Król Lew PBF
Off topic - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Off topic (/showthread.php?tid=199)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Off topic - Dahlia - 02-02-2016

Mam KP ale bez historii, bo zazwyczaj lepiej mi się tak gra. Uznaję, że postać doznała jakiegoś wstrząsu i nie pamięta swej przeszłości.


RE: Off topic - Felija - 02-02-2016

Dziewczyny dobrze mówią, zawsze prościej się gra, gdy założysz temat w Szukam użytkownika i znajdziesz jakiś punkt zaczepienia. :) Widzę, że już pisałaś u innych, ale jak sama założysz temat, to na pewno też nie zaszkodzi.


RE: Off topic - Dahlia - 02-02-2016

Założę w wolnej chwili. Teraz ogarniam to to, to tamto. Jestem w kratkę. ;x


RE: Off topic - Sigrun - 02-02-2016

A jeśli tak bardzo się boisz, że nie nie ogarniesz tego co się tu dzieje, możesz poprosić na marginesie o sesje z MG wprowadzająca do krainy.


RE: Off topic - Dahlia - 02-02-2016

Pomysł nie najgorszy, a nuż z niego skorzystam. Jak długo istnieje forum? czy jest po przenosinach?


RE: Off topic - Myr - 02-02-2016

Istnieje długo i raz przenoszone było


RE: Off topic - Belial - 02-02-2016

Pozwolę sobie....
Forum istnieje baaaardzo długo ale kilka lat temu było przenoszone. (dobrze gadam nie?)
Tak czy siak ja poznałem to forum jakieś... kurcze 5-6 lat temu? Więc ogólnie to forum nowe nie jest.

Jeśli chodzi o początek rozgrywki to chętnie pomogę :P Jestem wlaściwie dziennie na forum i mogę śmiało popisać, czy to na fabule czy to na marginesie. Właściwie popisałbym z kimś świeżym ;) Oczywiście jakby były jakieś pytania to i na PW chętnie pomogę.

Ps. Super Avatar, zwróciłem od razu uwagę na twoją postać ;)


RE: Off topic - Felija - 02-02-2016

To forum ma dokładnie 9 lat i 8 miesięcy bez jednego dnia. ;) Wcześniej znajdowało się na serwerze mojeforum.net. Przenieśliśmy się na aaf ze względu na problemy z poprzednim serwerem.

Archiwum z postami z poprzedniej edycji forum znajduje się pod tym linkiem: http://krollew.forumoteka.pl/index.php


RE: Off topic - Dahlia - 02-02-2016

Ooo... to forum to już dziadek. Pamiętam jak kiedyś mi się przewinęły przez ręce. Raz? dwa razy? nie wiem. Dlatego mnie to zainteresowało i zapytałam. :3
Widzę, że Król Lew jest niemal równie stare co pewne forum, które przestało istnieć. Teraz też miałoby z parę dobrych lat. Dziwne, że aaf tak dobrze chodzi. Widziałam nie jeden raz jak innym przerywa, muli a nawet czasami nie działa.

Belial: dzięki. ._.


RE: Off topic - Felija - 02-02-2016

Ano, nie zdziwiłabym się, gdybyśmy okazali się być najdłużej żyjącym polskim pbfem. ;3
Swego czasu powstawało sporo for o TLK, teraz większość pbfów skupia się na ludziach, a lwy i wilki wyszły z mody... Dlatego tym bardziej się cieszę, że KL się trzyma od tak dawna.

Fakt, aaf czasem muli, ale akurat ostatnio wszystko z nim w porządku.


RE: Off topic - Dahlia - 02-02-2016

Nie przepadam za ludzkimi forami. Po co grać człowiekiem skoro samemu się nim jest? to tak jakby czuć się źle we własnej skórze. Zwierzęce fora są fajne. Na lwim jeszcze nie grałam.

Regulamin już za mną... uff...


RE: Off topic - Felija - 02-02-2016

Dokładnie, do mnie też ludzkie fora nigdy nie przemawiały.
W takim raz powodzenia w graniu lwem. :D

Skoro ogarnęłaś Regulamin, to możesz już wysyłać zapis - tak jak reszta wcześniej pisała, polecam najpierw do Samotników, a potem zobaczysz, jak Ci się fabuła ułoży. :)


RE: Off topic - Dahlia - 02-02-2016

Spontanicznie. Dołączam do stada, bo nie przepadam za grą jako samotnik. ;x


RE: Off topic - Felija - 02-02-2016

Dobra, to zanim ktokolwiek inny się zareklamuje: zapraszam do Srebrnych! ;D

Edit:
Haha, widzę zapis. Dobry wybór. ;)
Mogę Cię przyjąć do stada jako Ines w tym temacie: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=99&pid=66975#pid66975 albo na marginesie (to taka poboczna fabuła).


RE: Off topic - Belial - 02-02-2016

I znów się wtrącę, jako ten nie dający nikomu spokoju XD
Zapraszam na spontan zemna. Chętnie zaproponuje przyłączenie się do stada xp