Król Lew PBF
Off topic - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Off topic (/showthread.php?tid=199)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Off topic - Mino Eive - 20-07-2014

Jak to zrobiłaś? ;o


RE: Off topic - Vasanti Vei - 26-07-2014

Ragi, oj tam oj tam.

---
Ja mam Adblock Plus i mam wszystko normalnie (tzn. nie mam reklam ani śladów po nich). Nie zmieniałam żadnych ustawień ani nic.


RE: Off topic - Felija - 03-01-2015

Jak tam po sylwestrze? ;D


RE: Off topic - Derion - 04-01-2015

wsystkie psy przeżyły c:


RE: Off topic - Inn - 04-01-2015

Powoli zaczynam wracać do życia, chociaż przedwczoraj nie czułam się zbyt dobrze XD
Trzeba się za lekcje wziąć, tyle tego, że nie wiem, od czego zacząć :|


RE: Off topic - Kahawian - 04-01-2015

A mi się zrobiło coś z migdałkami. Zora nie daje mi spać trzecią noc z rzędu, bo siedzi i mi się pcha do łóżka (efekt petard) i nie zrobiłam jeszcze nic produktywnego (czyt. nauka) mimo, że już dawno powinnam. ;-;


RE: Off topic - Furien - 04-01-2015

Prócz wylegiwania się z psem i chłopakiem na łóżku (kłócą się o miejsce, jak zawsze) i męczenia mojego tabletu to nie zrobiłam nic produktywnego. Prócz kaca. A miałam niemiecki zrobić, trochę posprzątać. Może coś ugotować. Kocur robił wszystko, ku uciesze mojej i Edziaka :D


RE: Off topic - Felija - 04-01-2015

Z tą nauką to mam tak jak wy. D: Miałam się za to wziąć dzisiaj wieczorem (wcześniej byłam na łyżwach i bawiłam się z kotem), ale zamiast tego siedzę na forum, a nawet niczego fabularnego jeszcze nie napisałam, bez sensu...

Ale sam sylwester był jednym z moich najlepszych, miałam zacne towarzystwo.

[ Dodano: 2015-01-04, 01:10 ]
A ja nigdy w życiu nie miałam kaca i chyba wolę nie sprawdzać, po jakiej "ilości" bym miała. xd'


RE: Off topic - Inn - 10-01-2015

Ja też nigdy nie miałam i zapewne nie będę miała zbyt szybko, bo za alkoholem nie przepadam xd
Ja nigdy nie byłam nawet pijana XD Gdybym wypiła zbyt dużą ilość alkoholu, mój organizm by go oddał po prostu xd Ale ja nie rozumiem, jak to można pić tak dużo, jak niektórzy. Mi by było niedobrze, nawet jakbym wypiła za dużo wody czy innego czegoś, to co jeszcze alkohol.


RE: Off topic - Kalani - 10-01-2015

Lol, też nigdy nie byłam pijana xD Poza tym, mam słaby łeb po tatusiu, który po jednym piwie zaczyna zachowywać się jak debil.


RE: Off topic - Felija - 11-01-2015

A ja chyba jakoś specjalnie nie reaguję na alkohol, a przynajmniej niespecjalnie coś czuję po takiej ilości, jaką zwykle piję.
Chyba że senność, ale czasem to ze względu na porę po prostu.


RE: Off topic - FireLion - 13-01-2015

Ja również nie byłem pijany i nie miałem kaca. Jedynie w Sylwestra byłem podpity, a następnego dnia bolał mnie żołądek od tego.
A tak w ogóle to alkohol w swoim życiu piłem ze trzy razy tylko. Jakoś mnie do tego nie ciągnie.


RE: Off topic - Shi - 03-02-2015

Hm. W ogóle to kiedy macie/mieliście ferie? I co zamierzacie robić podczas nich/robiliście? Może jakiś wyjazd?


RE: Off topic - FireLion - 03-02-2015

Ja miałem od 13.01 do 01.02. Planów nie miałem, więc nic nie robiłem konkretnego.


RE: Off topic - Felija - 03-02-2015

Ja nie mam, ale niedługo mam przerwę międzysemestralną. xd