Król Lew PBF
Zapomniana gra z dzieciństwa - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Gry (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=141)
+---- Wątek: Zapomniana gra z dzieciństwa (/showthread.php?tid=2848)



Zapomniana gra z dzieciństwa - Shinda - 23-02-2018

Gdy byłam mała grałam w taką jedną gę. Potem o niej zapomniałam i niedawno zaczęłam się zastanawiać co o było.
Gra była ogólnie o takim gadzie - może jaszczurze? Zbierało się tam kolorowe kryształy były ,, złe" lwy i skorpiony. Pamiętam, że gra była trudna i chętnie bym do niej wróciła. Jako, że jestem chora i mój spowolniony umysł potrafi tylko coś oglądać grac albo spać, to odkopuję gry z dzieciństwa ( które swoją droga często są lepsze niż teraz). Jeżeli ktoś ma pomysł co to może być dajcie znać bo jestem bardzo tej gry ciekawa. Wiem, że mało informacji ale tyle pamiętam.


RE: Zapomniana gra z dzieciństwa - Zephyr - 23-02-2018

Brzmi jak Croc
[Obrazek: croc.png]

Są też nowsze wersje, ale tylko w tą oryginalną grałem :P


RE: Zapomniana gra z dzieciństwa - Moyo - 23-02-2018

O nie to nie toooo :(.  Dzieki za próbę ;) ten jaszczur był większy i tam kolory kryształów chyba miały znaczenie. Ktoś jeszcze ma jakieś pomysły?


RE: Zapomniana gra z dzieciństwa - Kuro - 23-02-2018

Może któryś Gex?


RE: Zapomniana gra z dzieciństwa - Ghalib - 23-02-2018

Może to był Gex? 
[Obrazek: gex3-4.png][Obrazek: gex3-6.png]
to jest akurat część 3, którą pamiętam xP


RE: Zapomniana gra z dzieciństwa - Moyo - 23-02-2018

Niestety. Hmm wspomniałam że grałam w to jak byłam mała a że pewnie jestem młodsza od większości forum to wydaje mi się że była ciut nowsza grafika. Mimo wszystko dzięki Kuro, Ghalib :)


RE: Zapomniana gra z dzieciństwa - Jae Barb - 24-02-2018

A to nie było Sammy Suricate!!!??? :D Ja w to grałam PIĘTNAŚCIE LAT TEMU, tzlko nie umiem przypomnieć sobie skorpionów (były osy), no i główny charakter był surykatką... trochę podobną w sumie do jaszcurki

[Obrazek: tc46ec1_screenshot_sammy_suricate_1.jpg]

[Obrazek: 10000145.jpg]



RE: Zapomniana gra z dzieciństwa - Moyo - 24-02-2018

TAAAAAAAAAAAAAAK!!!!!!! Serio szukalam jaszczurki a to byla surykatka XD No osy tez tam były ale jakies skorpiony chyba też. Albo moze mój mózg przerobil coś innego na skorpiony tak jak surykatke na jaszczurke :D Dzięki wielkie. Userzy KL zawsze na posterunku ;)