♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Baqiea
Samotnik
*

Gatunek:Hiena Płeć:Samica Wiek:młoda dorosła Znamiona:1/4 Liczba postów:394 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 45
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 52
Doświadczenie: 74

23-09-2016, 22:37
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Niezrównany Nie-lew

Hiena szła razem z młodym lwem.
-Wiesz wiem jak dostać sie do was od strony rzeki top jeśli to długa droga to przepraszam, nie chciałam się zgubić-
Baquia dotknęła swojej głowy w geście oznaczającym głupotę. Nie była taka całkiem głupia ale do wielu rzeczy nie podchodziła tak poważnie jak powinna
-Wiesz chyba już jesteśmy-
Powiedziała po czym krzyknęła
-Hej jest tu jakiś Grzywiasty lub inny lew...-
Popatrzyła na młodego
-Nacie tu inne zwierzęta bo ta nazwa waszego stada strasznie monogamistyczna jest?-
Po czym kontynuowała
-Tanio sprzedam zgubę!-
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

23-09-2016, 22:46
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Odwrócił się słysząc jakieś rozmowy, czy inne głosy. Ku jego zdumieniu zobaczył małego Lwioziemca prowadzonego przez... hienę. Nie za bardzo lubił ten gatunek, ale też nie miał w zwyczaju na dzień dobry ich atakować. Przyglądał się kroczącej tu parce i zwrócił się do małego, gdy byli już blisko.
- Hej młody, wszystko gra? Co się stało, że zostałeś tu przyprowadzony przez hienę? Zgubiłeś się?
Przechylił lekko łeb wpatrując się to w lewka, to w hienę.
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Furaha
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:315 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 72
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

23-09-2016, 22:52
Prawa autorskie: lineart Tcii, podpis rin-shiba i cyctat

Usłyszawszy znajomy głos lekko nastawiłem swoje uszy.
-Spadłem- No może to nie była zbyt wyczerpująca odpowiedz ale tak właśnie było. Spadłem i znalazła mnie ona i jakaś lwica.
-Ale wszystko dobrze- Dodałem aby samiec wiedział, że ona nic mi nie zrobiła. Była bardzo rozgadana, nawet bardziej niż ja. Machnąłem lekko ogonem i pozwoliłem sobie na to aby usiąść na tyłku.
[Obrazek: stock_night_sky_ocean</em>_free_by_rin_shib...an7frh.png]

*Ref*
Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start
They tell me I'm too young to understand
They say I'm caught up in a dream
Well life will pass me by if I don't open up my eyes
Well that's fine by me




Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

23-09-2016, 22:58
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

- O... - padło krótko jak jego odpowiedź. Dalsze zdanie trochę rozjaśniło sytuację. - Cóż, dziękuję ci za pomoc dla malca...
Skłonił głowę w geście podziękowania. Jak widać nie wszystkie hieny są złe i chcą tylko śmierci dla lwów. Podniósł się z ziemi i podszedł bliżej, by zbadać, czy mały nie ma jakichś poważnych obrażeń. Jednak nic na to nie wskazywało. Zerknął jeszcze na hienę.
- Jak to się stało, gdzie go znalazłaś?
Wolał wybadać dokładniej całą sprawę, by w przyszłości uniknąć podobnych zdarzeń.
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Baqiea
Samotnik
*

Gatunek:Hiena Płeć:Samica Wiek:młoda dorosła Znamiona:1/4 Liczba postów:394 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 45
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 52
Doświadczenie: 74

23-09-2016, 23:42
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Niezrównany Nie-lew

-Na cmentarzysku słoni-
Powiedziała hiena uśmiechając się i usiadła na ziemi
-Cóż nie przepadam za mięsem a szczególnie lwiną-
Zaśmiała się cętkowana i dotknęła swojej piersi
-Baqiua jestem. A znalazłam go patrolując nasze tereny. Musicie bardziej uważać na młode, Po terenach księżycowych ostatnio kręcił się osobnik który zabijał lwiąta i zabił jedno z stada do którego mnie wcielono.-
Przestrzegła go zielonooka i dodała
-Jak spotkasz królową to miło by było jakbyś przekazał że pomogłam. Ostatnio nieco miałam z nią na pieńku bo przypadkiem przerwałam szkolenie-
Furaha
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:315 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 72
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

23-09-2016, 23:51
Prawa autorskie: lineart Tcii, podpis rin-shiba i cyctat

Siedziałem i przysłuchiwałem sie przez chwile ich rozmowie, nie wtrącałem się za bardzo. no może troszkę.
-Tam jest dziwnie-Powiedziałem mając na myśli cmentarzysko. Jakos tam tak inaczej było, ciężko było mi to opisać słowami. Szybko jednak straciłem zainteresowanie ich rozmowa i położyłem sie na plecach. Wzrok miałem utkwiony w niebo, w słońce. Wpatrywałem się w nie w ciszy.
[Obrazek: stock_night_sky_ocean</em>_free_by_rin_shib...an7frh.png]

*Ref*
Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start
They tell me I'm too young to understand
They say I'm caught up in a dream
Well life will pass me by if I don't open up my eyes
Well that's fine by me




Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

24-09-2016, 00:16
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Dokładnie wsłuchiwał się w wywody hieny. Jakim sposobem ten maluch dotarł na obce tereny i to bez opieki? I przy okazji nie robiąc sobie poważnej krzywdy? Naprawdę ma talent. Pokiwał jeszcze głową hienie i odpowiedział na jej prośbę.
- Oczywiście, przekażę jej przy najbliższej okazji. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
Skinął łbem w kierunku Furahy.
- Chodź młody, idziemy do ciotek, one się tobą zajmą.
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Baqiea
Samotnik
*

Gatunek:Hiena Płeć:Samica Wiek:młoda dorosła Znamiona:1/4 Liczba postów:394 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 45
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 52
Doświadczenie: 74

24-09-2016, 00:34
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Niezrównany Nie-lew

Hiena uśmiechnęła się
-Będę bardzo wdzięczna. Wole żyć w lwami w zgodzie.-
Baqiea lekko się ukłoniła i powęszyła w powietrzu
-Nie czuje zapachu tego stwora w okolicy. Jakbyś widział kiedyś lwa z paskami i białą grzywą to zwróć na niego uwagę. Jeśli to ten i przypadkiem chciałby coś zrobić waszym młodym to proszę zostawcie go mi do zabicia-
Furaha
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:315 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 72
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

24-09-2016, 13:51
Prawa autorskie: lineart Tcii, podpis rin-shiba i cyctat

Słysząc, że już idziemy obróciłem się i wstałem.
-No dobra, a gdzie idziemy?- Zapytałem zaciekawiony. Lwia ziemia była duża ale pewnie szliśmy na lwia skalę ale zobaczymy co będzie.
-Pa!- Rzekłem do hieny, nie była taka straszna jak mówił wujek a może to aj sobie je w taki sposób po prostu zacząłem wyobrażać? Byłem ciekawy co u kuzynostwa, jak tam ida nauki polowań i innych takich.
[Obrazek: stock_night_sky_ocean</em>_free_by_rin_shib...an7frh.png]

*Ref*
Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start
They tell me I'm too young to understand
They say I'm caught up in a dream
Well life will pass me by if I don't open up my eyes
Well that's fine by me




Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

24-09-2016, 13:57
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Zerknął jeszcze na hienę, rzeczywiście była inna i wyjątkowa ze swojego gatunku. Znów pokiwał głową.
- Zapamiętam, i dziękuję jeszcze raz za pomoc dla małego.
Potem skupił się już tylko na młodzieńcu. Maru jest strażnikiem i jego obowiązkiem jest bronić członków stada. Tylko gdzie by go było najlepiej odstawić? Pewnie na Lwią Skałę, zawsze tam ktoś jest i jest ot chyba najbezpieczniejsze miejsce dla malców.
- Chodźmy na Lwią Skałę, a potem się zobaczy. - posłał młodemu mały uśmiech, żeby wiedział, że już jest bezpieczny. A co do tego paskowanego lwa z białą grzywą to na pewno nie omieszka zawiadomić o nim kogoś z "pary" królewskiej, czyli króla, bo królowa zapewne nawet nie raczy wysłuchać takiego chudopachołka jak Maru.
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Baqiea
Samotnik
*

Gatunek:Hiena Płeć:Samica Wiek:młoda dorosła Znamiona:1/4 Liczba postów:394 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 45
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 52
Doświadczenie: 74

25-09-2016, 13:49
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Niezrównany Nie-lew

-Proszę bardzo. Nie wszystkie hieny są takie złe i następnym razem pewnie też go odprowadzę-
Zaśmiała się cętkowana i obróciła się rozglądając
-Mam jeszcze takie pytanko, znasz jakąś szybszą drogę na tereny mglistych? Powiedzmy szczerze że raczej nie jestem mistrzynią nawigacji-
Baqiea popatrzyła na lwa nieco wyczekująco. Cóż była dość szczera jeśli chodzi o to jak u niej wygląda z orientacją w terenie. Dobrze że chociaż wiedziała wzdłuż której rzeki idzie się na lwią ziemię
Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

25-09-2016, 14:34
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Odwrócił jeszcze łeb w kierunku obcej. Nie miał jednak pojęcia gdzie takie stado jest, poza tym w ogóle nie znał okolicznych terenów. Pokręcił tylko głową.
- Nie. Nie wiem gdzie to stado się znajduje, ani nie znam w ogóle okolicy. Chciałbym pomóc, ale nie mogę.
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Furaha
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:315 Dołączył:Cze 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 72
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 20

25-09-2016, 21:53
Prawa autorskie: lineart Tcii, podpis rin-shiba i cyctat

-Idza swoimi śladami- Rzekłem uradowany ze swoich słów. Stałem obok samca i przeciągnąłem się. Łapki mnie bolały i nie tylko ale i tak uśmiech z mojego pyska nie schodził.
-Ciocia jest w domu?- Zapytałem sie go, bo z chęcią jak nabiorę sił odwiedzę kuzynostwo. Dawno ich nie widziałem i nie wiedziałem co u nich się teraz dzieje.
[Obrazek: stock_night_sky_ocean</em>_free_by_rin_shib...an7frh.png]

*Ref*
Feeling my way through the darkness
Guided by a beating heart
I can't tell where the journey will end
But I know where to start
They tell me I'm too young to understand
They say I'm caught up in a dream
Well life will pass me by if I don't open up my eyes
Well that's fine by me




Maru
Wiarus
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:5,5 roku, dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:543 Dołączył:Lis 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 64
Doświadczenie: 57

25-09-2016, 22:54
Prawa autorskie: Sambirani & Inn

Wzruszył barkami na słowa malca. Nie chciał okłamywać go. Ostatni raz na Lwiej Skale był trochę czasu temu i sam nie wiedział co tam może się święcić.
- Nie wiem czy są. Musimy pójść i się przekonać. - skinął głową hienie na pożegnania i ruszył w kierunku wielkiego kamulca.
- Dawaj, lecimy, młody.

/zt z Furahą (chyba że chce coś tu jeszcze tu dodać)
Prawie wszyscy to robią, więc... głos Maru.

[Obrazek: maru_by_salvathi_dayrvm3_by_artur1989-dazdvl0.png]
Baqiea
Samotnik
*

Gatunek:Hiena Płeć:Samica Wiek:młoda dorosła Znamiona:1/4 Liczba postów:394 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 45
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 52
Doświadczenie: 74

02-10-2016, 20:44
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: Niezrównany Nie-lew

-Dzięki-
Powiedziała hiena i powoli sie podniosła. Już przekonała sie co do jednego. Po za tym że lwy nie są normalne to bywają dość spoko. Może nawet z jakimś się kiedyś zaprzyjaźni? Powoli ruszyła wzdłuż rzeki zastanawiając się nad tym wszystkim co ją dotąd spotkało. Kto wie czego to zapowiedz
z/t


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości