Król Lew PBF
Audycja 33. Gość: Ghalib - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Radio (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+---- Wątek: Audycja 33. Gość: Ghalib (/showthread.php?tid=2753)



Audycja 33. Gość: Ghalib - Vasanti Vei - 25-11-2017

Zapraszam do słuchania i komentowania! :D
W pierwszej części słychać szumy, potem już się ich pozbyliśmy.

W roli prowadzących znów ja i Wendigo.
Wersja na youtube będzie potem.




RE: Audycja 33. Gość: Ghalib - Niyami - 25-11-2017

Yt znowu zeżarło film bo prawa autorskie :v


RE: Audycja 33. Gość: Ghalib - Vasanti Vei - 25-11-2017

No typowo. xD Spróbuję coś z tym zrobić, ale nie obiecuję, że teraz mi się uda, bo jestem na telefonie.


RE: Audycja 33. Gość: Ghalib - Vasanti Vei - 25-11-2017

Nie da się, muszę usunąć piosenkę i wrzucić od nowa. Chciałam usunąć piosenkę w yt, ale "Ta funkcja dotyczy tylko filmów krótszych niż 2 godziny." xd


RE: Audycja 33. Gość: Ghalib - Niyami - 25-11-2017

Przesłuchałam całe! Miałam w planach skończyć w tym czasie przynajmniej jeden szybki rysunek, a zamiast tego zrobiłam go do połowy :v

W tej części przed pierwszą piosenką faktycznie coś szumi i brzęczy w tle, czasami ciężko ogarnąć słowa pod tym całym szumem, ale sens nadal da się wyłapać. Potem już było wszystko ładnie słychać, może z raz czy dwa wrocił ten szum, ale i tak jestem pod wrażeniem, że laptopowy mikrofon tak ładnie sobie poradził.

Samej audycji się fajnie słucha, bardzo doceniam momenty niezręcznej ciszy między pytaniami <3 W pewnym momencie jak gadałyście przez dłuższą chwilę we dwie byłam absolutnie przekonana, że zaraz nastąpi "Ej, gdzie jest Wendi? Weeendi?" i odkryjecie, że się rozłączył, czy coś. A tu nie, cały czas był, siedział w ciszy i słuchał :v I się bił o władzę nad sb, to pewnie dlatego było tak cicho

No i cieszę się, że Niyami i Aname się podobają, też ich lubię :3

A tak jeszcze co do tego yt, bo to się chyba dzieje ktoryś raz z rzędu, probowałaś ustawiać te filmy jako niepubliczne, czyli tak żeby trzeba było wejść przez link, a inaczej ich nie widać na kanale? Nie wiem czy to cokolwiek zmienia jeżeli chodzi o youtubowy skan treści objętych prawami autorskimi, no ale może coś to da, nie wiem :c
...albo w ramach alternatywy może czas wrocić na wrzutę i ustawić nasze logo z kurami, jak za czasow pierwszych audycji XD Na wrzucie nikt się nami nie przejmował, nie to co głupi yt >:I


RE: Audycja 33. Gość: Ghalib - Vasanti Vei - 25-11-2017

Tak, przez długi czas filmy były niepubliczne, a i tak je blokowało. 

Na wrzutę już od dawna nie można niczego wrzucać, chyba że coś się zmieniło. :<

A ogólnie to dzięki za opinię. <3 Cieszę się, że umililiśmy Ci wieczór. ;v


RE: Audycja 33. Gość: Ghalib - Samiya - 26-11-2017

przecież wrzuta umarła? D:


RE: Audycja 33. Gość: Ghalib - Wendigo - 26-11-2017

w końcu poprawiliście "Ghalbiem" na Ghalibem :v

(25-11-2017, 23:44)Niyami napisał(a): A tu nie, cały czas był, siedział w ciszy i słuchał :v I się bił o władzę nad sb, to pewnie dlatego było tak cicho

Siedzę tak cicho częściowo przez to, że Vei każe mi używać push to talk, bo podobno są jakieś szumy :v i wtedy by cokolwiek powiedzieć to muszę naciskać guzik, i mi się nie chce tego robić xd

Ale ogólnie to fajnie, że Ci się podoba.


RE: Audycja 33. Gość: Ghalib - Vasanti Vei - 26-11-2017

No ja też używam push to talk, tzn. od tej drugiej części używałam. Cały czas trzymasz rękę na klawiaturze i czasem sobie naciskasz, nie wiem, w czym problem. xD


RE: Audycja 33. Gość: Ghalib - Wendigo - 26-11-2017

No niby tak, ale jak jeszcze walczysz na sb to trochę ciężko :v


RE: Audycja 33. Gość: Ghalib - Vasanti Vei - 26-11-2017

A Ty musisz być non stop online na sb? xD


RE: Audycja 33. Gość: Ghalib - Wendigo - 26-11-2017

*wskazuje na tytuł pozafabularny "duch shoutboxa"* Tak.


RE: Audycja 33. Gość: Ghalib - Kykczor - 26-11-2017

Przesłuchałem go całego, 2h 01 do 2h 10 jest u mnie ucięte, wykrzaczyło się tylko u mnie? (To przepraszam za przeszkadzanie w audycji :V)


RE: Audycja 33. Gość: Ghalib - Vasanti Vei - 18-12-2017

U mnie to normalnie działa. Najwyżej próbuj z YT; przy okazji składania nowej audycji poprawiłam też tę, tzn. zastąpiłam innym utworem tę piosenkę, która blokowała audycję: https://youtu.be/u3_rpK-eB_k

I przepraszam, że tak późno.