Król Lew PBF
Kopnąć w zadek - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Kopnąć w zadek (/showthread.php?tid=2732)



Kopnąć w zadek - Sadie - 23-10-2017

...czyli potrzebna relacja, która nieco zmieni Sadie z miękkiej kluchy. 

Co jest na rzeczy? A to jest na rzeczy, że po powrocie do stada, gdy dzieciaki się od niej odwróciły, stado spojrzało z pogardą, zagubienie w jakim znajdowała się Sad, pogłębiło się do tego stopnia, że nie bardzo jest w stanie sobie sama z tym poradzić. 

TOTEŻ

Potrzebna OD ZARAZ relacja, która pomoże jej się pozbierać. Nie ukrywam, że ta relacja ze strony drugiej osoby może być momentami nawet agresywna, co ma na celu wywarcie na słodkopierdzącym charakterze Sadie nieco twardszego zadka i nabycia umiejętności twardego stąpania łapami po ziemi. 

Gwarantuję ciekawą fabułę i rozrywkę aż po uszka c:

Ponadto nie ukrywam, że potrzebuję punktu zaczepienia fabularnego, coś co ją popchnie do przodu i zmieni jej nastawienie do życia zamiast biernego empatycznego zastoju względem dzieci.


RE: Kopnąć w zadek - Maru - 23-10-2017

To może Maru? Akurat przebywa w jej okolicy, a i ostry być potrafi.


RE: Kopnąć w zadek - Wendigo - 23-10-2017

Agresywnego? Hordę polecam :v


RE: Kopnąć w zadek - Samiya - 23-10-2017

Horda wiążę się z pewnym ryzykiem :V


RE: Kopnąć w zadek - Zevran - 23-10-2017

Spojrzało z pogardą stado, ale poza mną, bo Zevran o niczym nie wie lDDDD


Więc tak, mogę spróbować Zevranem. Jest tylko jedno "ale": Zevran sam jest taką trochę miękką kluchą, więc na pewno nie zdzieli Sadie po pysku żeby się ogarnęła. 
Plus ode mnie jest taki, że Zevran no właśnie, nic nie wie o całym zajściu, nie ma pojęcia o tych spięciach i podejrzewam, że mógłby bardziej na "czysto" odnieść się do sytuacji i jakoś Sadie pomóc. Sam jest jeszcze za młody na dzieci, więc pewnie i z tego względu by trochę inaczej na to wszystko patrzył. 

W każdym razie, spróbować można, jak chcesz to możesz wbić do tego marginesu otwartego co został się taki pusty.


RE: Kopnąć w zadek - Ua - 23-10-2017

Polecam Ima i Jo. Może zbyt agresywni nie są, ale spotkanie z nimi zdecydowanie może zmienić podejście do życia xd


RE: Kopnąć w zadek - Sadie - 23-10-2017

Maruś - ja już wiem na czym to się skończy xD

Wendiś - śmieszku Ty :v

Zev - why not, jutro skrobnę posta, bo aktualnie już nic nie widzę na oczy

Ua - Chętnie zacznę jakiś ciekawy wątek :D


RE: Kopnąć w zadek - Ua - 23-10-2017

Super :3
Jesteś aktualnie wolna na fabule?


RE: Kopnąć w zadek - Sadie - 23-10-2017

Owszem, więc możemy zaczynać kiedy zechcesz :3


RE: Kopnąć w zadek - Mishines - 24-10-2017

Polecam Sprike'a :) Jest dość sarkastyczny, momentami zgryźliwy, a i zdzielić potrafi, choć tylko w ostateczności.