Król Lew PBF
Szukam opiekuna do nowej postaci - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Szukam opiekuna do nowej postaci (/showthread.php?tid=949)



Szukam opiekuna do nowej postaci - Omara - 12-02-2014

Szukam postaci, która zajęłaby się moją nową postacią. Będzie to lwiątko, płci żeńskiej, osierocone i chciałabym by ktoś zajął się jego wychowaniem. Stado obojętne. Nie mam wyjątkowych wymagań jeśli chodzi o metody wychowawcze.


RE: Szukam opiekuna do nowej postaci - Ofra - 12-02-2014

To jest właśnie ta postać. Kto jest chętny?


RE: Szukam opiekuna do nowej postaci - Maoni - 13-02-2014

Naprawdę stado Ci obojętne? Myślę, że zdołam coś wykminić :D
Maoni mogłaby się nią zająć, traktowałaby ją bardziej jak młodszą siostrę, której nigdy nie miała :D
Ewentualnie Shaka, z tym, że on sam chyba jeszcze nie jest gotowy na dzieci, nie wiedziałby, co z tym począć xD Ale jeśli byś chciała, to czemu nie, mogłaby się pod niego podczepić, nie miałby innego wyboru, jak tylko zająć się nią.
Hewa chyba by była trochę bez sensu, zważając na to, że wtedy pewnie byś musiała pisać praktycznie z tymi samymi osobami, z którymi gada Ayumi, jak też natykać się na samą Ayumi.
Co do Inn to może lepiej nie XD
Tak więc decyzja należy do Ciebie, ja jestem otwarta na wszelkie propozycje :D


RE: Szukam opiekuna do nowej postaci - Ofra - 13-02-2014

A wiesz, że ja nawet o Tobie myślałam w tej kwestii? Chciałam nawet do Ciebie napisać, ale bałam się że odmówisz.
Nie, Hewy, ani Inn nie wezmę, nie chcę mieć wszystkich postaci w LZ. Shace chyba też będę musiała odmówić. Wygląda na to, że najlepszym rozwiązaniem będzie Maoni (w sumie chciałam wcisnąć postać właśnie do Świtu, ale również bałam się, że żaden opiekun się tam nie znajdzie).

To jak dostanę kolorek, to się z Tobą umówię na wątek, OK? :)