Król Lew PBF
Cynamonowa - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+---- Dział: Avatarnia (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=98)
+---- Wątek: Cynamonowa (/showthread.php?tid=375)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Cynamonowa - Moyo - 14-01-2017

Puk puk otwarta avatarnia?


RE: Cynamonowa - Venety - 15-01-2017

Generalnie tak, zapraszam do składania zamówień. :) Chociaż zależy jeszcze co konkretnie, ale to po prostu napisz, co konkretnie potrzebujesz, to się określę, czy będę w stanie coś zrobić, czy nie. Obróbki obrazków raczej bez większych problemów, nie koloruję lineartów.


RE: Cynamonowa - Moyo - 16-01-2017

Ja mam tylko takie pytanko. Ty tylko przerabiasz czy też rysujesz awatary?


RE: Cynamonowa - Vasanti Vei - 16-01-2017

Skoro Cynka nawet nie koloruje lineartów, to chyba można z tego wywnioskować, że tym bardziej sama nie rysuje. ;) Zresztą w pierwszym poście też jest cały czas mowa o obróbkach.


RE: Cynamonowa - Myr - 16-01-2017

ale postów jest tyle może poczyścić te wątki troche też ;D


RE: Cynamonowa - Vasanti Vei - 16-01-2017

Ale to chyba logiczne, że w pierwszym poście są najważniejsze informacje. i nie widzę żadnego sensu w usuwaniu postów. Po nich można określić, na ile avatarnia jest popularna. ;)


RE: Cynamonowa - Myr - 16-01-2017

czy ja wiem ostatni z 2015 to nie świadczy o popularności a masa jest juz nieaktywna xp


RE: Cynamonowa - Vasanti Vei - 16-01-2017

Ale jest dużo stron, co znaczy, że wcześniej, kiedy miała więcej czasu, chętnie zamawiano. Raczej jej umiejętności nie spadły.

Zresztą nie offujmy już Cynce, bo to to rzeczywiście są posty-śmieci. xp


RE: Cynamonowa - Myr - 16-01-2017

wiem mi chodziło tylko o estetykę xp ale jesli ilosc stron am świadczyć o trofeum to inna sprawa xp kto co lubi.


RE: Cynamonowa - Venety - 16-01-2017

Zastanawiałam się, czy tej avatarnii nie odnowić, tzn. założyć na nowo temat, aczkolwiek być może zainteresowanie byłoby zbyt duże w stosunku do mojego wolnego czasu.

Nie rysuję. Mogę naszkicować headshota lwa, aczkolwiek też nie obiecuję.