Król Lew PBF
Tereny Wolne - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Tereny Wolne (/showthread.php?tid=300)



Tereny Wolne - Padme - 21-07-2012

Tak jak teraz patrzę każdy user na MF miał więcej wyboru, jeśli chodzi o tereny wolne.
Rozumiem, że to dużo pracy i tak dalej, ale im więcej tematów, tym więcej akcji, przynajmniej ja tak to rozumiem.
I tak, całkowicie zdaję sobię z tego sprawę, że w środku też są jakieś tam tematy.
Dokładniej:
Wulkan ( wiem ze gdzies w jakims temacie jest, ale lepiej, jak by byl na zewnatrz)
Ogolnie, wszystko to, co wepchneliscie do "szarych ziem" powinno byc na zewnatrz.
A gdzie sie podzial ognisty step?
Myslalam, ze to sa przenosiny, bez gratisu w formie zmian terenu. Tak smak dawne obrazki tych niebios byly lepsze i kontrastowaly z reszta. Te sie moim zdaniem za brdzo wyrozniaja. Cos jeszcze.. Jak sobie przypomne to dam znac.


RE: Tereny Wolne - Kami - 21-07-2012

Terenów jest tyle ile było, tak przynajmniej miało być.
Są tylko w subforach, czy wszystkie tematy zostały przeniesione? No nie wiem.
Ja sama odniosłam wrażenie że nie.
A co do obrazków Niebios.. na razie nie ma Zeusowej, jak wróci miałam zamiar jej powiedzieć żeby wybrała jakieś screeny z KLa.


RE: Tereny Wolne - Padme - 21-07-2012

To, że jakieś tam są w subforach to wiem ^^
Ale póki co jedyny brak, jaki zauważyłam to ognisty step ^^


RE: Tereny Wolne - Felija - 21-07-2012

Padme, miejsc jest tyle samo, tylko są bardziej poupychane. Przykładowo w 'Za Wodospadem' masz Dżunglę i Równinę, a jak klikniesz w Dżunglę, to masz jeszcze subsubforum - Wodospad Szczęścia, a przy Równinie - Samotny Pień. A jeśli brakuje wam tematów to można zakładać, ja nie mam nic przeciwko, można nawet brać ze starego forum.


RE: Tereny Wolne - Padme - 21-07-2012

No właśnie, mi chodzi o to, że są poupychane, na prawdę, lepiej było, jak było tak 'luźniej', że tak powiem.


RE: Tereny Wolne - Bjorn - 21-07-2012

Zupełnie nie wiem w czym problem. Tematy są poukładane według rodzajów terytoriów. W czym rzecz? Na starym narzekaliście że forum jest za długie a teraz jak jest elegancko skrócone to jakieś problemy są...
Według mnie tak jest lepiej bo można się zagłębiać w dany teren, nie ma takiego wrażenia że wszystko jest obok siebie idealnie.


RE: Tereny Wolne - Padme - 21-07-2012

Kto narzekał? Nie mów mi że ja. Może to było przede mną, ale jeśli mam wyrażać swoje zdanie, to takie dłuższe mogło być, a nawet moim zdaniem było lepiej, wtedy można się zagłębiać jeszcze bardziej, robiąc w takiej np. Dżungli subforum, w nim kilka tematów, i tematy oprócz Subforum ^^


RE: Tereny Wolne - Bjorn - 21-07-2012

No przecież teraz jest tak samo?
Wejdziesz sobie do pierwszego lepszego forum i prócz tego że masz subforum a w nim subsubforum, to bezpośrednio w nim możesz sobie zrobić temat.


RE: Tereny Wolne - Kami - 21-07-2012

Subforum w subforum i tam jeszcze temacik z skrawkiem rzeczonego terenu... ide zaćpać moje anty bio ;3