♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Satau
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Liczba postów:589 Dołączył:Wrz 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 80
Spostrzegawczość: 60
Doświadczenie: 29

#16
30-11-2016, 18:29
Prawa autorskie: DeadFishEye-0 (Bjorn)

Dlaczego chcesz zostać MG?
Ogólnie bardzo dużo wolnego czasu spędzam na forum i odwiedzam je codziennie (chyba, że wcześniej usprawiedliwię nieobecność w dziale do tego przeznaczonym) widzę też, że niektóre osoby dość długo czekają na rozpoczęcie jakiejś akcji. Jestem pewna, że byłabym w stanie pomóc i odstręczyć nieco pozostałych MG.
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?*
Tak naprawdę mogę zajmować się zupełnie wszystkim od polowań, przez jakieś mini akcje po walki (z tym, że co do walk to musiałabym jeszcze uważnie przestudiować ich system, ale nie powinnam mieć z tym żadnych problemów).
Tak więc byłabym do dyspozycji każdego.
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu?
A i owszem. Byłam MG na końskich forach (co prawda już nie jestem, ale mam w tym doświadczenie), wilczym i na (sealifepbf) więc jak sami widzicie doświadczenie mam już w tej dziedzinie całkiem spore.
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać?
Właściwie to w tygodniu jestem na forum od godzin wieczornych, ale zdarza mi się wpaść w środku dnia. Tak więc na minimum jednego posta na dzień można liczyć. W weekendy, o ile gdzieś nie wyjadę lub coś innego mi nie wypadnie będę w stanie odpisywać po kilka razy na dzień.
Jakieś uwagi?
Raczej nie mam żadnych, ale jeśli ktoś ogarnięty z systemem walk by mi je trochę pomógł bardziej zrozumieć byłabym w siódmym niebie.
Athastan
Radca
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Posłaniec / Młodszy Szaman Liczba postów:384 Dołączył:Paź 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 61
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 81
Doświadczenie: 8

#17
30-11-2016, 23:46
Prawa autorskie: Subi-cub(generator) Ja (edycja)
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Przodownik pracy

Dlaczego chcesz zostać MG?
Cóż, w tygodniu siedzę niemal dzień w dzień (pn - pt). Wieczorami potrafię wchodzić po kilkakroć, nierzadko na przestrzeni 3-4 godzin. Przez ten czas zazwyczaj piszę jeden wątek fabularny (takie tempo odpisów), oraz dość dużo postów w działach pobocznych. Widzę, że niektórzy użytkownicy są zmuszeni do dość długiego oczekiwania na reakcję ze strony MG. Dysponując dość dużą ilością czasu, chętnie przyczyniłbym się do usprawnienia tych akcji. Poza tym chętnie spróbuję prowadzenia gier w wersji wirtualnej.
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?*
Początkowo dość typowymi, takimi jak polowania czy walki. Z czasem mógłbym się rozszerzyć na niemal wszystkie aktywności.
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu?
Poniekąd. Czasem prowadzę gry fabularno - RPG (na zasadzie mówionej z użyciem kartek, kostek i innych pomocy). W internetowym jeszcze nie próbowałem swoich sił, zazwyczaj pozostawałem w roli obserwatora i czytelnika.
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać?
Przy dobrych warunkach, w tygodniu (szkolno - roboczym), 3 do 4 razy dziennie, oczywiście o ile akcja będzie miała taki tępo.
Jakieś uwagi?
- Skąd MG biorą te kostki o dziwnych liczbach ścian?
- Mogę znikać (po zapowiedzeniu) na ferie, wolne i wakacje (choć nie zawszę i na pewno nie całe.)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30-11-2016, 23:48 przez Athastan.)
Kykczor
Konto zawieszone

Gatunek:Moręgówka Płeć:Samiec Wiek:dorosły(3 lata) Liczba postów:173 Dołączył:Paź 2017

STATYSTYKI Życie:
Siła: 10
Zręczność: 55
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#18
08-12-2017, 20:56
Prawa autorskie: Samiya
Tytuł pozafabularny: Junior Admin / Mistrz Gry / Duch shoutboxa

Dlaczego chcesz zostać MG? Nudzę się, ale tak bardzo się nudzę, a w ten sposób będę mógł walić więcej postów które będą zajmować mi czas kiedy się nudzę.
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?* Jestem elastyczną kaczką i dam sobie radę ze wszystkim co mi się powie, że mam zrobić.
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu? Jestem osobą która może się pochwalić tym że dłużej jest MG niż nie jest, czyli ponad pół życia spędziłem nad papierowymi rpgami.
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać? Minimum raz dziennie przez godzinę czyli minimalnie 4 posty. Ale i tak będzie tego dużo, dużo więcej.
Jakieś uwagi? Nie jestem mocno związany z mechaniką która promuje statystki a raczej daje większe modyfikatory za... inteligentne podejście do sprawy.
Haki
Cesarz
*

Gatunek:Lew afrykański Płeć:Samiec Wiek:Młody Dorosły Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:485 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 9

#19
09-09-2018, 20:06
Prawa autorskie: Askari

Dlaczego chcesz zostać MG? Widzę, że z forum jest coraz gorzej i chciałbym jakoś temu zaradzić. Myślę, że jeżeli umieścimy odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach i zmotywujemy ich by dali z siebie wszystko, to to forum znów rozkwitnie.  
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?*Cóż, planowałem nieco rozruszać to forum i stworzyć całe stado NPC, które urozmaiciłoby grę. Mam już 6 osób które zadeklarowały mi swoją pomoc i sądzę, ze na razie to wystarczy. Na dodatek planowałem pewne zmiany w systemie walki poprzez wprowadzenie modyfikatorów które faworyzowałby pomysłowych graczy, co więcej urozmaicić ofertę w sklepie Hekimy by postacie niezainteresowane walką i leczeniem miały na co wydawać opale. Jeżeli chodzi o sprawy systemowe to mógłbym pomóc w dodawaniu PD, punktów statystyk i HP. Mógłbym też pomóc w reaktywowaniu audycji forumowych, bo ostatnimi czasy doszło sporo ciekawych postaci.  
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu? Prowadziłem kiedyś sesję w papierowym Warhammerze ale poza tym to nic.  
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać? W roku szkolnym mogę odpisywać od piątku do niedzieli, w inne dni może być u mnie krucho z czasem.  
Jakieś uwagi? Interesuje mnie, nie możliwość zostania członkiem administracji i powołania własnego zespołu który pomógłby dźwignąć to forum na nogi.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-09-2018, 20:15 przez Haki.)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości