Król Lew PBF
Off topic - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Off topic (/showthread.php?tid=199)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Off topic - Koba Kai - 02-02-2016

Hmm po co grać człowiekiem skoro już nim jesteśmy ? Rycerzem, magiem czy gwiezdnym wojownikiem nigdy nie będziemy w realu =)


RE: Off topic - Samiya - 02-02-2016

Jasne, jesteśmy ludźmi, ale przecież nikt nie będzie grał samym sobą, to byłoby nudne :D Ja sama lubię grać ludźmi, a że nie mam gdzie, to gram z przyjaciółką w zeszycie :'D


RE: Off topic - Koba Kai - 02-02-2016

Ciekawe, być może jestem niedoinformowany, ale nigdy nie miałem okazji spotkać pbf'a czy nawet sesji w realu w jakiej uczestniczy odgrywaliby siebie samego. Choć po krótkim zastanowieniu się, pomysł pewnie byłby ciekawy, coś rodem z South Parka Kijek Prawdy ? =)


RE: Off topic - Zephyr - 02-02-2016

Można być superbohaterem, półbogiem, mutantem, wilkołakiem, walczyć z potworami, ratować księżniczki, przyjaźnić się ze smokiem i wiele innych rzeczy, których w prawdziwym życiu nie uświadczysz. Często pozwalają się przenieść do świata ukochanej książki, filmu, czy serialu. Chyba niewiele jest for osadzonych w rzeczywistych realiach, w sumie kojarzę na chwilę obecną tylko dwa z nazwy i nie wiem, czy wciąż istnieją. Takie z pewnością muszą być nudne. Dodam, że osobiście przez długi czas miałem awersję do zwierzęcych for, bo "to takie prymitywne, o czym mogą zwierzęta gadać?". Ale przełamałem się i jestem z wami ;)


RE: Off topic - Melisa - 02-02-2016

Wilkołaki forever! <3
Dla mnie wręcz przy ludziach jest większa różnorodność, bo pomyślcie tylko, ile jest różnorakich światów przedstawionych w książkach, serialach czy komiksach. A zwierzęta? No, tyle że wtedy już samo granie zwierzęciem jest czymś innym.
Cieszymy się, że się przełamałeś, Zeph ^^
Tak tylko dodam, że mój pierwszy pbf był ludzki i o ile dobrze pamiętam, mi granie zwierzętami nie wydawało się dziwne ._.


RE: Off topic - Koba Kai - 02-02-2016

Widzę że każdy z nas miał podobnie, ja również nigdy wcześniej nie wyobrażałem sobie gry kimś innym niż humanoidalna postać, ale pewnego czasu zagrało się jako smoczysko, później w swoim czasie dość popularnego wilka i jakoś to się potoczyło że przesiadałem się na stałe na zoomorfizm, choć początki były nie łatwe i czasami dość zabawne, ile to razy w szybkim pisaniu wkradła się taka "dłoń" czy "twarz" itd. =)


RE: Off topic - Felija - 02-02-2016

Mój pierwszy pbf to był KL, więc się nie odzywam. xd
Nigdy nie ostałam się na ludzkim dłużej niż dwa dni, ale rozumiem, że to się może podobać. Ja sama czasem grałam w ludzkie/fantasy larpy czy sesje na żywo i grało mi się w porządku, ale, hm, wtedy się tak nie wczuwałam w postać jak podczas pisania.
Jak tak teraz się zastanowię, to kiedyś tak luźno pisałam na potterowym portalu, ale nie nazwałabym tego pbfem. To był taki... Fabularyzowany offtop. xd


RE: Off topic - Dahlia - 02-02-2016

Feli: chyba skorzystam z fabuły z Belialem, bo tam troszkę za dużo lewków. ;x


RE: Off topic - Felija - 02-02-2016

A tam, to nie ma znaczenia, nie trzeba czekać na odpisy wszystkich, żeby pisać. ;) Ale jak tam Ci wygodniej. Możesz też pisać z Belialem na fabule i jednocześnie ze mną na marginesie - margines jest m.in. po to, żeby móc prowadzić kilka wątków jednocześnie.


RE: Off topic - Dahlia - 02-02-2016

Pytanie. Ile gier fabularnych można prowadzić w jednym czasie?


RE: Off topic - Felija - 02-02-2016

Jeden wątek na głównej fabule i nieskończoną ilość marginesów.
Marginesy znajdziesz tutaj: https://pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=85


RE: Off topic - Dahlia - 03-02-2016

Dzięki! :D


RE: Off topic - Belial - 03-02-2016

Oczywiście... Belial jest najlepszym możliwym wyborem. Jśli tez planujesz jakąś stadną przyszłość to zapraszam na PW bo w Cieniowisku będą zmiany i nie sugerowałbym się ich opisem. ;)

Czyli co? Zakładasz margines i wbijam czy odwrotnie? XD

Musisz Felka przyznać że Jej avek przypomina kilka lwów z dawnego PZ... dlatego wiesz sentyment :D


RE: Off topic - Felija - 03-02-2016

Do SK też często dołączałybiałe lwice. :P PZ było raczej biało-czarne albo szare.


RE: Off topic - Belial - 03-02-2016

Ale avek mi głównie Vadera przypomina :P