Król Lew PBF
Audycja 25. Gość: Asura, prowadzący: Vei i Fuko - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Radio (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+---- Wątek: Audycja 25. Gość: Asura, prowadzący: Vei i Fuko (/showthread.php?tid=2292)



Audycja 25. Gość: Asura, prowadzący: Vei i Fuko - Vasanti Vei - 17-02-2017

Oto i najnowsza audycja naszego radia! Zapraszamy! :D

AUDYCJA 25

Wersja MP3

Mieliśmy pewne problemy z jakością dźwięku, ale Fuko zrobił, co mógł, żeby usunąć szumy i inne nieprzyjemności.


RE: Audycja 25. Gość: Asura, prowadzący: Vei i Fuko - Sören - 18-02-2017

Nie jest aż tak źle jeśli chodzi o jakość, Fuko odwalił kawał dobrej roboty, da się słuchać, chociaż czasami miałam z tym problemy.

Ogólnie audycja bardzo mi się podobała :D Bardzo się cieszę Vei, że rzucasz wersje mp3 do ściągnięcia, bo zazwyczaj słucham tych audycji z telefonu jak jestem poza akademikiem.

Szacunek dla Kamy za podesłanie tylu pytań, chociaż trochę smutno, bo wiele się pokrywało z moimi xDD Niemniej, audycja dla mnie była bardzo ciekawa, fajnie było posłuchać o Asurze, bo to interesująca postać i chcę zobaczyć, co z nim zrobisz :D

Kibicuję Ci z rysowaniem i mam nadzieję, że nam jakieś swoje ryski pokażesz, nieważne czy lewki czy cokolwiek innego :D

Iiii miałam jeszcze więcej myśli związanych z audycją wcześniej, ale nie mogę sobie w tej chwili przypomnieć D: Napiszę później jeszcze, jak sobie przypomnę.


RE: Audycja 25. Gość: Asura, prowadzący: Vei i Fuko - Israel - 20-02-2017

Audycja się podobała. Miałem pisać więcej, ale nie pamiętam, co chciałem napisać.
Jakość tylko mi przeszkadzała.
A w tym pytaniu o nic nie chodziło. Normalne pytanie.


RE: Audycja 25. Gość: Asura, prowadzący: Vei i Fuko - Moyo - 21-02-2017

Fajne. Podobała mi się ta audycja. Trochę tylko te szumy przeszkadzały. I Moyo czyta się Mojo ;)


RE: Audycja 25. Gość: Asura, prowadzący: Vei i Fuko - Samiya - 22-02-2017

Żart o geju i pedale wyśmienity, Fuko, Twoje poczucie humoru jak zwykle na najwyższym poziomie :v

Za to żarty o byłej Fuko były tak hermetyczne, że nawet ja zupełnie nie załapałam i nie wiedziałam o kogo Wam chodzi xD


RE: Audycja 25. Gość: Asura, prowadzący: Vei i Fuko - Samiya - 23-02-2017

...ale ja mam 16 lat, więc to ciekawe, że odejmując 2 wyszło Ci 15, Fel xD
(Jeszcze ciekawsze jest to, że Asura potwierdziła - ktoś tu ma urodziny w zimę, czy rocznikowo? :>)

Nie chciałam Wam narzekać na jakość, bo i tak się nasłuchaliście, ale w pewnym momencie musiałam zdjąć słuchawki, bo pojawiło się jakieś piszczenie, przez które fizycznie cierpiałam xD

Przyjemnie się Was słuchało, opowieści Asury również, nawet jeżeli nie miała tak wiele postaci do mówienia o nich - choć ja akurat o Cherry też słuchałam z zaciekawieniem, bo przecież z tą postacią pierwotnie mi się kojarzy Asu jako osoba :p

Tylko taka jedna, drobna sugestia - może w momentach, w których gość zaczyna lekko odpływać i prowadzić niemal monolog, prowadzący mogliby jednak jakoś się odzywać, by utrzymać to w ryzach? ;p nie mówię, że to się często zdarzało, ale kiedy Asu zaczynała już tak dłużej mówić, nieco odchodziła od tematu i sama lekko traciła wątek - to jest ten moment, w którym Fuko albo Fel powinni się wtrącić i jakoś odezwać :v w końcu to Wy macie to prowadzić :>


RE: Audycja 25. Gość: Asura, prowadzący: Vei i Fuko - Vasanti Vei - 23-02-2017

Ja czasem odnoszę wrażenie, że za często przerywam gościom i staram się pilnować. ;P No ale masz rację, w niektórych momentach zapewne należało.