Król Lew PBF
NIE-SPO-DZIANKA! :D - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: NIE-SPO-DZIANKA! :D (/showthread.php?tid=685)

Strony: 1 2


NIE-SPO-DZIANKA! :D - Moran - 01-05-2013

Aj, wszyscy już nas tak męczyli, więc...


...ogłaszam nabór na dzieciaki Morana i Padme! :D Liczba jak na razie nieograniczona - zamkniemy, gdy będzie wystarczająca ilość chętnych. Wygląd i imiona do wyboru, acz proszę pamiętać, że mają być podobni do rodziców. Jeśli nie będzie nam pasować (uznamy, że odstępstwo jest zbyt duże), to damy znać.
Proszę, byście pamiętali, że młode będą nosiły tytuły książęce i że być może któreś z nich zasiądą kiedyś na tronie Szkarłatnego Świtu. Z tego też powodu stawiam warunek, by postaci były lojalne stadu i tak jak Moran miały rodzinę za wartość najwyższą. Razem z Pad będę weryfikować zgłaszających się. Nie chcę, by ktoś postać wziął, a potem miał ją w dupie i porzucił; ponadto nie toleruję krótki postów, braku logiki i analfabetyzmu.
Nie wiem, kiedy dzieciaki będą "do odbioru" (tzn. kiedy będzie poród xD), bo najpierw trza je zrobić, a ja z powodu Tego-Czego-Nazwy-Nie-Wolno-Wymieniać nie bardzo znajdę na to czas.



No, to do dzieła!


RE: NIE-SPO-DZIANKA! :D - Omara - 01-05-2013

Ja chcę! Ja! Ja! Ja! <Macha łapami jak opętana>
Od dawna czekałam na ten temat :)


RE: NIE-SPO-DZIANKA! :D - Moran - 01-05-2013

A jakiej płci, jak już? Określcie, proszę, bo wtedy łatwiej będzie mi kontrolować liczebność i płeć, bo nie chcę przecież samych bab w rodzinie xD


RE: NIE-SPO-DZIANKA! :D - Omara - 01-05-2013

Aha, tak tak xD To ja bym chętnie zrobiła samicę


RE: NIE-SPO-DZIANKA! :D - Hofu - 01-05-2013

Jak władze wyższe wyrażą zgodę na czwarte moje konto to ja z chęcią wzięłabym synalka :D


RE: NIE-SPO-DZIANKA! :D - Makali - 01-05-2013

Pomyślę.


RE: NIE-SPO-DZIANKA! :D - Miyuki - 01-05-2013

Ewentualnie meh.


RE: NIE-SPO-DZIANKA! :D - Nevir - 01-05-2013

Akurat Rojna i Kivjan poszli do kasacji, a zawsze chciałam mieć kogoś u szkarłatnych... A więc się zgłaszam. Jestę chętna na samiczkę...


RE: NIE-SPO-DZIANKA! :D - Chikja - 01-05-2013

jo samiec


RE: NIE-SPO-DZIANKA! :D - Moran - 02-05-2013

Wybacz, Nevir, ale tobie już z góry mówię, że postaci nie dostaniesz. Nie pamiętam, byś grała tutaj jakąś postacią więcej niż trzy, cztery miesiące. Nie rozwijasz swoich postaci, a już zakładasz nowe, a potem kasujesz i tak w kółko. Chcę, by dzieciaki dożyły dorosłości. Już mi wystarczy, że z pięciu biologicznych dzieci Malay przeżyło tylko jedno, bo wszyscy użytkownicy, którym ufałam i którzy zapewniali mnie, że będą postaciami grać, mieli to wszystko głęboko w nosie :< I co innego by było, gdyby rodzice byli nieaktywni, a ja i Aki grałyśmy cały czas. W każdym razie - nie.
Resztę omówię jeszcze z Pad. Hofu - administracja rozpatrzy twoją prośbę.


RE: NIE-SPO-DZIANKA! :D - Samiya - 02-05-2013

No eeeej, ja też chcę! ;__; A tu tyle osób się zebrało. Jak coś, wolałabym samiczkę.


RE: NIE-SPO-DZIANKA! :D - Padme - 02-05-2013

Się zobaczy, Sami ;3


RE: NIE-SPO-DZIANKA! :D - Leo - 02-05-2013

Łaaał, dzięksy :3


RE: NIE-SPO-DZIANKA! :D - Shun - 03-05-2013

Mogę się na coś załapać? Super-duper-hiper-fajnym użytkownikiem nie jestem, ale się postaram :)


RE: NIE-SPO-DZIANKA! :D - Moran - 11-05-2013

Shun, Mi - jaką płeć byście wybrały?