Król Lew PBF
Aresowe bazgrołki - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Aresowe bazgrołki (/showthread.php?tid=738)



Aresowe bazgrołki - Ares - 20-06-2013

Krótki wstęp: Nie ma to jak po wystawieniu ocen pisać test. Yay!
No więc, co mogłam robić na teście z matmy, gdy za oknem było 24 stopnie? Cóż, nuda mnie dopadła, a że było tylko pięć osób z mojej klasy postanowiłam sobie poszkicować, o. Szczęście, że miałam jakieś kartki, bo bym się zanudziła na śmierć, heh. Pomyślałam sobie, że po co mają się gnieść w szufladzie, skoro wy możecie se popatrzeć i trochę się powyżywać na nich :3

Moja nowa postać- gepardziątko
Inna lwia postać
Einar jako dorosły

Nie są to cuda, ale wg mnie najgorsze też nie są. Co matma robi z człowiekiem >.>

[ Dodano: 2013-06-25, 09:52 ]
Zachcialo mi sie porysowac trochę, wiem ze nie sa to jakies dzieła sztuki i nie będziecie sie rzucać, ale moze ktos bedzie chętny, o.
Wezmę dwa requesty, headshoty. Kto pierwszy ten lepszy.

REQUESTY- headshoty
1. Maoni (Tileth)
2. Otieno


RE: Aresowe bazgrołki - Maoni - 25-06-2013

Bardzo mi się podoba dorosły Einar, szkoda tylko, że jest przewrócony XD

Ja, ja chcę rekusta!
Poproszę Tila, jeśli można :D Takie coś mam z nim bez cieni, myślę, że go tu w miarę dobrze widać http://oi42.tinypic.com/211ut5u.jpg ^^


RE: Aresowe bazgrołki - Otieno - 25-06-2013

To ja poproszę Otieno! Wszystko co z nim mam, to mój av/sygna XD Mam nadzieję że wystarczy ;)


RE: Aresowe bazgrołki - Einar - 25-06-2013

Hewciu, łap! Taki mały suprajz, bo miał być headshot, a wyszedł w końcu cały xD

[Obrazek: zpv.png]
Link: http://img109.imageshack.us/img109/8483/zpv.png


RE: Aresowe bazgrołki - Otieno - 26-06-2013

Jaki słodki wyszedł! Nice!


RE: Aresowe bazgrołki - Hewa - 27-06-2013

O ja Cię, jaki on jest śliczny o.o Naprawdę, jak go zobaczyłam, to aż nie mogłam uwierzyć, że dostałam takiego pięknego Tila : D Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Uwielbiam go i z całą pewnością wyląduje w podpisie :D


RE: Aresowe bazgrołki - Mino Eive - 27-06-2013

Ładne Cienie


RE: Aresowe bazgrołki - Otieno - 14-07-2013

Jakby co to TU masz wygląd Otieno w moich oczkach, zrobione w Liodenie :P Tylko oczka jak na forum xD Jasny kolor futra na łapach też tak jak tam, bo chcę go ciutę zmienić ;p


RE: Aresowe bazgrołki - Ares - 15-11-2013

Uhm, dawno tu nic nie wstawiałam... Cóż, tak sobie pomyślałam, miałby może ktosik ochotę na Art Trade? Może być normalny, może być tematyka świąteczna...
To co, ktoś chętny?


RE: Aresowe bazgrołki - Alayike - 15-11-2013

Ty najpierw tego requesta skończ dla otieno :P


RE: Aresowe bazgrołki - Ares - 16-11-2013

Ja go miałam, ale problem jest w tym, ze pamięć na kompie usunęła i nie mam nic z KL. Ani moich starych postaci, ani rysunków kompletnie nic. Staram sie jakos to odpracować, ale wszystko bezpowrotnie przepadlo ;_;


RE: Aresowe bazgrołki - Alayike - 18-11-2013

To próbuj jeszcze raz xD