Król Lew PBF
Kijivu wraca z rysunkami - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Nasza twórczość (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=99)
+---- Wątek: Kijivu wraca z rysunkami (/showthread.php?tid=2677)



Kijivu wraca z rysunkami - Kijivu - 31-08-2017

Powrót na forum, powrót do aktywności życiowej w ogóle i powrót do rysowania, więc i akurat warto zacząć nowy czysty wątek po przeniesieniu starego do archiwum gdzie sobie spokojnie wypoczywa <3

Od czasu ostatniej wizyty i aktualizacji twórczości urosło mi się ze studenta do architekta prawie że pełnoprawnego - brak mi w tej chwili jedynie uprawnień do projektowania bez ograniczeń, które akurat robię zbierając dorobek i doświadczenie.
W międzyczasie od czasu do czasu wsiąkam w celu pisania artykułów i te też zdarza mi się ilustrować.

Ostatnimi czasy powróciłam do tworzenia kolorowych prac - głównie aceo, ale zdarzają mi się też badge konwentowe.

Ulubione techniki i materiały: Sztuka tradycyjna all the way, głównie ołówek, najlepiej mechaniczny 2B 0,7mm, kredki /obecnie faber castell polychromos i derwent coloursoft, derwent drawing, sporadycznie koh-i-noor polycolor/, akwarele /sennelier, białe noce, daler rowney, karmański, z których mam po kilka/, tusz czarny i kolorowy, pisaki tuszowe kreślarskie o grubościach rapidografów

Prace można zobaczyć poniżej:

Pokaż ukrytą wiadomośćMini Galeria:

Więcej prac, oraz gdzie mnie szukać:





RE: Kijivu wraca z rysunkami - Vasanti Vei - 31-08-2017

Urocze te Twoje aceo. :D Zwłaszcza podobają mi się te wszystkie pierzaste stworki i ten z czachą na głowie, wygląda ciekawie.


RE: Kijivu wraca z rysunkami - Kiburi - 01-09-2017

Dej mnie te smoki. Ja chcę te smoki. Ja je pragnę i pożądam. Chociaż jednego :v