Król Lew PBF
Pary - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Filmy animowane (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=90)
+---- Dział: Disney (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=93)
+---- Wątek: Pary (/showthread.php?tid=925)



Pary - Felija - 30-01-2014

Ciężko wymienić bajkę Disneya, w której nie pojawiłby się wątek miłosny. Które pary lubicie najbardziej?


RE: Pary - Nkiruma - 30-01-2014

Mustanga z panią Mustangową, której imienia nie pamiętam. xD

no i Kovu z Kiarą!


RE: Pary - Derion - 30-01-2014

Mustang z Rosą to DreamWorks!


RE: Pary - Moonlight - 30-01-2014

Ja? z Disneya np Król Lew 2 Simba i Nala, a z np z filmu Pocahontas to ta indianka z tym Jamsem jak dobrze pamiętam :D


RE: Pary - Nkiruma - 30-01-2014

Derion napisał(a):Mustang z Rosą to DreamWorks!


naprawdę? żyłam w kłamstwie ._.


RE: Pary - Derion - 30-01-2014

Ale jestem wredna, co?

A w temacie samych par, to nie wiem... musiałabym się zastanowić. Nigdy toplisty nie były moją mocną stroną i nigdy ich nie sporządzałam, stąd wybór jednej, konkretnej, ulubionej pary jest dla mnie łamigłówką xP
Właściwie to... Pierwsze co mi przychodzi na myśl to Zakochany Kundel. Historia Lady i Trampa zawsze mnie fascynowała. Ich relacja była głębsza, nie polegała tylko na zauroczeniu, ale... jak ja mało teraz pamiętam z tej bajki. Wiem, że ona wylądowała w schronisku i obwiniała o to Trampa, a on się o jej względy mimo wszystko starał, była akcja ze szczurem... muszę to obejrzeć koniecznie, ale mi się magnetowid popsuł, a mam tylko kopię na kasecie :c
Tak czy siak stwierdzam, że to moja ulubiona parka <3


RE: Pary - Ariusz - 30-01-2014

No Trampik z Lady byli zacni :P
Moja ulubiona parka to chyba Bambi i jego ojciec |D Dobra, to nie parka, ale w Bambi 2 fajnie się na tym skupili. Ehm, ale parka rasy parka... Ja mam chyba z tym problemy xD" ale np w gdzie jest nemo, no oni też nie byli parką, ale relacja Marlin-Dory była taka urocza i ładnie się rozwijała i uh. W lis i pies 2 wiem, że był w parce konflikt, wow, brawo disney, ale niewiele pamiętam. Acz piękna i bestia, nyah, nikt o tym tu nie rzekł, a tu kurka pracowali na to, by w końcu się w sobie zakochać, jakby nie było. No i bestia karmiący ptaszki z ręki jest uroczy, nie powiecie.

ALE JEGO LUDZKA FORMA JEST OKROPNA

[ Dodano: 2014-01-30, 12:57 ]
Kristoff i Sven! :"D xD"


RE: Pary - Malimau - 30-01-2014

Derion napisał(a):Mustang z Rosą to DreamWorks!


Mustang miał imię - Spirit.


RE: Pary - Derion - 30-01-2014

Dokładnie, Ari, rozczarowanie to małe słowo. Raczej zawód? Bestyja taka piękna z niego była, z charakterem, a nie ten... Ken. Ale jeśli chłop w swojej formie szczęśliwy, niech im tam będzie. Parę zacną tworzyli, trzeba przyznać.