Król Lew PBF
Zapisy fabularne - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Zapisy fabularne (/showthread.php?tid=418)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Zapisy fabularne - Tivia - 15-05-2018

To może i ja czegoś spróbuję. Mogę coś popisać, ale ostrzegam, to mój pierwszy raz jako lew, także liczę na wyrozumiałość :) Gdyby ktoś miał ochotę, czekam na cynk :) :)


RE: Zapisy fabularne - Kykczor - 15-05-2018

Mam kaczuszkę wolną jakbyś chciała pisać :D


RE: Zapisy fabularne - Tivia - 15-05-2018

Ja się boję tej Twojej kaczki! xD


RE: Zapisy fabularne - Kykczor - 15-05-2018

I dobrze, bo to trująca kaczka i trzeba być ostrożnym! :D


RE: Zapisy fabularne - Tivia - 16-05-2018

Niech będzie zatem xD


RE: Zapisy fabularne - Zevran - 26-05-2018

Poczebuję kogoś na szybką i niezobowiązująca sesję, taką na max 2 strony. Mnie chodzi o to by nabić sobie 8 postów (a w zasadzie to 7 chyba) do bycia aktywnym bo inaczej w srebrnych dostanę w papę lD 
Chcę to zrobić w jeden dzień, względnie krótkimi postami (na 3 linijki to nie napiszę, ale dłuższych form jak piszę z Kamuim to nie ma na co liczyć). To czy ktoś do tego wymyśli jakąś relację to mi to lotto, tak samo mi to obojętne czy to margines czy fabuła, bo jestem wolny.
I serio chcę to zrobić szybko, bo tak ze dwa dni na pisanie mogę jeszcze poświęcić (dwa dni w tym tygodniu, a nie od dzisiaj lD) 

Liczę na was pyśki :*


RE: Zapisy fabularne - Ua - 28-05-2018

Chciałby ktoś na fabułkę z Jesterkową? Obiecuję, że będę odpisywać w przyzwoitym tempie


RE: Zapisy fabularne - Gunter - 19-06-2018

Zdrowy na ciele (na umyśle odrobinę mniej) lew poszukuje iskierki życia na tym coraz bardziej opustoszałym i bezludnym/bezlwym... no jakaś tak, świecie. Z największą przyjemnością przeżyłby niezapomnianą przygodę, pełną zwrotów akcji, ukrytych skarbów i niebezpieczeństw lub przynajmniej pogawędził o pogodzie. Jak powszechnie wiadomo pogawędki o pogodzie mogą być o wiele ciekawsze, niż się zdaje, więc zapraszam serdecznie na margines jeśli jest tu jeszcze ktoś żywy.


RE: Zapisy fabularne - Sköll - 20-06-2018

Kogoś na sesję :v jakąs wartką akcję, kogoś kto odpisuje.


RE: Zapisy fabularne - Ua - 21-06-2018

Chciałby ktoś Warsira na fabułę?


RE: Zapisy fabularne - Persymona - 21-06-2018

Ja mogę Persą ale najwcześniej jutro, w weekend nie ma problemu
a wolisz fabułę czy margines?


RE: Zapisy fabularne - Ua - 22-06-2018

Jeśli to było do mnie to wolałabym fabułę, ale obawiam się, że tam mogą mieć małe szanse się spotkać :/


RE: Zapisy fabularne - Persymona - 22-06-2018

w sumie i do jednej i do drugiej jak coś, ale no miałam na myśli Ciebie (tego postu Skoll jakoś nie zauważyłam)
no jak uda Ci się ze ŚL wyjść to śmiało a jak nie to skleć na wieczór jakiś margines albo ja to zrobię jak nie zdążysz


RE: Zapisy fabularne - Manaia - 23-06-2018

Może ktoś chciałby na margines? :)


RE: Zapisy fabularne - Persymona - 23-06-2018

https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=3019 Ua, tutaj zapraszam, ale jak kto będzie chciał wbić to też