Król Lew PBF
Avatarnia Naomi - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Avatarnia Naomi (/showthread.php?tid=376)

Strony: 1 2 3 4


Avatarnia Naomi - Naomi - 27-08-2012

Raczej wątpię, że ktoś będzie tu wchodził, ale dobra tam! Warto spróbować :)
Otwieram moją pierwszą avatarnię no i co tu więcej powiedzieć?
Przede wszystkim zasady:
- Biorę dwa zamówienia, po czym jest STOP. Kiedy rysunki będą gotowe, znowu otworzę zamówienia.
- Pamiętajcie, że nie jestem maszyną, zatem nie spodziewajcie się że siedzę ciągle przed Photoshopem. Nie poganiajcie mnie. Wykonanie obu prac powinno zająć mi maksimum tydzień.
- Jako, ze przy tłach dopiero raczkuję, nie spodziewajcie się ich ode mnie. Muszę jeszcze nad nimi poćwiczyć.
- Jeżeli tu nie użyjesz mojej pracy (avek czy logo itp) to nie zamawiaj w ogóle

Macie tu podgląd moich obrazków na DA: http://raynalioness.deviantart.com/

No i formularz:
Kod:
[b]Imię:[/b]
[b]Dokładny opis wyglądu:[/b]
[b]Headshot czy cała postać:[/b]
[b]Poza (piszą tylko ci którzy wybrali całą postać, czyli trzeba podać czy postać ma stać, siedzieć, czy leżeć):[/b]
[b]Wyraz twarzy:[/b]
[b]Inne uwagi:[/b]


To tyle :)

Czas...START!


RE: Avatarnia Naomi - Oxena - 27-08-2012

Imię: Esi
Dokładny opis wyglądu: http://chotara.deviantart.com/gallery/#/d4yawz8 ta ostatnia :3
Headshot czy cała postać: Cała postać.
Poza: Esi ma złamaną lewą, tylną łapę przez co zawsze ma ją uniesioną, tak jak Tojo w swoim komiksie. W pozycji siedzącej też ma ją lekko uniesioną, ponieważ nie potrafi na nią oprzeć swojego ciężaru. Nie mam na pozycję jakiegoś konkretnego pomysłu, prawdę mówiąc...
Wyraz twarzy: Pewnie uśmiechnięta, w końcu to radosne dziecko jest :3
Inne: Powodzenia!

//Sorry, że formularz wygląda inaczej, ale musiałam go całego przepisać, bo ten durny Mac nie chciał nic skopiować >>


RE: Avatarnia Naomi - Hofu - 27-08-2012

Imię: Erina
Dokładny opis wyglądu: Szara lwica normalnego wzrostu, oprócz takiej a nie innej barwy futra wyróżnia ją dość duża brązowa łata na lewy oku. Pośród rodzeństwa to właśnie ona była ta "inna". Końcówka ogona jest w takim samym kolorze, a prawa tylna łapa jest biała tak samo jak podbrzusze i uszy. Na lewym udzie da się zauważyć trzy rany drapane, które są dosyć świeże. Ogólnie jest pogodną lwicą. Oczy mają kolor brązowy.
Headshot czy cała postać: Cała postać.
Poza (piszą tylko ci którzy wybrali całą postać, czyli trzeba podać czy postać ma stać, siedzieć, czy leżeć): Postać ma stać.
Wyraz twarzy: Zadowolona z życia, choć ból jej jeszcze do końca nie opuścił.
Inne uwagi: Brak.


RE: Avatarnia Naomi - Naomi - 27-08-2012

Dobra...

STOP


RE: Avatarnia Naomi - Ameerah - 28-08-2012

Dobra pierwszy obrazek skończyłam. Esi, mam nadzieję że ci się podoba :)

[Obrazek: 2z4mfi9.png]

Nadal jest STOP. Niedługo zabiorę się za rysunek dla Eriny


RE: Avatarnia Naomi - Oxena - 28-08-2012

Jest cudna, bardzo dobrze narysowałaś tą jej łapkę. <3 Dzięki wielkie, niedługo na pewno zobaczysz ją w moim podpisie!


RE: Avatarnia Naomi - Ameerah - 30-08-2012

Dobra teraz pora na Erinę :)

[Obrazek: 2eaq62o.png]

MOŻNA ZAMAWIAĆ


RE: Avatarnia Naomi - Akilian - 30-08-2012

Imię: Tamara
Dokładny opis wyglądu: Krótko : rudawo-złota sierść, coś w sttylu Vansati Vei, oczy czerwono-pomarańczowe, rosła grzywka, naderwane lewe ucho, na ogonie, niedaleko pędzla trzy jaśniejsze paski, uszy całościowo brązowe, nos bródnoróżowy, na obu przednich łapach bandarze aż po same łokcie. Kolorki : http://i45.tinypic.com/10nungl.png
Headshot czy cała postać: Cała postać
Poza (piszą tylko ci którzy wybrali całą postać, czyli trzeba podać czy postać ma stać, siedzieć, czy leżeć): Siedząca
Wyraz twarzy: Po trochu romantyczny, tajemniczy i uwodzicielski z jedną uniesioną brwią
Inne uwagi: Miłej pracy!


RE: Avatarnia Naomi - Skanda - 30-08-2012

Imię: Ragnar
Dokładny opis wyglądu: Ja wiem? chyba nie ma w nim nic szczególnego, a większość widać na avatarze i w podpisie, tutaj jeszcze masz reffa http://ragdrawer.deviantart.com/gallery/38005637#/d59elzg, jest na nim co prawda wersja nie-KLowa Ragnara, ale za to możesz pobrać kolory.
Headshot czy cała postać: Cała postać
Poza (piszą tylko ci którzy wybrali całą postać, czyli trzeba podać czy postać ma stać, siedzieć, czy leżeć): niech leży
Wyraz twarzy: Znudzony
Inne uwagi: brak

Ciekawa jestem, co wymodzisz :P


RE: Avatarnia Naomi - Naomi - 30-08-2012

Dobra, zatem STOP!


RE: Avatarnia Naomi - Hofu - 30-08-2012

Dziękuję *__*


RE: Avatarnia Naomi - Naomi - 31-08-2012

Rysunek został usunięty. Storm, musisz wymyślić inny design do twojej postaci.


RE: Avatarnia Naomi - Shyeiro - 31-08-2012

loool ta tamara wygląda jak Vasanti x


RE: Avatarnia Naomi - Naomi - 31-08-2012

Rysowałam tak jak prosiła mnie Storm


RE: Avatarnia Naomi - Vasanti Vei - 31-08-2012

To zmień to. No przepraszam bardzo, ale ona jest praktycznie identyczna, różni się paroma szczegółami.

Widzę, co ona napisała.
Cytat:rudawo-złota sierść, coś w sttylu Vansati Vei

Ale to są IDEALNIE jej kolory, z niemalże tym samym rozmieszczeniem.
Kolor oczu też ten sam, naderwane ucho, grzywka... No sorry. Nie zabraniam nikomu tworzenia rudych lwów, ale bez jaj, żeby ściągać 3/4 designu? Nikt wcześniej nie założył rudo-piaskowej lwicy z częściowo brązowymi uszami, gdzie prawe jest naderwane, grzywką, różowym nosem i ciemnopomarańczowymi oczami. Założyłam Vasanti i nagle ktoś wpadł na to samo...? Najbardziej bolą mnie te kolory, bo są ta-kie-sa-me.