Król Lew PBF
A może karaoke? - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: A może karaoke? (/showthread.php?tid=564)



A może karaoke? - Felija - 21-12-2012

Tak sobie pomyślałam, że może byśmy sobie zrobili jakiś konkurs śpiewania? Myślę, że jako repertuar mogłyby posłużyć piosenki z KL, bo większość z nas dobrze je zna, no i większość z nich jest dość prosta. Jeśli pomysł się przyjmie, później można by popróbować z piosenkami z całego Disneya, a później z jeszcze innymi, aczkolwiek byłabym za oscylowaniem wokół tych bardziej znanych.

Mam na to dwie wizje:
a) rozmawiam na skype z każdym uczestnikiem po kolei, krótka rozmowa (parę minut), a później druga osoba śpiewa - ja wszystko nagrywam ze swojego kompa
b) uczestnicy przesyłają mi swoje nagrania; plus jest taki, że mogą to sobie nagrać nawet dyktafonem z komórki, nie muszą mieć mikrofonu

Później wszystko wrzucam i userzy głosują, jak przy pojedynku. Jedna osoba odpada, a wtedy pozostali śpiewają następną piosenkę i tak dotąd, aż zostanie zwycięzca.

Tylko nie wiem, czy lepiej by było śpiewać całe piosenki, czy może tylko pierwsza zwrotka i refren? Przy wersji a) chyba lepiej byłoby pierwszą i refren, coby was za bardzo nie męczyć, ale przy b) przychylałabym się raczej do całej.


Byliby na to jacyś chętni? ^^ A jeśli tak, to która wersja bardziej by wam odpowiadała?


RE: A może karaoke? - Miyuki - 21-12-2012

Można to w jakiś sposób połączyć z forumowym radiem.


RE: A może karaoke? - Felija - 21-12-2012

Ano, też mi to przyszło do głowy, dlatego pytam to teraz, bo gdzieś między świętami a Nowym Rokiem chciałabym z kimś nagrać audycję.
Z radiem większe powiązanie miałaby wersja a), tylko obawiam się, że na to byłoby mniej chętnych. Sobie samemu można nagrać dziesięć wersji i wybrać najlepszą, a jakbym ja to nagrywała, no to jedna próba i koniec...


RE: A może karaoke? - Miyuki - 21-12-2012

Kto powiedział, że musi to lecieć akurat w tej audycji?
Niekoniecznie, można zrobić kolejną audycję lub audycję specjalną, no. ;)


RE: A może karaoke? - Felija - 21-12-2012

Można, można, jak najbardziej, ale skoro teraz mam robić audycję, to jeśli byliby chętni na karaoke w wersji a), to można to od razu zrobić, a jeśli w wersji b), to może chociaż te krótkie rozmowy z tymi, którzy mają mikrofony... A jeśli w ogóle nie będzie chętnych lub będzie ich za mało, to będę zapraszać do udziału. ;)

[ Dodano: 2012-12-26, 14:58 ]
Pf, nie to nie. xP