Król Lew PBF
Notesik - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Notesik (/showthread.php?tid=995)



Notesik - Felija - 10-04-2014

Wstępna lista uczestników (można się do niej dopisywać):

Cynka
Felija
, Arham, Soth, Oresta, Hewa
Akira
Derion
, Khayaal
Ariusz
, Mania, Arne
Malaika (Naema)
Kalani

Ragnar
Tobo

Kahawian
Padme (spotkam się z nią po tym, jak dostanę notesik po całym jego obchodzie i przeprowadzę się do Warszawy)

Więcej informacji na temat akcji znajduje się w tym temacie.


Obecnie notesik znajduje się u Cynki (Malimau), która w przyszłym tygodniu spotka się z Padme, a później wyśle mi notesik (już przekazałam Cynce swój adres).

Potem ja (albo któraś inna dziewczyna z okolic Chełma) będę potrzebować adresu Khay lub Deriona. Myślę, że to wypadnie gdzieś na początku maja.

--
Pogrubione osoby to te, do których dotarł notesik i które się do niego wpisały.


RE: Notesik - Miyuki - 18-04-2014

http://i1279.photobucket.com/albums/y527/DiamentowaRosa/Prywatne/x_zps82e73492.jpg ;)


RE: Notesik - Felija - 22-04-2014

Notesik dotarł cały i zdrowy.

Wstępny plan (o którym jeszcze nie wszyscy wymienieni wiedzą):
1. wpisuję się dzisiaj wieczorem/jutro
2. jutro po południu podrzucam notesik Lishy (Arham)
3. jeśli Lishy pójdzie szybko, to któraś z nas da notesik Shun (jeśli nie, to Shun dostanie notesik po Hewie i Oreście)
4. w piątek damy notesik Hewie, a później nie wiem kiedy i jak Oreście LUB Hewa wpisze się na mieście w piątek albo w sobotę, a potem damy Oreście LUB Oresta wpisze się na mieście, a potem damy Hewie LUB obie wpiszą się na mieście
5. w każdym razie, później notesik wraca do mnie, a ja wysyłam go Derionowi (chyba że notesik wylądowałby u Hewy lub Oresty i Derion dla dobra tempa akcji zgodziłaby się na to, żebym którejś z nich podała jej adres)

Jeśli coś namotałam i nie wiecie, o co mi chodzi z Hewą i Orestą, to się nie przejmujcie. W każdym razie, wszystko jest ok i mam wielką szczerą nadzieję, że uda nam się to na spokojnie teraz załatwić (bo później będą matury i już tak spokojnie nie będzie).

[ Dodano: 2014-04-23, 20:46 ]
Lekka zmiana planów.

Ze względu na to, że Akira niedługo będzie w Chełmie, a Shun zrezygnowała z udziału, kolejność jest taka:

Felija, Arham, Oresta, Hewa, Akira, Derion, Khayaal

I dalej już zgodnie z planem. Wszystkie zainteresowane osoby już o tym wiedzą, tak tylko chciałam to udokumentować.

[ Dodano: 2014-05-01, 11:21 ]
Notesik poszedł ja-Arham-Soth-Oresta-Hewa i obecnie przebywa u tej ostatniej. Gdy Akira będzie w Chełmie (za ok. tydzień), to, Hewa przekaże jej notesik.


RE: Notesik - Sadie - 22-05-2014

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/u2/24/b2/b418r3.jpg

Poszło!


RE: Notesik - Khayaal - 30-06-2014

notes przebywa bezpiecznie u mnie. jutro powinnam nadać go na poczcie do Ariusza i zeskanować dotychczasowe wpisy, zgodnie z prośbą Fel.

zrobiłam dramatyczne opóźnienie z powodu sesji xd


RE: Notesik - Khayaal - 05-07-2014

także, notes, tego, ruszył dzisiaj. xP


RE: Notesik - Ariusz - 05-07-2014

A ja zawałów dostaję, że mi żadne paczki i listy nie przychodzą xD


RE: Notesik - Khayaal - 05-07-2014

ale pisałam Odę do Forum, to zajmuje trochę czasu!


RE: Notesik - Ariusz - 11-07-2014

Notes doszedł, został już zapełniony, rysunki się kończą powoli, wheep ;v; poskanuję, bo ponoć nikt jednak tego wcześniej nie zrobił |D


RE: Notesik - Felija - 01-09-2014

Sytuacja wygląda tak:
- wpisała się Ariusz, Mania i Arne,
- Arne wzięła notesik na spotkanie forumowe,
- tam wpisała się (eheh) Malaika (Naema).
Teraz notesik jest u mnie, jest w dobrym stanie (tylko okładka się przybrudziła, ale nic się na to nie poradzi), podobnie jak plastikowe opakowanie na niego (powinno wytrzymać do końca akcji).
Ja sobie poskanuję czego nie mam, a jutro z rana poślę notesik do Morana (Kalani), a potem ona pośle do Rag.

Jeszcze parę osób i notesik powinien obejść wszystkich chętnych (i tych, którzy nawinęli się przypadkiem). Jestem dobrej myśli. :)


RE: Notesik - Felija - 02-09-2014

Poszło dalej:
http://fc07.deviantart.net/fs71/f/2014/245/4/4/kk_by_fileera-d7xnqpf.png

Jutro powinno dotrzeć do Moranki. I mają mi napisać esa, jak dotrze (technologia łał).


RE: Notesik - Kalani - 08-09-2014

Poszedł do Raga priorytet polecony i mam nadzieję, że jutro dojdzie: http://i1268.photobucket.com/albums/jj565/MadKakerlaken/potwierdzenie_zpsd6ebb20c.png


RE: Notesik - Skanda - 11-09-2014

Melduję niniejszym, że mam notesik!