Król Lew PBF
Audycja 20. Gość: Mauara, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Radio (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+---- Wątek: Audycja 20. Gość: Mauara, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko (/showthread.php?tid=2022)



Audycja 20. Gość: Mauara, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Vasanti Vei - 04-09-2016


Zapraszamy do słuchania i komentowania. :D


RE: Audycja 20 - Maru - 04-09-2016

Audycja zablokowana z powodu praw autorskich.


RE: Audycja 20 - Daenerys - 04-09-2016

Już działa ^^ Można spokojnie obejrzeć ;)


RE: Audycja 20 - Kiu - 05-09-2016

Moje maluszki macie z 2 miechy to zacznę was już kształtować :> dzisiaj/jutro walne kolejny pościk. Postaram się z was zrobić porządne krokuty :E i w sumie już małe szkolenia może :e aby to umieć się bronic przed innymi <i wyszkolić zabójców lwóff>

audycja ogólnie spoko x)


RE: Audycja 20 - Israel - 26-09-2016

Mi się bardzo podobała :).
Tylko Isiowi smutno, że Persa może nie chcieć go poznać D:.

Btw. Fucko, poćwicz Ty czytanie po łacinie. Bo to aż wstyd!


RE: Audycja 20. Gość: Mauara, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Mordechaj - 03-12-2016

Audycja nie działa!
Tak samo jak audycje od 2 o 5.


RE: Audycja 20. Gość: Mauara, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Vasanti Vei - 03-12-2016

Niedługo powinno być ok, usunęłam problematyczną piosenkę, tylko teraz youtube to trawi (ale zaraz powinien skończyć, bo jest 90%).

A 2-5 chyba już nie da się odzyskać, umarły wraz z wrzutą. [*] Ale tak po prawdzie to nie ma za czym płakać; to znaczy, ja je mam na lapku, ale to jest taki żałosny poziom nagrania i treści, żeee naprawdę nie ma sensu ich wrzucać. Uszy puchną. Ich jedyna zaleta to to, że są krótkie w porównaniu do obecnych. xD


RE: Audycja 20. Gość: Mauara, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Israel - 03-12-2016

Ja uważam, że fajnie by było takich starych posłuchać.


RE: Audycja 20. Gość: Mauara, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Vasanti Vei - 03-12-2016

Stare audycje to 15-latki gadające o niczym i ciągłe trzeszczenie.


RE: Audycja 20. Gość: Mauara, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Israel - 03-12-2016

No i to jest fajne.


RE: Audycja 20. Gość: Mauara, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Vasanti Vei - 03-12-2016

Chyba mamy inną definicję słowa "fajne". xD


RE: Audycja 20. Gość: Mauara, prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Israel - 03-12-2016

Bo to słowo jest bardzo ogólnie. Po prostu słuchanie jak było na forum kiedyś jest pożyteczne. Jak również słuchanie czegoś co jest stare. No i porównywanie jak się radio zmieniało.