Król Lew PBF
Co ostatnio obejrzeliście? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Filmy i seriale (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=152)
+---- Wątek: Co ostatnio obejrzeliście? (/showthread.php?tid=2280)



Co ostatnio obejrzeliście? - Vasanti Vei - 10-02-2017

Jakiś czas temu założyłam filmowe subforum, bo bardzo lubię oglądać filmy (staram się oglądać raz na tydzień) i tak sobie pomyślałam, że mogłabym z wami o tym podyskutować. ;d

Mamy temat "Co ostatnio czytacie?" i "Czego słuchasz w tej chwili", a teraz moje pytanie brzmi: co ostatnio obejrzeliście? W kinie, w domu, wszystko jedno. Chwalcie się, oceniajcie, komentujcie, dyskutujcie. :)

Ja, poza animacjami, najbardziej lubię s-f (głównie staram się nadrabiać klasyki). Trochę mam już za sobą, ale dzisiaj po raz pierwszy w życiu zobaczyłam "Predatora", bo obejrzałam już wszystkich czterech "Obcych" i jakoś zapragnęłam poczuć podobny klimat... No, niestety, "Predator" wydał mi się z lekka przereklamowany. Zdecydowanie widać, że brakowało im budżetu, choćby na efekty; ja rozumiem, że '87, ale c'mon, "Obcy" jest z '79 i nawet nie ma co porównywać go z "Predatorem". Sama historia też nie porywa, w pewnych momentach wieje nudą. Muzyka brzmi jak z gier. Właściwie to Schawarzenegger ratuje ten film, bo reszta postaci była mocno mdła i sztampowa. Podobały mi się też tła, dżungla i niektóre ujęcia. Sam predator... Był okej, ale zdecydowanie preferowałabym jakieś ciekawe stworzonko typu alien, a nie humanoida rodem z filmów s-f z lat 50.