwioziemiec się tam nie pojawił. Co nie zmienia faktu, że ziemie SĄ strzeżone i na pewno czuć tam lwy, bo tam kurde mieszkają.


RE: Off topic - Machafuko - 13-10-2015

Cóż czuje się niejako wywołany do tablicy bo także sporo o tym pisałem kiedyś tam w przemyśleniach (głownie o słabej robocie strażników, nie o tym, że was nie widać, bo widać i czuć :v), ja miałem tylko obiekcje dotyczące puszczenia mnie samego przez wasze tereny, przy czym wiedzieliście ze tam jestem, ale to Fuko on się lubi czepiać (w sumie ja też :v)


RE: Off topic - Felija - 13-10-2015

Nie no, u Ciebie to było uzasadnione. Zresztą trochę czym innym jest pisanie, że zupełnie nikogo nie widać, a czym innym - tak jak Ty pisałeś - że strażnicy źle się wywiązują ze swoich obowiązków czy że puszczają Fuko samemu. Fuko miał prawo dojść do takich wniosków, akurat o takie sytuacje jak Twoja mi tu nie chodzi. ;P


RE: Off topic - Kalani - 13-10-2015

Bardzo dobrze, że dałaś tą informację. Już jakiś czas temu była przecież mowa, że Lwi się mobilizują i strasznie mnie dziwi fakt, że nikt tego nie bierze pod uwagę.
Poza tym, mam propozycję - może zapiszmy gdzieś główne fabularne ustalenia, żeby wszyscy je znali i się ich trzymali? Oczywiście, muszą to być ustalenia poparte fabularną działalnością stada. O Zachodzie wszyscy wiedzą, że jest zorganizowany i mocno patrolowany (dowód tego jest w fabule - gdy tylko ktoś obcy wlezie, jest odzew kogoś ze stada), a i tak niedawno pojawił się post, który temu zaprzecza. Podobnie będzie teraz z Lwimi. Można też dodać, że nie wszyscy wiedzą o istnieniu Bractwa, bo w końcu miało być tajną organizacją.


RE: Off topic - Felija - 13-10-2015

Jestem jak najbardziej za. Można by to wrzucić do ogłoszeń (choć nie bardzo wiem gdzie, trzeba by coś poprzestawiać) albo założyć temat na takie "ogłoszenia fabularne".


RE: Off topic - Inn - 13-10-2015

Kal, fajny pomysł, też jestem za :D Ale też nie wiem, gdzie to można by wcisnąć, żeby było widoczne. Fajnie by było, jakby zrobić takie oddzielne miejsce na takie informacje, bo Komunikaty są bardziej pozafabularne.


RE: Off topic - Tjalve - 14-10-2015

A teraz totalny offtop, żeby została pamiątka po tym, jacy ja i Shida jesteśmy zajebiści :v
Nawet Kami to przyznała XD

Cytat:Kami
Dobra jutro specjalne wstane wcześniej xd [by odpisać]
00:14
Ja
XD
00:15
Kami
Mam nadzieję że czujecie się specjalni dzięki temu XD
00:15
Ja
no ba xD
wiesz, my to sie w ogóle specjalni czujemy XD potomkowie Simby, z zajebistym ojcem, spoko matką i kudłatą babcią XD
00:17
Kami
Jeszcze trochę i piórka wam wyrosną XD
xD



RE: Off topic - Felija - 05-12-2015

*wskrzesza*

Hej, wrzuciłam Kronikę: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1518&pid=61839#pid61839
Ta jest z dwóch miesięcy, więc trochę tego wyszło i zastanawia mnie, czy ktoś to wszystko przeczyta, ale miło by było, bo trochę pracy to od nas wymagało. ;d Kolejne już będą miesięczne (tak zakładam).


RE: Off topic - Myr - 05-12-2015

Mi u bractwa brakuje sprawy z osądem kahawy czy też ostatniego zdarzenia z Vult, ze ja tam jej córka pokaleczyła i ze została uprowadzona z ziem bractwa.
Skupiło sie an karze śmierci i synu Sadiego a wątków troche więcej było u nich, szkoda, ze tylko skupiono sie tylko na rzeczach związanych z Sadismem.


RE: Off topic - Felija - 05-12-2015

Cóż, mnie w LZ trochę brakowało, więc napisałam do Sadisma, co na pewno powinien dopisać (choć ja bym tam zawarła jeszcze więcej).