Król Lew PBF
SECRET SANTA - prezenty! :D - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: SECRET SANTA - prezenty! :D (/showthread.php?tid=558)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Zaj - 08-12-2012

Sorrki że tak późno ale nie miałam dostępu do kompa :c jedynie gg
WIĘC WESOŁYCH NAOMI!
próbowałam trafić w kolory, ale suchymi pastelami ciężko :>
mam nadzieje, że ci się spodoba :>


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Sheloth - 08-12-2012

Ekhm, ekhm. Straaasznie przepraszam, po pierwsze, za opóźnienie. Niestety, zostałam odcięta od komputera na dzień przed terminem wstawienia prac (bo moja rodzina jest na mnie wściekła, ale to już nieważne).

Miałam w ogóle plan zrobienia tych prac po raz drugi, kiedy ręka mi się od nowa przyzwyczai do tabletu po długiej przerwie, bo jestem z nich strasznie niezadowolona. I najpewniej tak zrobię, jeśli tylko wyrazicie chęć czekania na nie, bo mnie aż głowa boli jak na nie patrzę. Miałam właściwie je zrobić od nowa jeszcze przed terminem SSa, ale jak widać - wyszło jak wyszło.

Hasira - skopałam anatomię, a jej mina pewnie w ogóle nie pasuje do postaci, ale ma taką głównie dlatego, że kojarzy mi się mocno z tamtym wkurzaniem Vei, co miało miejsce całe wieki temu ^^'
Elijah, co do którego jestem mniej więcej tak nastawiona, jak do pracy powyżej

Obiecuję, że jak tylko mi powiecie, że nie macie mnie jeszcze dosyć, to wezmę się za robienie tego badziewia od nowa :c



Edit: *zobaczyła Shelotha i zemdlała z radości* JEZU JAKIE TO ŚLICZNE JEEEEEST *
_*


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Aléas - 08-12-2012

Nukocie, wcale tak źle nie jest. I nie martw się, mogę poczekać, żaden problem. Wybacz, że i ja się spóźniam, ale tablet mi się rozkraczył i muszę próbować myszką, co wychodzi bardziej jak szkic. Więc nie obraź się, jak będzie to wyglądało troszkę niechlujnie, ok?


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Padme - 08-12-2012

O JA ZAJ ALE ŁADNA NAOMI *.*


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Aléas - 08-12-2012

Co nie? Też mnie powaliła *.*


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Sharma - 08-12-2012

Aww, ta słodka Hasi mnie totalnie powaliła! <3 Umarłam.

Do kiedy można oddawać prace?


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Hasira - 08-12-2012

Hasira wychudzona trochę, bo to taki bydlak nie kociak, ale poza tym jest świetna - tak jak mówi Moronek, strasznie słodka :D dzięki pięknie!

jeśli chce Ci się ją rysować drugi raz, to ja zawsze chętnie :>


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Zaj - 08-12-2012

dzięki *__*
ale nie trafiłam w kolory i nie zauważyłam, że Naomi ma brązowe uszy w środku :C wstawię poprawioną wersję jutro :c


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Padme - 08-12-2012

Czekaj czekaj, bo mi ta praca znajomo wygląda..

[ Dodano: 2012-12-08, 21:47 ]
http://malaika4.deviantart.com/gallery/30329826#/d42g4xp
hm?


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Saber - 08-12-2012

Uuuuu. nie ładnie :c


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Miyuki - 08-12-2012

Prawda jest taka, że Naomi na forum już nie ma i średnio się jej ten rys przyda.

A co do podobieństwa - nie mi się wypowiadać i to orzekać.


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Alayike - 09-12-2012

Ashley dostaniesz, tylko niestety z opóźnieniem :< Miałam nadzieję że się wyrobię, ale niestety przy 2-miesięcznym synku ciężko z czasem :( Ale postaram się jak najszybciej ^^


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Skanda - 09-12-2012

Co do tej pracy Zaj, to już na początku zauważyłam, że ściągnięta od Mal, tylko mi się zapomniło Wam tu napisać. Swoją drogą trzeba mieć niezły tupet, żeby zrobić coś takiego ze świadomością, że Mal ma tu konto.


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Padme - 09-12-2012

A nawet czy :3


RE: SECRET SANTA - prezenty! :D - Felija - 09-12-2012

Huh, no faktycznie. Zaaaj, no wiesz co... D:

Poza tym nie wiem, czy ktoś pamięta, że to miała być CAŁA postać, a nie łebek. xp


Nukoś, a ty dawaj to na da i do folderu, noo! Chyba że faktycznie robisz od nowa i już tamte wstawisz. Ale coś wstaw. :3