Król Lew PBF
Desti przyjmie postać! - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Desti przyjmie postać! (/showthread.php?tid=826)



Desti przyjmie postać! - Akira - 16-10-2013

Więc tak... szukam jakiejś dorosłej postaci, którą mogłabym poprowadzić. W sumie małe znaczenie ma czy samica czy samiec, jaki ma design czy imię. Najważniejsze dla mnie w tej chwili będą powiązania z innymi postaciami. Chodzi o to, żebym miała jakieś podłoże fabularne.

*Przygarnięta przeze mnie postać dołączy do Świtu, także proszę z góry wziąć to pod uwagę.
*Poza tym możecie składać propozycje, ale niekoniecznie przyjmę postać, to już zależy od mojego gustu.
*Chcę, żeby postać była dorosła.
*Mogę przyjąć postać przez kogoś porzuconą, albo którą ktoś chce oddać.
*Mogę też przyjąć postać pod tytułem, np. tylko "ojciec", "siostra", "przyjaciel"... bez konkretnego charakteru, wyglądu czy imienia. W sumie takie chętniej bym brała, jako że mogłabym sobie sama jakoś ciekawie postać wykreować :3

Ogólnie po prostu składajcie mi propozycje, mam nadzieję, że jakieś będą ^.^"


RE: Desti przyjmie postać! - Eleri - 16-10-2013

Nieem, jedyne co przychodzi mi na myśl to siostra Eleri-Nera (Elżbieta no "D).

Pasowałaby mi do świtu, totally, oraz Eleri wie o jej istnieniu i ma do niej określony stosunek. Nerka powinna być ciemna, ale może mieć np jasną mordę, więc jakby ci się chciało ją dizajnować to masz w miarę wolną łapę. Co do charakteru to niewiele o niej wiem poza tym, że jest wredna i imperatywna względem siostry i facetów. A, i co do wieku to powinna być od Elerki nieco starsza. Tyle chyba.

Co do postaci typu "istnieje ale tylko w domyśle" to może ojciec Ariusza, bądź ktokolwiek z jego licznej dziwnej rodziny. Ari wspominał też w myślach o tym, że miał wujka tigona/ lygrysa. ;3

Hm, tak myślę, że jeszcze osoba powiązana z Metem to np Gloria. Równie stara krowa co on, jest dość drobna i jasna ze złotymi oczami. Pod przykrywką uroczej, bezbronnej kobitki skrywa kogoś kto potrafi nieźle przywalić i bluzgać "D acz w związkach jest uległą stroną. Ale poza związkiem bluzga równo na obie płcie "D A, i jest bliską przyjaciółką Metodego, uważa ją za martwą.

Jak chcesz wiedzieć może coś więcej to wal "D


RE: Desti przyjmie postać! - Akira - 17-10-2013

Masz gadulca? .3.
W razie czego napisz: 34530823, proszę :3


RE: Desti przyjmie postać! - Eleri - 17-10-2013

Mam tylko skajpaja q3q

niby mam gadulca, lecz niezainstalowanego, a przez web gadu to ja chyba zdychnę ;w;"


RE: Desti przyjmie postać! - Akira - 17-10-2013

deskakamien, pisaj :3


RE: Desti przyjmie postać! - Eleri - 17-10-2013

Posłałam zapro do kontaktów, mam nadzieję, że to ty |D Szczurzyslawa


RE: Desti przyjmie postać! - Gordon - 18-10-2013

Hm... Odstąpiłabym konto Gordona. Jest bratem Luka. Jak dotąd rozegrałam nim tylko kilka rozmów, planowałam połazić nim jako samotnikiem i do SŚ wrzucić, ale jakoś, szczerze mówiąc, straciłam zapał do prowadzenia tej postaci. Lukiem mi się lepiej pisze ;). Więc byłoby ciekawie, bo Luka chcę przyłączyć do Lwiej Ziemi... byliby bracia po obu stronach barykady, ciekawie ^^. Wszystko opisane w historii, charakter możesz dowolnie kształtować, na razie to taki mało uprzejmy typ próbujący zorientować się w okolicy. Hm?

Tutaj strona z wpisem i historią obu braci:
https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=149&offset=165