Król Lew PBF
SECRET SANTA - prezenty! :D - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: SECRET SANTA - prezenty! :D (/showthread.php?tid=558)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Hewa - 07-12-2012

I jestem :D Wybaczcie, że tak późno to wrzucam, jeszcze dzisiaj sobie poprawiałam u poniektórych cienie ^^;

Tak więc proszę bardzo :D
Sheloth - http://chotara.deviantart.com/art/Secret-Santa-2012-Sheloth-341524621?ga_submit_new=10%253A1354831045&ga_type=edit&ga_changes=1&ga_recent=1
Shet - http://chotara.deviantart.com/art/Secret-Santa-2012-Amarth-Shetani-Skoir-Arato-341526050?ga_submit_new=10%253A1354832726
Alaina - http://chotara.deviantart.com/art/Secret-Santa-2012-Alaina-341525598?ga_submit_new=10%253A1354831097

Wszystkim życzę Wesołych Mikołajek, naturalnie. Mam nadzieję, że Wasz Mikołaj utrafił :D

---
O matko Mal, ale ten Tileth wygląda genialnie o.o Dziękuję, dziękuję, dziękuję, jest cudowny : D Obowiązkowo wyląduje w podpisie oczywiście ^^


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Felija - 07-12-2012

...przyszła Hewa i rozwaliła wszystkich.

Chylę czoła.


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Khayaal - 07-12-2012

z całą moją sympatią dla Hewy, Mal nikt nie rozwali. i Moronkowego Milesa. xP

<ma swoich faworytów i tego się będzie trzymać!>


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Felija - 07-12-2012

Z tym że to, że Mal i Moran rysują fajnie, to jest fakt powszechnie znany na forum od roku 2008, a Hewa zrobiła ogromny progres (anglicyzmy. sorry, u mnie w klasie ostatnio nadużywają tego słowa, uczniowie i nauczyciele, to i mnie się uczepiło) przez ostatnie miesiące, dlatego trzeba ją chwalić. :D A poza tym lubię jej styl.


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Kami - 07-12-2012

Yea Kami jest kufa wyjebista!! Deska ju ar rlz bijacz!


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Felija - 07-12-2012

A, bo ja jeszcze nie pisałam... To mi się jeszcze prace Mon podobają, te z tłem, wtedy mają więcej uroku. xp
I destinkowa Kamiś.
I mięcho przy Rosi. xD
I pluszowa Maoni.
I lucasowa Desti.

To, że podoba mi się Fiametta, Miles, Ares i Tileth, to jest wg mnie oczywiste. xd


W sumie większość mi się podoba. Nie olaliście tego, cieszę się. :D
Tzn. nie olała większość tych, która coś narysowała w ogóle...

[ Dodano: 2012-12-06, 23:28 ]
Lubię też komentarze Kami. xD


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Padme - 07-12-2012

;_;



Hewa, wybacz mi, że teraz nie ma, ale w ostatniej chwili zmazałam jej pysk, bo mi się nie podobał ;_;
Będzie, mam nadzieję, że w ten weekend ;_;


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Moran - 07-12-2012

Felko, umil innym czas oczekiwania i zapodaj parę ciekawostek o tegorocznym SS xD Ile ludu brało udział, ile postaci brało udział, ile z tłem, ile bez, rozdział płci czy coś takiego...


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Felija - 07-12-2012

*odpala Worda*

Hm, no to powiem wam tak. Ogólnie rzecz biorąc, zgłosiło mi się 26 osób, z czego 16 postanowiło wykonać prace bez tła, 8 z tłem, a jedna zdecydowała się na oba warianty.
9 osób zgłosiło się na dwie postacie, jedna na trzy, a pozostali zapodali po jednej, więc teoretycznie rzecz biorąc, tych postaci powinno być aż 40. :)
Prym, oczywiście, wiodą lwicę, których wychodzi aż 26, a ponadto dziesięć lwów, fossa, karakal, jagualwiątko i Shetani. :D
Tylko trzy postacie to młode.
Tylko jedna z rysowanych postaci nie była zarejestrowana na tej edycji forum, podczas gdy jej właścicielka zgłaszała się na event.
Sześć prac (wykonanych przez trzy osoby) zostało narysowanych na kartce, w tym trzy to kolorowane linearty, dwie to prace kredkowe, a jedna - markerowa. Jak łatwo się domyślić, pozostałe to digitale.


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Miyuki - 07-12-2012

Felija napisał(a):Tylko jedna z rysowanych postaci nie była zarejestrowana na tej edycji forum, podczas gdy jej właścicielka zgłaszała się na event.


Moja Cynka. <3
To miło być wyjątkowym. :3


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Khayaal - 07-12-2012

Cytat:Ogólnie rzecz biorąc, zgłosiło mi się 26 osób, z czego 16 postanowiło wykonać prace bez tła, 8 z tłem, a jedna zdecydowała się na oba warianty.

16+8+1 to 25, gdzie zgubiłaś ostatniego łebka?


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Hewa - 07-12-2012

Cytat:9 osób zgłosiło się na dwie postacie, jedna na trzy, a pozostali zapodali po jednej,


A przypadkiem nie jest tak, że dwie osoby zrobiły po trzy postaci? Bo ja i Mon :D


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Felija - 08-12-2012

A to w bez tła chyba. Albo jest 25. Nvm. xp

Hewuś, nie. Hasi i Mon to były dwie dobre dusze, które wykonały prace w zamian za osobę, która ostatecznie nie zrobiła niczego...


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Kami - 08-12-2012

Matematyka wam nie sprzyja.. wyjdźcie z kosmosu ;3


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Ashley - 08-12-2012

A cy ja te dostana od osoby która miała te dla mnie namalować_.