♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Shyeiro
KARNY TYTUŁ ZA PSUCIE EVENTÓW

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Ponad 4 lata Znamiona:0/0 Liczba postów:411 Dołączył:Sie 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 75
Zręczność: 65
Spostrzegawczość: 70
Doświadczenie: 29

#1
25-03-2015, 21:09
Prawa autorskie: AFrozenHeart/ Zimnaya

Jak ktoś gra- pochwalcie się nickami, dywizją i ogólnie czym chcecie. Otwarty temat, mój nick:
laskosiajej
[Obrazek: commission</em>_snooki3_by_zimnaya-d7y0u6j.png]

Shit happend, eat that rude.
GŁOS
Odpowiedz
Soth
Bestia z Bagien | Duch
*

Gatunek:Pół lew, pół tygrys i wszycho na ten temat Płeć:Samiec Wiek:5,5 lat. Towarzysz:Dzięcioł duży Liczba postów:331 Dołączył:Lut 2013

STATYSTYKI Życie: 38
Siła: 88
Zręczność: 69
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 7

#2
12-04-2015, 19:12
Prawa autorskie: Ja/gokcegokcen
Tytuł pozafabularny: Cnotliwy Woj

TsukiBijuu

Obecnie mam focha na rankedy, nie będę się z brązu wygrzebywać, nie mam cierpliwości. Gram od połowy drugiego sezonu. Posiadam ponad 80 champów.
Sycophants on velvet sofas
Lavish mansions, vintage wine

I am so much more than Royal
Snatch your chain and mace your eyes

If it feels good, tastes good
It must be mine

Heroes always get remembered
But you know legends never die


[Obrazek: 7YwHHkJ.jpg]


Mortal kings are ruling castles
Welcome to my world of fun
I'm taking back the crown
I'm all dressed up and naked

I see what's mine and take it
Odpowiedz
Akira
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samiec Wiek:Podrostek. Liczba postów:207 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 50
Siła: 30
Zręczność: 35
Spostrzegawczość: 25
Doświadczenie: 14

#3
12-04-2015, 23:37
Tytuł pozafabularny: MISTRZ MELODYJ

Radioactive Mint c:
Jestem noobem bez dywizji. W poprzednim sezonie kręciłam się koło s3-s1. Ulubionymi postaciami są Thresh, Ziggs, Zyra oraz Syndra i Vel'Koz.
Odpowiedz
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#4
04-05-2015, 21:41
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Dawno nie grałem, a grałem an tyle rzadko ze nigdy dywizji nie posiadałem.
5 mies. przerwy było normą :D Ulubione postaci to Syndra, Morgana oraz Teemo
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
Odpowiedz
Y'Nahel
Gość

 
#5
04-05-2015, 22:52
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

SiwyPysk - main konto, wcześniej był Silver II, od tego sezonu Silver V jak na razie. Ale pnę się powoli ku górze.
Głównie gram na midzie - jak się łatwo domyślić po postaci Y'Nahela, przede wszystkim Malzaharem, ale też Brandem, Twisted Fate'em, Karmą, Anivią, Vel'Kozem... czyli głównie magami, ot xP
Odpowiedz
Vult
Duch
*

Gatunek:Sęp uszaty Płeć:Samica Wiek:6 lat Liczba postów:849 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła:
Zręczność:
Spostrzegawczość:

#6
05-05-2015, 12:16
Prawa autorskie: Dirke, Kami, Rag.

Uwielbiam grać na środkowej alei lub na bocie w roli supporta, chociaż i topem nie gardziłam :D
Z postaci po które najczęściej sięgałam to Anivia, Nami, Cassiopeia, Karma, Sejuani, Janna i z tych nowych co wyszła to Rek'sai. Chociaż nią to tylko test na boty był, starałam się rozkminić jej mechanikę gry. Ale już mnie urzekła zarówno wyglądem jak i możliwościami ^^
Nazwa konta GramNaUkulele, otrzymałam po znajomym.
Odpowiedz
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#7
27-07-2015, 15:19
Prawa autorskie: ja-Dirke

Satkia acz nie grałam juz hohoh
ulubiona pozycja solo top
liga to drewno :D
Ale odkąd Blizz wypuścił swoją mobę w niej pocinam :3
Odpowiedz
Rain
Gość

 
#8
27-07-2015, 15:29
Prawa autorskie: ja-Dirke

W sumie fajnie, że ktoś temat odświeżył. Poprzedni post (pisany z konta Y'Nahela x]) wspominał, że mam konto o nicku SiwyPysk. Po zebraniu sobie IP, zmieniłem nazwę na "Fantasme", więc jakby ktoś mnie szukał, to pod tym nickiem.
Poza tym, niewiele się zmieniło - po nowym sezonie placementy wywaliły mnie do Brązu III, ale szybciutko awansowałem, teraz się w Silverze I bawię.
Malzahar, Brand, Karma, Anivia, Twisted Fate, Xerath, Ziggs, Annie, Orianna... czasem Azir i Vladimir, ale nimi to mi najgorzej idzie xD
I nienawidzę Riven. J*bać Riven i jej graczy, ot xDD
Odpowiedz
Sheyira
Konto zawieszone

Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:42 Dołączył:Wrz 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 78
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 10

#9
27-07-2015, 15:31
Prawa autorskie: Madkakerlaken |AlaDyllus

Jakby miał ktoś ochotę to zapraszam do gry, dzisiaj pewnie nerdze do późna
[Obrazek: sheyira_by_aladyllus-d7gxmoe.png]
Odpowiedz
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#10
27-07-2015, 15:35
Prawa autorskie: ja-Dirke

A zapomniałam wspomnieć czym gram.
Jak grałam to głownie Volimisiem, Renektonkiem troche, garenkeim ale po remake wizualnym nie bo brzydki x), troche zigsem, soraka i jakimiś innym tyz trochę
Odpowiedz
Angelo
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera Leo Płeć:Samiec Wiek:4 lata / Młody Dorosły Liczba postów:114 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 55
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 75
Doświadczenie: 10

#11
12-07-2017, 14:12
Prawa autorskie: Avatar: Hashimea; sygnatura: Nastialioness565- ja, Disney- pozy; Głos: Mateusz Weber (League of Legends, postać- Kayn)

KawaiiKinx3 ^^ niegdyś grałam na nordic east, ale przeniosłam się na westa z powodu rage'ujących dzieci, nierzadko Polaków :P
Mainuję Viktora (kocham po prostu) i Rakana (najlepszy support z najlepszym dubbingiem PL)
Ranga- silver V obecnie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2017, 14:12 przez Angelo.)
Odpowiedz
Sheogorath
Konto zawieszone

Gatunek:Lef mutant :v Płeć:Samiec Wiek:Maluch Liczba postów:8 Dołączył:Lip 2017

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 31
Zręczność: 19
Spostrzegawczość: 25

#12
12-07-2017, 15:55
Prawa autorskie: demireality (lineart) jjcanvas (tło)

O kurdi, ktoś odświeżył temat, patrzę, a ja mam posta z kwietnia 2k15 XD

To więc ten: Eune, nick się nie zmienił, dalej mam TsukiBijuu. Mainuję głównie supporty (wszystkie, bez wyjątków, przynajmniej 40 gier na Lulu, Alistarze, Jannie, Sorace, Morganie, Lux, Leonie, Rakanie, Nami, Threshu, Braumie, Nunu, Tahm'ie, Blitzie) moim głównym mainem jest Sona (300k punktów jak na razie za duża różnorodność bo byłoby więcej lD) oszywiście 7 lvl masterii. 
Jedyną linią której unikam jak ognia jest Jungla. Twierdzę, że przez byt częste granie supportem mam zaburzone poczucie objectivów w grze i utrudnia mi to sprawne czyszczenie jungli chociażby (bo wolę zrobić ganka i pomóc drużynie, na co komu gold). Co prawda mam tu parę swoich ulubieńców jak mrówka czy nocturne, ale oni są opanowani po to że jak dostanę z autofilla jungle to żeby nie być nupkiem i przejebać giereczkę. 
Poza tym namiętnie siedzę na topie, jeśli nie chce mi się grać supportem. Moje topowe mainy to Anivia i Cho'Gath, od biedy zagram Gnarem, Swainem, Trundle, Aatroxem (generalnie jak nie mogę wziąć anivii bo counter i dostane w pupe, to biorę jakiegoś tanka/off-tanka. Zazwyczaj coś czym będę mógł utrzymać linię bez junglera przez przynajmniej 15 minut). 
Namietnie miłuję jeszcze Fizza i Vladimira, chociaż przez mainowanie sony i anivii spadają te dwie postaci na dalszy plan. Zazwyczaj jak mi się Mid trafi, albo shitsuo na topie to biere fizza. 

Jestem teraz w g4 (a byłem w g3 chlip), moje ambicje sięgają przynajmniej g1/p5, zobaczymy co z tego wyjdzie xD Może w końcu trafię na moment, gdzie nie będzie jasuło majnów z siudmom masterkom co się wypierdalają w pierwszych trzech minutach i płaczą całą grę, że dżungler jest chujem i im nie gankuje.
Odpowiedz
Ema
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:342 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

#13
12-07-2017, 15:57
Prawa autorskie: Danni-Minoptra (line-art) | Emkay-MLP (emblemat) | Bjorn (sygna)

Hah czyli ktoś w to jeszcze gra xD? Poprzedni sezon był S2 i prawie S1 ale zabrakło chęci i czasu xD Może jak są wakacje to wrócę do pykania w LoLa :P A gram wszędzie... Poza junglą xD Nie umim w ganki. Głownie lubię siedzieć na midzie ^^
[Obrazek: ema_by_deadfisheye_0-davhhm5.png]
Głosik
Nikt nie wie jak się nazywam... Czasem nawet ja zapominam...
Mówcie mi Giza.
Odpowiedz
Satau
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Liczba postów:589 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 29

#14
12-07-2017, 17:01
Prawa autorskie: DeadFishEye-0 (Bjorn)

Nick: SatauKL  (bo jak inaczej xD)
No to i ja się wypowiem ^^" Gram od jakichś 4 miesięcy (może i dłużej), z początku mainowałam mida Syndrą, LeBlanc, ale po kilku nerfach i zmianach zaczęłam grać głównie na adc, ewentualnie top(który nie zawsze idzie tak jak chcę). Jungli się nie boję, bo i z nią potrafię sobie radzić. Na supporcie jestem przeciętna, bo zabieram kille ;v 
Aktualnie męczę się z dziećmi na rankedach... i jak już jestem w promo to spadam kilka rang w dół. Siedzę w brązie I, ale dawno już rankedów nie próbowałam.
Mainy:
mid - Syndra, LeBlanc, Lux, Ahri
top - Lissandra, Camille, Irelia, Akali (nieumiejętnie XD)
jg  - Shyvanna, Kindred, Evelynn
supp - Zyra, Sona
adc - Ashe, Xayah, MissFortune, Vayne 


Razem z Tibem szukamy osób chętnych do grania taką KLowską drużyną :3
Odpowiedz
Ema
Konto zawieszone

Gatunek:Panthera leo Płeć:Samica Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Znachor Liczba postów:342 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 19

#15
12-07-2017, 17:03
Prawa autorskie: Danni-Minoptra (line-art) | Emkay-MLP (emblemat) | Bjorn (sygna)

Jak macie wakat dla mid-lane to mogę się zgłosić xD Aczkolwiek mój internet jest słaby i gram późnymi wieczorkami, kiedy jest dość stabilnie :P
[Obrazek: ema_by_deadfisheye_0-davhhm5.png]
Głosik
Nikt nie wie jak się nazywam... Czasem nawet ja zapominam...
Mówcie mi Giza.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości