Król Lew PBF
Cynamonowa - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Dział: Avatarnia (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=98)
+---- Wątek: Cynamonowa (/showthread.php?tid=375)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Cynamonowa - Miyuki - 02-08-2013

[Obrazek: q5y.png]
Kod:
http://imageshack.com/a/img132/6281/q5y.png



RE: Cynamonowa - Zaraza - 03-08-2013

Dziękuję<3


RE: Cynamonowa - Terani - 03-08-2013

Nie jestem pewna, lecz przyjmujesz zamówienia. A mam do ciebie taką pewną proźbę...
Obrobiłabyś mi jedną z tych lwic? Obojętnie, którą. http://s1233.photobucket.com/user/Monikamalaika4/media/forum_zps6a3f6608.png.html

Na tło poprosiłabym coś pasującego do oczu, najlepiej jakaś dżungla, albo tego tam podobne. Poprosiłabym o napis: Terani, a mniejszymi literkami-
"A czasem to, co przetrwa, jest lepsze i silniejsze, niż to, co było. Jak dostanie szansę. "


Można prosić? ;)


RE: Cynamonowa - Miyuki - 04-08-2013

[Obrazek: Terani_zps5c0f0b7f.png]
Kod:
http://i1279.photobucket.com/albums/y527/DiamentowaRosa/Avatarnia/Avatary/Terani_zps5c0f0b7f.png



RE: Cynamonowa - Terani - 04-08-2013

O, jakie tototoo zaczebiste. :D Biorę. I dzięki wielkie. :)

Jeśli któryś z adminów by mógł, to prosiłabym o wstawienie mi tego obrazka na avatar. U mnie są z tym zawsze jakieś kłopoty.


RE: Cynamonowa - Jasiri - 11-08-2013

Puk, puk. Można zamawiać? Jeśli tak, to poproszę o rysunek siedzącego lwa (takiego samego jak mam na av). Czy piszesz też imiona koło lwów? Z góry dziękuje!


RE: Cynamonowa - Miyuki - 11-08-2013

Nie do końca rozumiem. Mam Ci wyszukać jakiś obrazek, narysować go (z góry mówię - nie, nie rysuję), użyć tego, co masz na avku?
Tak, mogę dodać tekst. To ma być same imię lwa, czy coś jeszcze? I czy jakieś tło ma być?


RE: Cynamonowa - Jasiri - 11-08-2013

Chodzi mi o avka. Czy mogłabyś dodać jakieś ładne mroczne tło i większy napis Jasiri i mniejszy ''bo nie można swej przeszłości wyciąć, jak wycina się nieudany kadr filmu"


RE: Cynamonowa - Miyuki - 14-08-2013

Przykro mi, ale mój laptop zepsuł się i aktualnie jest w naprawie, która nie wiem, ile potrwa. Zamówienie będzie musiało więc poczekać, jak i wszelakie inne. Jeśli zamawiacie, liczcie się, że nie wykonam ich dopóki nie odzyskam laptopa.


RE: Cynamonowa - Omara - 15-08-2013

Wybacz że tak późno odpisuję :)
Już chwytam obrazek i serdecznie dziękuję :)


RE: Cynamonowa - Malimau - 18-09-2013

Uwaga! Jestem zmuszona zamknąć avatarnię - straciłam swojego Photoshopa, a zejdzie się, nim będę miała jakiego. :c Bardzo mi przykro, ale niestety, siła wyższa.

Ale, w sumie... Mogę za to robić proste podpisy. Przykładem jest mój +

[Obrazek: kudadisiopis2_zps42ae4c28.png]
[Obrazek: Kudadisisygna3_zpsecc3c2a8.png]

[Obrazek: sami2_zps0d7e5bff.png]
[Obrazek: chilapodpis22.png][Obrazek: onceuponadecember.png]
[Obrazek: dumciazboze.png]
[Obrazek: upionypodpisjasny.png]
[Obrazek: diamentowarosapodpis1.png]

Do ostatniego tekst był pisany oddzielnie, teraz nie mam go przy sobie.


RE: Cynamonowa - Hasira - 18-09-2013

a gdybys sciagnela gimpa?


RE: Cynamonowa - Malimau - 19-09-2013

NIENAWIDZĘ Gimpa. Po prostu, zupełnie nie trawię tego programu. Kiedyś próbowałam, nawet nie jestem pewna, czy nie mam go wgranego na kompie, siostra czasem korzysta - ale i tak, zupełnie nie potrafię w nim pracować.


RE: Cynamonowa - Eleri - 19-09-2013

Ja po 3 latach z gimpem tak myślalam o PS "D a aktualnie to się dogaduję ze wszystkim, tylko jakoś Adobe Premier Pro do mnie nie chce rozmawiać "D
A Gimpa kochałam zawsze miłością wielką, ma niemal wszystko co PS z takich podstaw, w tym wyciąganie na alfie (szkice), a jedyne czego mi w nim brak, to tego by pędzel działał na nacisk w sensie grubości i clipping mask. Tak to gimp, sai, ps, ai, id mnie kochają "D aczz właśnie poza premierem to flash mnie jeszcze męczy, bo mało go mogę używać gdyż własny komp odmówił zainstalowania go.
Dobra, paplę nie na temat. Ale gimpa da się znieść. Tylko najnowsze wersje są zue


RE: Cynamonowa - Miyuki - 27-09-2013

Huhu, wieloprogramowa jesteś. ;3
Ja SAIa nigdy nie próbowałam - dość sporym minusem jest fakt, że... Nie posiadam tabletu. Jeśli już coś rysuję, to szkic na kartce i pen tool, do którego niemalże już przywykłam (i generalnie poza tym, że zwyczajnie nie mam kasy i za bardzo nie czuję potrzeby, już prędzej mojej siostrze by się przydał - ona ciągle coś szasta, tablet ułatwiłby sprawę). A PS ma od groma rzeczy do przeróbek i edycji - dla mnie bomba.

Tak btw., avatarnia znów otwarta, można zamawiać!