Król Lew PBF
:3 Roz szuka towarzystwa dla nowego konta. - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: :3 Roz szuka towarzystwa dla nowego konta. (/showthread.php?tid=708)

Strony: 1 2


:3 Roz szuka towarzystwa dla nowego konta. - Roza - 28-05-2013

Nooo więc jako że wróciłam na fooorum... I zauważywszy, że dwa moje konta zostały wykasowane... Mam zamiar założyć jedno z grupy "Inne zwierzę"~.

Nie zamierzam prowadzić małpą, ani innym, mniejszym kotowatym. Chcę prowadzić albo ptakiem, albo gadem czy czym tam podobnym ssakiem.

Na ten moment myślę nad kameleonem~.
Nawet go przed chwilą szkicnęłam O_o.
[Obrazek: 9pnb5g.png]

O, tak by wyglądał mniej więcej.
I uwaga teraz!: zupełnie mi obojętne jakiego charakteru ma być. Po prostu mówicie mi cechy charakteru, a ja się dostosuję <3. Kolorki takie zwyczajne, płeć, wiek też do ustalenia.
Jedyne o co bym prosiła, to o "partnera", towarzysza, który w miarę się do niego przywiąże. Ten kameleon (lub inne zwierze, które zaproponujecie) to dusza towarzystwa, która przebywać ma większość czasu na waszym kotowatym, ok? xD

Więęęęc... ktoś chętny? :3


RE: :3 Roz szuka towarzystwa dla nowego konta. - Felija - 28-05-2013

Serret jest karakalem i lubi wszystkie dziwne zwierzątka. Myślę, że ze sobą i tak będziemy pisać Ines-Roza, ale jeśli nie znajdziesz nikogo ciekawszego, to wiesz... ^^


RE: :3 Roz szuka towarzystwa dla nowego konta. - Padme - 28-05-2013

A dla Eliany? Tylko ja bym prosiła o węża <3


RE: :3 Roz szuka towarzystwa dla nowego konta. - Tileth - 28-05-2013

O! Ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja ja JA!
Dla Tila! Ostatnio nie mam, co z nim zrobić, bo lwów nie lubi, więc ich unika, a bez sensu wchodzić gdzieś, aby po spotkaniu z kimś zaraz sobie wyjść. Do innych zwierząt nic nie ma, a taki kompan byłby fajny dla niego : D
Tym bardziej, że to byłoby coś małego, to z chęcią nosił by to na swoim grzbiecie, czy gdzie by chciało.


RE: :3 Roz szuka towarzystwa dla nowego konta. - Roza - 28-05-2013

AWWW! >w< ^w^ Ashazcsafaw! XD Rany, aż zawieszę Miles'a xDD Felko, mogłabyś? xD Bo zamierzam zrobić dwie postacie XDD

Padme, a można mieć postać węża? O_O Na liście nie widziałam, chociaż gdzieś chyba jakiś użytkownik kieruje jednym.

Hewa, stoi! >3< Na kogo masz ochotę? I myśl już nad imieniem, wyglądem i charakterem xD.


RE: :3 Roz szuka towarzystwa dla nowego konta. - Felija - 28-05-2013

Co za entuzjazm. xd Nie czekasz już na więcej?

Tak, mamy węża, pozwoliłam mu na założenie takiej postaci, więc i Ty możesz. :)


RE: :3 Roz szuka towarzystwa dla nowego konta. - Roza - 28-05-2013

xDD Nie da się odmówić, nooo, co ja zrobię xDDD Sie już fajnie zapowiada xD tyle pomysłóóów! :D xD


RE: :3 Roz szuka towarzystwa dla nowego konta. - Padme - 28-05-2013

A wiec? ;>


RE: :3 Roz szuka towarzystwa dla nowego konta. - Roza - 28-05-2013

^^ biorę!

Damn, w ogóle obydwie biorę! XD

Padme, proszę o to samo co Hewę :3 Poustalaj już mniej więcej jak co będzie wyglądać. Iiii nie masz ochoty szkicnąć węża? xD Chyba że ja mam to zrobić, a cóż, nie będzie to wyglądać tak zashelliście jak w Twoim wykonaniu ^^" xd


RE: :3 Roz szuka towarzystwa dla nowego konta. - Felija - 28-05-2013

Jeśli mogę się wtrącić, to po Twoim kameleonie stwierdzam, że gady fajnie Ci wychodzą. ^^


RE: :3 Roz szuka towarzystwa dla nowego konta. - Moran - 28-05-2013

E, chcesz kumpla żółwia? Miałam zamiar zrobić takie konto :3


RE: :3 Roz szuka towarzystwa dla nowego konta. - Roza - 28-05-2013

Felka, no co ty xD Dziki fart, te oczka tylko sprawiają, że straszny szkic wydaje się ładny xDD

Moran o_o do kogo to? Do mnie?


RE: :3 Roz szuka towarzystwa dla nowego konta. - Maoni - 28-05-2013

O, super : D
Mnie bardzo zainteresował ten kameleon. Tym bardziej, że Ci tak ślicznie wyszedł ^^ Imię, wygląd, charakter? XD Mi obojętne, naprawdę, wykreuj tą postać jak chcesz :D


RE: :3 Roz szuka towarzystwa dla nowego konta. - Moran - 28-05-2013

No, do ciebie, bo to twój temat przecież >:3


RE: :3 Roz szuka towarzystwa dla nowego konta. - Roza - 28-05-2013

Zawsze jak sie napracuję, oglądający wzruszą ramionami. A jak narysuję coś mega szybko, pierwszy raz, nie starając się - słyszę, że "śliczny, ładny" xD. What the shell!? XDD

Ja wam mówię, to przez te paczały XD

Hewa :3 To skoro postać ma zależeć ode mnie, będzie na 100% to samiczka xD. Jakoś tak ostatnio przez trylogię Pullman'a przekonałam się, że towarzysze tacy bliscy, przyjaciele - powinni być przeciwnej płci.
Ok, to ja zacznę pracować nad nią. A jeszcze powiedz mi, wiek taki nastoletni pasuje?

Moran...
Chciałam się upewnić, nie chcąc strzelić gafy, bo--...
AJSHDJAZBDA! KIM JESTEŚ! XDDD SHELL, YES! Chcę towarzysza żółwia! XDDD Szalenie! XDD Jestem wielką fanką żółwiii~! XD :D