Król Lew PBF
Konkurs plastyczny - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+----- Dział: Konkurs plastyczny (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=115)
+----- Wątek: Konkurs plastyczny (/showthread.php?tid=678)

Strony: 1 2 3 4


RE: Konkurs plastyczny - Felija - 24-04-2013

No okej, wierzę wam, że się wyrobicie. xp

Btw, Montany co prawda już nie ma na forum, ale pozwoliłam jej wziąć udział. I tak zostały już same półkanony i inne zwierzęta... Wzięła numer 26, wylosowała Kulę.


RE: Konkurs plastyczny - Moran - 24-04-2013

A nie mogę wymienić tego durnego Simby na jakiegoś półkanona? D: Ja je tak lubię! ;___;


RE: Konkurs plastyczny - Felija - 24-04-2013

Hmm, wypadałoby, żeby Simba był... xp A nie dasz rady dwóch? Mogę Ci czas przedłużyć.

Ew. zrobimy wymianę, co prawda miało nie być, no ale... Nie chcę, żebyście się męczyły przy tych rysunkach, to ma być zabawa, nie? ^^
Ragi chciała lwa (chociaż nie wiem, czy to jeszcze aktualne, bo miała jakiś koncept na Vitani), więc może Rag niech rysuje Simbę, Mon Vitani, a Ty Kulę? Co Ty na to?


RE: Konkurs plastyczny - Moran - 24-04-2013

Jak dla mnie - git. Jeśli innym nie pasi, to wezmę tego spaślaka :<


RE: Konkurs plastyczny - Alve - 24-04-2013

Fel, ustalasz sama zasady, a potem je naginasz. A ja się nie zamieniam, bo zrobiłam już szkic także no.

I serio, dajcie spokój, po to były te numerki żeby nie mieć konkretnie tego, co się chciało więc nie marudź Moron tylko machaj Simbucha :I


RE: Konkurs plastyczny - Felija - 24-04-2013

Narysuj dwaaa. ^^ Najwyżej przedłużę Ci czas na półkanona.


RE: Konkurs plastyczny - Moran - 25-04-2013

To zróbmy tak - wylosuj mi dodatkowego półkanona, a ja go strzelę na jednym rysie z Simbuchem. Tak chyba będzie najlepiej, bo dwóch z pewnością nie wytrzasnę do 31. maja.


RE: Konkurs plastyczny - Miyuki - 25-04-2013

Nie orientuję się za bardzo w temacie, które liczby już były, a które nie. Ale profilaktycznie napiszę tu posta, bo później zapomnę.

Jest możliwość wybrania półkanonu (od jakich numerków to leci i czy nie zostały wszystkie wzięte)?


RE: Konkurs plastyczny - Felija - 25-04-2013

No to jeszcze raz:

Półkanony: 21-30
Wolne półkanony: 21, 23, 24, 25, 28, 29, 30
Wolne inne zwierzęta: 14, 16, 18


Tak, Orni, możesz, tylko wybierz sobie numerek. :)


RE: Konkurs plastyczny - Moran - 25-04-2013

23 poproszę ^^

Wylosowałaś Mheetu. :)


RE: Konkurs plastyczny - Miyuki - 28-04-2013

21

Kopa. ;)

Wybaczcie, musiałam. Inaczej by pewno nie doszło znowu i nie dostałabym odpowiedzi na swe pytanie. ;P
Czy obrazek musi w całości być jednym, niepodzielnym obrazem, czy może składać się z wielu mniejszych (coś na wzór komiksu)?


RE: Konkurs plastyczny - Inés - 28-04-2013

Jak chce Ci się robić komiks, to proszę bardzo, ja nie mam nic przeciwko.


RE: Konkurs plastyczny - Felija - 29-04-2013

Dobra, jak ktoś jeszcze chce się zgłosić (lub zdecydować na rysowanie jeszcze jednej postaci), to może. Tylko niech ma na uwadze, że będzie miał mniej czasu niż pozostali.

Tymczasem założyłam wam subforum do składania prac: https://pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=115

[ Dodano: 2013-04-29, 22:54 ]
Zrobiłam też specjalny folder w naszej grupie na dA: http://krollew.deviantart.com/gallery/43433492

No, to do dzieła.
Aha, jakbyście nie widzieli, to wiek rysowanej postaci jest dowolny - możecie rysować starą Kiarę i Zirę-lwiątko, wasz wybór. :)


RE: Konkurs plastyczny - Eliana - 01-05-2013

Ja 24 poproszę :p

Uru.


RE: Konkurs plastyczny - Kahawian - 04-05-2013

Spróbuję. Czy 29 jest wciąż wolne?

Yay. ^^ Tak, trafiłaś na Tojo.