Król Lew PBF
Nabór na MG! - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Nabór na MG! (/showthread.php?tid=518)



Nabór na MG! - Amarth Shetani - 01-11-2012

Wnimanie.

Ze względu na odejście MG oraz na małą aktywność innych ogłasza się nabór na nowych Mistrzów Gry. Każdy chętny może zgłosić swoją osobę wypełniając poniższy formularz, a administracja rozpatrzy zgłoszenie.


Kod:
[b]Nick postaci:[/b]
[b]Typ MG:[/b]
[b]Doświadczenie:[/b]
[b]Ilość czasu:[/b]



Nick postaci: <- Na której będzie MG
Typ MG: <- Ogólny, polowania, zdarzenia losowe.
Doświadczenie: <- Na poprzednich forach, doświadczenie z gier RPG etc.
Ilość czasu: <- Który możesz poświęcić.


RE: Nabór na MG! - Samara - 01-11-2012

Do trzech razy sztuka.
Nick postaci: Padme
Typ MG: Zdarzenia losowe.
Doświadczenie: W wakacje nie raz się grywało w RPG.
Ilość czasu: Nieograniczona. Internet w telefonie zawsze pod ręką.


RE: Nabór na MG! - Saika - 01-11-2012

Nje. Kasuję póki czas. Niezbyt się nadaję i czasu mi braknie. Wybaczcie.


RE: Nabór na MG! - Asuan - 01-11-2012

Nick postaci: Asuan
Typ MG: Zdarzenia losowe
Doświadczenie: Na liontime.mojeforum.net byłam MG, nie jedną udaną akcję poprowadziłam, ogółem byli ze mnie zadowoleni. Nie jestem pewna, ale możnaby chyba zapytać o mnie jedną z adminek, no wiecie, takie podsumowanie mojej pracy. Musiałabym ją złapać na gg, ponieważ forum: http://liontime.mojeforum.net/ poniekąd umarło. Z grubsza tak to wygląda.
Ilość czasu: Nieograniczona. Na forum jestem codziennie, a i tak bywa, że się nudzę. Potrzebuję wymagajacego i poważnego zajecia, coś, w czym mogłabym się sprawdzić.

Wiem, że nie nabraliście do mnie jeszcze zaufania, skoro siedzę tu dopiero rok, ale powiem wam jedno - ja się chcę naprawdę wykazać i pokazać, że jestem coś wart. Na każdym kroku się odzywam, coś robię, rzucam pomysłami pna prawo i lewo (nie mówię, że wszystkie były dobre).. Jak dacie jedną jedyną szansę, przynajmniej sprawdzenia się jako MG mogłabym pokazac co umiem.


RE: Nabór na MG! - Khayaal - 05-11-2012

podbijam, bo mały ruch jest. czy są chętni na MG?

preferowani MG przy akcjach na zamówienie gracza + akcjach losowych; polowania idą bez kolejek i większych opóźnień.


RE: Nabór na MG! - Destiny - 05-11-2012

Nick postaci: Destiny
Typ MG: taki, jakiego potrzebujecie. Najmniej pasuje mi polowanie.
Doświadczenie: byłam mg tutaj i nieco nadzorowałam krótko inne fora. To chyba wszystko. Nauka tego fachu przyszła mi łatwo.
Ilość czasu: Po szkole większość czasu. Odpadają tylko weekendy. Od piątku wieczór do niedzieli jestem tylko na gg w tel.


RE: Nabór na MG! - Kerra - 14-11-2012

Nick postaci: Kerra
Typ MG: Taki, jaki wam pasuje.
Doświadczenie: Okej, żadne. To niesamowicie dziwne, że się zgłaszam, wiem. No cóż, po prostu chcę pomóc, a uczę się szybko.
Ilość czasu: Dostęp mam właściwie nieograniczony, ewentualnie mogę mieć trochę mniej czasu we wtorki i czwartki.

Dobra, dobra, ja wiem, że chyba nikt o zdrowym rozsądku by mnie nie przyjął. Ale próbować przecież można, co nie?


RE: Nabór na MG! - Shaid - 10-12-2012

Nick postaci: Shaidu
Typ MG: szysko! BD
Doświadczenie: hm. na kilku forach.
Ilość czasu: dużo. chyba.