Król Lew PBF
Familia poszukiwana, bo samemu tak jakoś smutno :c - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Familia poszukiwana, bo samemu tak jakoś smutno :c (/showthread.php?tid=2694)



Familia poszukiwana, bo samemu tak jakoś smutno :c - Hijazi - 16-09-2017

Siema~
Szukam rodziny dla postaci - braci, sióstr, mogą być nawet rodzice. Na pewno będzie samicą lwa, gdzieś koło 4-5 lat (może być nieznacznie mniej lub więcej), raczej jasne umaszczenie, ew. w odcieniach brązu. Acha - nie szukam dzieci, siostrzenic/siostrzeńców/cholera wie jeszcze kogo, bo nie chcę, żeby moja postać robiła za niańkę :P Chciałabym w przeciągu 2-3 dni wysłać zapis, stąd jeśli są zainteresowani, to proszę o szybką reakcję. Jeśli nikt nie będzie chętny, po prostu sama coś wymyślę. :) 
Ukłony!


RE: Familia poszukiwana, bo samemu tak jakoś smutno :c - Zuma - 16-09-2017

No Zu miała dwie siostry w odcieniach brązu.Wienc no


RE: Familia poszukiwana, bo samemu tak jakoś smutno :c - Hijazi - 16-09-2017

Rozpatrzę propozycję ;D Ktoś coś jeszcze?


RE: Familia poszukiwana, bo samemu tak jakoś smutno :c - Hashimea - 16-09-2017

W zasadzie mogę zaproponować Hashi, z tym, że ona zniknęła z rodzinnego stada w wieku 2 lat, a aktualnie ma 7 :I Więc nie wiem na ile mogłyby się znać... Ale w sumie może to nawet ciekawsze. Hijazi wiedziałaby o tym, że miała siostrę, która zaginęła - i z czasem by się rozpoznały ^^


RE: Familia poszukiwana, bo samemu tak jakoś smutno :c - Zuma - 16-09-2017

Ok.A jakbyś miała jakieś pytania to pw ;)


RE: Familia poszukiwana, bo samemu tak jakoś smutno :c - Sirisa - 16-09-2017

Banjo pochodzi z nieznanego stada więc proponuję go  ;) Nic prawie nie jest powiedziane o jego rodzinie więc no




RE: Familia poszukiwana, bo samemu tak jakoś smutno :c - Hijazi - 17-09-2017

Plany uległy zmianie - znajomy chciałby na dniach dołączyć i najprawdopodobniej zrobimy coś razem. Mimo to dzięki za zgłoszenia! ^^