♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Angelo
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera Leo Płeć:Samiec Wiek:4 lata / Młody Dorosły Liczba postów:114 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 55
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 10

#31
15-07-2017, 19:15
Prawa autorskie: Avatar: Hashimea; sygnatura: Nastialioness565- ja, Disney- pozy; Głos: Mateusz Weber (League of Legends, postać- Kayn)

Tak jeszcze dodam (jak jesteśmy przy Viktorze), mam z nim cały fap folder, w którym znajdują się miliony fan artów xD (jeden folder "Robotic Chaotic" i drugi "Unmasked", wiadomo co gdzie xD)
Odpowiedz
Nyarai
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:2 lata i 2 miesiące Liczba postów:27 Dołączył:Cze 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 70
Zręczność: 60
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 5

#32
16-07-2017, 12:36
Prawa autorskie: Moje | Tło - Disney

*ma poważną rozkminę czy samej nie sporządzić sobie jakiegoś folderku :|*
Tbh Viktor i Jhin to jedyne postacie, które mają w moim serduszku ważne miejsce, bo gdyby nie oni to nie wróciłabym do gry </3. A jeżeli chodzi o Jhina, to jest pewne święte prawo, które jest dla mnie najważniejsze.
Nie shippować go z NIKIM. Riot potwierdził jego aseksualność albo raczej gunsexualność i jakoś bardzo brzydzą mnie wszelkie jego shippy. Najbardziej to jednak pluję na wszelkie arty podchodzące pod nsfw z nim. Po prostu mam vietnam flashbacks z fandomu creepypasty, gdzie tam seksualizowanie zabójców było chyba chlebem powszednim. A Jhin jest dla mnie zbyt głęboką postacią by mieć czelność narysować go w pewnych sytuacjach, bo to po prostu nie zdrowe. Najbardziej mnie jednak wk*rwia (sorry za słowa, a nie mogę inaczej) głupota niektórych jego shippów. I jak zazwyczaj nikomu nie chcę topić statków, to jednak JAKIKOLWIEK jego shipp jest dla mnie ohydny i nienawidzę go. Niektóre bardziej, niektóre mniej. Wolę teraz to napisać i swoje zdanie objaśnić, aby potem nie było jakiś nieporozumień.
A już tak wracając na spokojniejsze tematy to, jeszcze wróćmy też i do GravesxTF.
Ja się pytam gdzie są moje fanarty. Serio jest ich bardzo mało i czuję niedosyt. Te osoby, które pamiętają event chyba znają to PIĘKNE uczucie, gdy kiedyś wchodziło się na fanfic z tym shippem, a tam niewiele tego, a po evencie cały wylew <3
A z kolei JESZCZE mówiąc o czym innym to Rhaast to moje wewnętrzne zwierze. Gdy jest przy Kaynie to jest strasznie poważny, mroczny i przerażający, a gdy już przemieni się w Darkina, to zachowuje się jakoś wybuchowo, emocjonalnie takie: "Bitch, im back let me do my thing". Jeżeli ktoś słuchał ich lini dialogowych to łatwo to dostrzeże :P
[Obrazek: tumblr_osm0457tYL1vzv85do1_400.png]
Naszyjnik:

 Na splecionym sznurku zawieszone są trzy ptasie pióra (dwa czerwono-carne oraz jedno błękitno-czarne) oraz cztery płaskie szare kamienie. Dwa kamienie po każdej stronie, a w środku pióra.
~ o ~
Jest to spora, silna młoda lwica. Jej piaskowe futro przechodzi w bardziej rdzawe odcienie tuż przy grzbiecie, na uszach, stopach oraz końcówce biczowatego ogona. Jej futro jest gładkie w dotyku, lecz jest bardzo gęste. Pod futrem zarysowywują się prężne mięśnie. Wyraz twarzy ma zazwyczaj poważny albo skupiony, natomiast jej ciało jest zazwyczaj albo ostrożnie schylone albo dumnie rozprostowane. Posiada fiołkowe, uważne oczy.



Odpowiedz
Vari
Cesarzowa
*

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:Dorosła Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:458 Dołączył:Mar 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 16

#33
16-07-2017, 12:57
Prawa autorskie: owlyblue / Malaika + KamiLionheart
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry

Nyari, zechciałabyś może dodać mnie do znajomych na LoLu ^^
[Obrazek: Dulw2MX.png]
Odpowiedz
Angelo
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera Leo Płeć:Samiec Wiek:4 lata / Młody Dorosły Liczba postów:114 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 55
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 10

#34
16-07-2017, 14:18
Prawa autorskie: Avatar: Hashimea; sygnatura: Nastialioness565- ja, Disney- pozy; Głos: Mateusz Weber (League of Legends, postać- Kayn)

Z chęcią zagrałabym z Wami wszystkimi, ale EUWest :C
Odpowiedz
Kuro
Samotnik
*

Gatunek:Dicrurus paradiseus Płeć:Samiec Wiek:Dorosły Liczba postów:100 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 20
Zręczność: 50
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 10

#35
16-07-2017, 18:08
Prawa autorskie: Gyda/Moni 158

Okeeeej moje podstawy do shipu Cam x Vic jest może banalny, głupiutki i naiwny ale no każdy ma swoje powody :P
A co do Jhina? To ohohohohohoho! Ja go shippuję i to shippuję hardo. Ale zanim ktoś zacznie pluć jadem albo tak jak Nyrai uprzedziłaś wyrazisz swoją dezaprobatę, to daj mi uprzedzić że nie shippuję go pod względem romantycznym. Tylko chwila... czy to w takim razie znaczy, że go nie shippuje? Może paringuje byłoby lepszym słowem? Meeeeh nieważne. Tak czy inaczej Jhin dla mnie tworzy cudowny duet z Soną. Tak z Soną <3 Uważam, że mogli by stworzyć cudowny rywalizującą ze sobą parkę. I nope żadnej miłości, ani innych tych rzeczy (dla Jhina? Bleh) tylko czysta nienawiść pełna rywalizacji, kogo sztuka jest lepsza. No i oboje mają tytuł wirtuozów soł come one! W sumie ciężko mi to wytłumaczyć pisemnie, bo nie umiem tego dokładnie opisać o co mi chodzi. No kufa żeś w pytkę brakuje mi słów :/ Ale ostatnio zasypałam znajomą moimi headcanonami więc słownie się umiem wyrazić xD

Graves x TF kocham całym serduszkiem jeden z moich głównych paringów, aczkolwiek nie najukochańszy. Wcześniej shipowałam TF'a z Evelynn, ale potem jak chciałam odświeżyć sobie jego historię to wyszedł event z Bilgewater... No i cóż... New ship sailed xD

A co do nowego nabytku Ligi Legendarnych Kayna... Przepraszam, naprawdę szczerze przepraszam ale nie mogę gościa zdzierżyć. Zbyt mocno przypomina mi Sasuke z Naruciaka, a tego gnojka to ja nie cierpiałam przez całe dwie serie aż do obecnego Boruto. Hick! Nawet teraz go nie cierpię. A gdy tylko patrzę na Kayna to ten chłopek jakimś cudem mi Saśka przypomina i to jest takie "Noooooooo!" Chociaż po transformacji w Cienistego Skrytobójcę już nie mam do niego takiej niechęci, nie wiem czemu xD Przynajmniej mogę do tego podejść bez kija.

Ach Nyrai... Przypomniałaś mi dlaczego w ogóle ja wróciłam do gry. Mianowicie również przyczyniły się do tego dwie postacie, które teraz kocham całym sercem i krew mnie zalewa jak ktoś mi je bezpodstawnie obraża. Po prostu mam takie ghaaaa i ochotę rzucić się do gardła! No i oczywiście co mnie jeszcze bardziej zawróciło w kierunku gry? Vastajowie <3 Każdy rozwój Ionii (ukochana i ulubiona frakcja na równi z Piltover i Zaun (kocham steampunk)) jest dla mnie ogromnym plusem, a Vastajowie to rozwój w dobrym kierunku! Na początku byłam sceptyczna i zła, gdyż no cóż zmienili historię Ahri, mojego pierwszego i ukochanego maina! Ale nie spieprzyli tego. Nie spieprzyli i to wbiło mnie w taką euforię, iż stwierdziłam że być może wrócę do LoL'a.
Odpowiedz
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#36
21-07-2017, 10:38
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Jakby to powiedzieć... Znajomi trochę namówili mnie do ponownej instalacji... Więc LoLa się powoli instaluje, ale nie grałam od 4 lat. Będę takim małym noobkiem. xD
Odpowiedz
Satau
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Liczba postów:589 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 29

#37
21-07-2017, 11:11
Prawa autorskie: DeadFishEye-0 (Bjorn)

Ven jeśli chcesz mogę Ci na początku pomagać xD w sensie grać z tobą ;p
Odpowiedz
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#38
27-11-2017, 16:37
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Uwaga, zainspirowana dyskusją na shoutboxie założyłam klub o uroczej nazwie "Król Lew PBF". Dla czystego funu, aby zjednoczyć lewkowych graczy lola, nic zobowiązującego - ktoś chce dołączyć? :D Cynamonowa1996 jak coś, pisać. :D
Odpowiedz
Zevran
Konto zawieszone

Gatunek:Lew (mieszanka tsavo i wschodnioafrykańskiego) Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Uczeń Medyka Liczba postów:260 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 30

#39
27-11-2017, 18:02
Prawa autorskie: Ale-Tie, nukotek

Dołączylbym ale nazwa jest po polsku i nie będę mógł bezkarnie polaczkow po angielsku wyzywać że są idiotami i jebanymi polaczkami :c
Odpowiedz
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#40
27-11-2017, 22:55
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Welp, zawsze można zmienić nazwę (a raczej założyć nowy klub). xD Nie musimy być po polsku. :P
Odpowiedz
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#41
28-11-2017, 18:01
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Wybaczcie doubla, ale zmieniłam, "KL PBF". My wiemy o co chodzi, a nikt nie musi wiedzieć, że to Polska i że to lefki. xD
Odpowiedz
Zevran
Konto zawieszone

Gatunek:Lew (mieszanka tsavo i wschodnioafrykańskiego) Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Uczeń Medyka Liczba postów:260 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 30

#42
19-12-2017, 01:28
Prawa autorskie: Ale-Tie, nukotek

https://na.leagueoflegends.com/en/featur...tsukibijuu


To jak wam poszło w tym roku? XDDDDDDD
Odpowiedz
Aname
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młodzik (19 miesięcy) Liczba postów:10 Dołączył:Paź 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 40
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 75

#43
19-12-2017, 02:24
Prawa autorskie: Nukot

Nabiłem Diamond I w sezonie 3-4 jako Thresh i Janna na EUW, a potem rzuciłem tę grę, bo przestała mnie satysfakcjonować. Jest spoko jak się gra w gronie, ale w sumie każda gra taka jest, a ja już wolę grać w inne rzeczy już teraz.

Janna najfajniejsza postać, porusza się nią lekko i ma wspaniały zestaw umiejętności. Oby jej nigdy nie zmienili, jak Sony.
[Obrazek: syg_by_nukotek-dbqct3s.png]
Odpowiedz
Zevran
Konto zawieszone

Gatunek:Lew (mieszanka tsavo i wschodnioafrykańskiego) Płeć:Samiec Wiek:Młody dorosły Tytuł fabularny:Uczeń Medyka Liczba postów:260 Dołączył:Gru 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 67
Zręczność: 81
Spostrzegawczość: 62
Doświadczenie: 30

#44
20-12-2017, 02:24
Prawa autorskie: Ale-Tie, nukotek

Ale Sony tak wcale nie zmienili :v Po prostu nie ma tych aur (to się w ogóle odmienia? XD) na stałe i tyle. Jakby nie patrzeć to za Jannę też próbuje się wziąć rito od roku, ale na razie zmiany kończą się wewnątrz umiejętności (np. przyśpieszenie movmentu tornada im dłużej się go trzyma, zmniejszanie tarczy, bo jest zbyt op). Ale i tak Janna wypadła już z mety przez nowe runy.
Odpowiedz
Aname
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młodzik (19 miesięcy) Liczba postów:10 Dołączył:Paź 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 40
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 75

#45
20-12-2017, 04:54
Prawa autorskie: Nukot

(20-12-2017, 02:24)Zevran napisał(a): Ale Sony tak wcale nie zmienili :v
Te kółka co jej dali to była najgorsza rzecz. Sonę się pickowało po to, by wygrywać lejny 1v2 przy dużym ryzyku, ze ktoś ci skosi te twoje 500 HP (i to z runami na healtha), a z tym reworkiem wszystko się schrzaniło. Brak ciekawych pasywów, słabsze powerchordy, muszę liczyć na to, że mój ADC wykorzysta efekt mojego Q, by harassnąć przeciwnika, a nie dziabnąć miniona.
(20-12-2017, 02:24)Zevran napisał(a): Ale i tak Janna wypadła już z mety przez nowe runy.
I-de-al-nie. Jak nie była w modzie przez supremację Nami, ktora spełniała podobną rolę, to i tak grałem nią cały czas, jak najęty. Nią, Leoną, Zyrą, Threshem i Alistarem, mniej więcej w tej kolejności.
[Obrazek: syg_by_nukotek-dbqct3s.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości