Król Lew PBF
Sprzedam opla - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Sprzedam opla (/showthread.php?tid=2141)



Sprzedam opla - Hashimea - 16-11-2016

Nie. C:

Ale skoro już tu jesteś, to może chciałbyś popisać? Oferuję dwie postaci: Hashimea oraz Kaaivy - niemalże swoje przeciwieństwa ^^
Jestem otwarta na wszelkie propozycje, od miłości aż po wroga. Jeśli masz jakikolwiek pomysł na ciekawą fabułę, bardzo chętnie go poznam! Ewentualnie, w razie gdyby pomysłów nie było, możemy omówić to wspólnie, bądź zobaczyć co wyjdzie nam podczas fabuły :3

Zapraszam ❤


RE: Sprzedam opla - Eden Sandjon - 16-11-2016

Mam wolnego Abuyina i w sumie to już jakiś czas przebywa w nicości u Księżycowych.


RE: Sprzedam opla - Shiriki - 16-11-2016

Upierdliwy Shiriki jest wolny xD


RE: Sprzedam opla - Hashimea - 16-11-2016

Ok, w takim razie Hashi może zainterweniować i uwolnić go z tej nicości xD
Jakbyś chciał, to możesz już gdzieś zacząć - ja napiszę jutro, bo teraz lecę spać :D

+EDIT:
Shiriki, a co proponujesz? Kogo chciałbyś powkurzać? xD


RE: Sprzedam opla - Shiriki - 16-11-2016

A kogo bys chciała on sie dopasowuje idealnie. Ma zadnie poszukać Aladara i Madana więc będzie się i tak kręcił po krainach xD


RE: Sprzedam opla - Nymeri - 16-11-2016

Nym chętnie pozna Hashi :D Również mam fabułę wolną, ewentualnie zapraszam na margines ;)


RE: Sprzedam opla - Asura - 16-11-2016

To co byście powiedziały może takie wspólne Hashi-Nym-Asu? :p Jeżeli jest ochota na margines, bo jak na razie fabu mam zajętą. ^^


RE: Sprzedam opla - Abuyin - 16-11-2016

Proszę bardzo Hashi: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=750&pid=79141#pid79141


RE: Sprzedam opla - Hashimea - 16-11-2016

Shiriki - hmm, w zasadzie Kaaivy póki co nie ruszam, bo chciałabym przed jakąkolwiek fabułą odegrać wątek z Nataką. Jeśli chcesz, to mogę dać Ci Hashi na margines, albo ew. Kaaivy za jakiś czas :3

Nymeri i Asura - O, z przyjemnością Was poznam ^^ Obecnie fabułę mam już zajętą, za to chętnie popiszę na marginesie! C:


RE: Sprzedam opla - Shiriki - 16-11-2016

No to można marginesik założyć jakiś.


RE: Sprzedam opla - Patch - 21-11-2016

To ja oferuję Patcha, przystojny, mądry, ciekawski a przede wszystkim nowy. Skusze się na marginesik a bo co. Najlepiej z Hashi bo ma zamiat dołączyć do Fanatyków :>


RE: Sprzedam opla - Asura - 21-11-2016

To tego... kto zagłada pierwszy temat na marginesie? Nie żeby mi się chciało czy coś... |D
Tylko byśmy uznali że to jest jakieś 2 miechy do przodu? c: Wtedy to by się nawet kontinuum nie zabiło.