♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
18-08-2015, 18:07
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Ładnie proszę chętnych o wypełnienie formularza. Nabór pozostaje otwarty przez cały czas!
Przyszli MG zostaną poinformowani, co i jak, więc nawet jeśli nie do końca wiecie, z czym to się je, ale chcielibyście spróbować, to zgłaszajcie się, śmiało. ^^

Kod:
[b]Dlaczego chcesz zostać MG?[/b]
[b]Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?*[/b]
[b]Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu?[/b]
[b]Jak często był(a)byś w stanie odpisywać?[/b]
[b]Jakieś uwagi?[/b]


* polowania i inne "zamawiane" akcje / akcje z inicjatywy MG / Mini MG (prowadzenie jednego-dwóch zwierząt, których na ogół nie spotyka się na fabule, np. żyrafa, słoń) / wszystko naraz


To powodzenia! :)
Nirai
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:Rok i 4 miesiące. Liczba postów:110 Dołączył:Lip 2015

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 60
Zręczność: 45
Spostrzegawczość: 45
Doświadczenie: 5

#2
18-08-2015, 19:15
Prawa autorskie: Jasmingarden/ Salvathi

Do odważnych świat należy! :D

Dlaczego chcesz zostać MG? Zdążyłam trochę poczytać postów na forum i widzę, że przydałby się ktoś, kto by rozkręcił nieco fabułę w niektórych wątkach. Inne powody to, to, że na razie siedzę i czekam na odpisy innych i z chęcią popisałabym jakimiś niezobowiązującymi postaciami ^^
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?* Najchętniej polowaniami, innymi "zamawianymi" akcjami oraz akcjami z inicjatywy MG
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu? Nie za bardzo. Ale w końcu trzeba kiedyś spróbować :D
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać? Niemal codziennie. We wrześniu może być trochę gorzej, bo początek roku i będę musiała ogarnąć szkołę oraz nowy plan lekcji. Raczej wieczorami i w weekendy będę wolna.
Jakieś uwagi? Brak :3 Wiem, że mam małe szanse na zostanie Mistrzem Gry, bo jestem nowym użytkownikiem i mało kto mnie tutaj dobrze zna. Jednak myślę, że to właśnie dobrze, bo nie będziecie wiedzieć czego się po mnie spodziewać ;)
[Obrazek: 30iykud.png]
Amani
Konto zawieszone

Gatunek:Lwica Płeć:Samica Wiek:4 lata Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:403 Dołączył:Sty 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 74
Doświadczenie: 84

#3
19-08-2015, 01:23
Prawa autorskie: Ssaku

Dlaczego chcesz zostać MG? Jestem kreatywna ( tak wiem standardowa wymówka ;D), mam na koncie parę blogów, szukam przygód, a to będzie w stanie mi je zapewnić. Nudzi mi się bo czekam na odpisy, a popisanie z kimś niezobowiązującym pomoże mi wykorzystać czas ( który przeznaczam ostatnio na dodatkowy sen ;-;)
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?* Chętnie zajmę się polowaniami i tymi "zamawianymi" akcjami, wg mnie są to najciekawsze akcje i mogę wykorzystać w nich mój potencjał.
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu? Narratorowałam na eventach, wiele razy. Mówili, że robię ciekawe akcje. Jak już mówiłam mam kilka blogów ( typu wattpad, jest to aplikacja na której można pisać opowieści, jeżeli by ktoś nie wiedział).
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać? Codziennie, kilka razy dziennie. Sprawdzam czy mi odpisali, kilka razy dziennie.
Jakieś uwagi? Raczej mam małe sznase, patrząc na moje posty, lecz o mnie trzeba wiedzieć jedno, jeżeli w coś się wciągne ( tak bardzo bradzo) przykładam się do tego całym sercem i moje posty będą wtedy majstersztykiem.
Sadism
Prekursor | Konto zawieszone

Gatunek:Żmija sykliwa Płeć:Samiec Wiek:5 lat 3 miesiące Liczba postów:794 Dołączył:Mar 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 17
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 43

#4
23-08-2015, 10:23
Prawa autorskie: Cyt. Ja Avek. by Eidel

Dlaczego chcesz zostać MG?
Forum jest dla mnie ważne i chciałbym móc pomagać mu obrastać w posty i udzielać się jeszcze bardziej.
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?*
Akcje z inicjatywy MG / Mini MG choć ewentualne akcje specjalne dla użytkowników też.
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu?
Byłem MG na kilku forach, plus raz adminem.
Jak często byłbyś w stanie odpisywać?
Zależy od ilości obowiązków, ale dowodem an moją aktywność jest to jak w krótkim czasie stworzyłem aż 4 kont a w tym Sadisma na którym mam ponad 500 postów. Myślę że jeśli nie będzie wyjątkowych sytuacji, to minimalnie 1 post na dwa dni, ale zaznaczam minimalnie.
Jakieś uwagi?
Brak.
Wróciłem na prochy tego co niegdyś stworzyłem.
Dziś we mnie wątpią jak na samym początku.
Dziś znowu ich zaskoczę.

GŁOS  
Temat muzyczny Sadisma

[Obrazek: zen-snake.gif]
FireLion
Duch
*

Gatunek:Lew Płeć:Samiec Wiek:2 lata Liczba postów:173 Dołączył:Wrz 2014

STATYSTYKI Życie: 80
Siła: 75
Zręczność: 72
Spostrzegawczość: 72
Doświadczenie: 45

#5
23-08-2015, 16:31
Prawa autorskie: SouriPL, Lil-Cheetah, Luna-s20

Dlaczego chcesz zostać MG? Bo Sami mówiła, że dobrze by było, i że się przydam.
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?* Musiałbym spróbować którejś z nich, aby wiedzieć, co by mi odpowiadało.
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu? Prawie żadne, tylko admin na forum PBF oraz na forum, gdzie PBF odgrywał dużą rolę.
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać? To zależy od mojego nastroju.
Jakieś uwagi? I tak nie zostanę rozpatrzony pozytywnie, więc co mi szkodzi.
"Wszyscy jesteśmy złączeni w wielkim kręgu życia" - Jego Wysokość Król Mufasa
[Obrazek: fire.png]


Gram w FH, IW, DD, LM, IT PL pod nickiem OgnistyLew oraz w WS pod nickiem RealWolf
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#6
27-08-2015, 10:59
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Nirai, Sadism, zostajecie przyjęci na okres próbny! Zgłoście się do mnie po szczegóły na gg/pw/fb.

POZOSTAWIAM NABÓR OTWARTY. MOŻNA SIĘ ZGŁASZAĆ PRZEZ CAŁY CZAS.
Neska
Konto zawieszone

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:koło 3 lat Liczba postów:75 Dołączył:Wrz 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 68
Zręczność: 84
Spostrzegawczość: 58
Doświadczenie: 20

#7
02-10-2015, 21:43
Prawa autorskie: ja
Tytuł pozafabularny: VIP

Dlaczego chcesz zostać MG?
dziwne pytanie :v a kto by nie chciał być wszechmogącym istnieniem hehe? Bo brakuje MG a ja mam do tego ciągoty.
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?*
akcje z inicjatywy MG / Mini MG (tęsknię za Somą lol ale to raczej nie przejdzie) / umówione walki i akcje z NPC jakby ktoś potrzebował, polowania już trochę mniej.
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu?
noo było się już MG tutaj. Nie pamiętam jak długo, ale się było.
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać?
jak często trzeba :v siedzę w domu całymi dniami i rzadko się zdarza że nie mogę wejść i walnąć posta
Jakieś uwagi?
biurokracja, pfe >:|
[Obrazek: neska_aaa_by_paranoii-d9bnzow.png]
Ate
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Osiem susz i trzy miesiące Liczba postów:278 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 71
Zręczność: 70
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 51

#8
08-03-2016, 20:06
Prawa autorskie: KujonekZombiiVitri || ftourini-d48ubt0 || Numizmat || allonkira || Dirke (KIJKU
Tytuł pozafabularny: Mistrz Gry / Skryba

Dlaczego chcesz zostać MG?
A dlaczego by nie? Sądzę, że to ciekawa sprawa. Ba, swego czasu na innych forach bywałam MG i sprawiało mi to swego rodzaju frajdę. Nie ukrywam, że przez ostatni czas (czyt. kilka lat) z moją aktywnością było kiepsko (nie było jej), aczkolwiek... już się chyba wdrożyłam na nowo. Pisze mi się coraz lepiej, nieco się rozkręciłam i myślę, że prowadzenie MG nie byłoby dla mnie problemem.

Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?*
Szczerze powiedziawszy to się dostosuję. W razie czego prosiłabym jedynie o drobną pomoc na starcie i wytłumaczenie kilku spraw ^^

Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu?
Tak jak już wyżej nadmieniłam - tak, swego czasu prowadziłam wiele akcji na innych forach. Musiałabym tylko lepiej zaznajomić się z systemem MG na KL'u i sądzę, że jakoś by przeszło.

Jak często był(a)byś w stanie odpisywać?
Na forum jestem teraz codziennie. Czasem zwlekam z postami, nie ukrywam, ale wydaje mi się, że codziennie mogłabym odpisywać. Wieczorami najpewniej dopiero.

Jakieś uwagi?
Urocza zielonowłosa pokraka dziękuje za uwagę :v
A t e

[Obrazek: 332bdkz.jpg]
Omara
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:844 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 36

#9
08-03-2016, 21:10
Prawa autorskie: Dukacia, obróbka: Fileera (Vei) :*

Dlaczego chcesz zostać MG? A kto nie chciałby zabawić się w Pana Boga? Fajnie byłoby mieć wpływ na pewne wydarzenia :)
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się
zajmować?*
W sumie to bez znaczenia. Wystarczy tylko mi wytłumaczyć co i jak i mogę zacząć działać.
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu?
Nie, ale chyba mogę spróbować i nauczyć się czegoś nowego, nieprawdaż?
Jak często był(a)byś w stanie
odpisywać?
To zależy od czasu. Mam swoje prywatne życie, pracę, szkołę, obowiązki. Postaram się jednak odpisywać jak najczęściej.
Jakieś uwagi? To będzie wszystko z mojej strony. Dziękuję :)
Belial
Płomień
*

Gatunek:lew Płeć:Samiec Wiek:młody dorosły Tytuł fabularny:Mentor Liczba postów:1,310 Dołączył:Lut 2015

STATYSTYKI Życie: 87
Siła: 86
Zręczność: 71
Spostrzegawczość: 68
Doświadczenie: 185

#10
09-03-2016, 00:31
Prawa autorskie: Kiu
Tytuł pozafabularny: Łowca serc

Dlaczego chcesz zostać MG? Bo jestem świetny, a będac MG będę jeszcze świetniejszy!
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?* Mało wazne, bo gdy ja je będę prowadził to będą świetne jak ja.
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu? jakie? Jeszcze pytacie? no świetne ( a tak serio tylko w tym wypadku nie mam żadnego)
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać? Właściwie jestem dziennie.
Jakieś uwagi? Tylko tyle że wypada zapamiętać że jestem świetny ;)
Myr
Odnowiciel | Konto zawieszone

Gatunek:lew przylądkowy- P. l. melanochaita Płeć:Samiec Wiek:5 lat Znamiona:4/4 Liczba postów:1,924 Dołączył:Maj 2015

STATYSTYKI Życie: 90
Siła: 95
Zręczność: 76
Spostrzegawczość: 61
Doświadczenie: 23

#11
28-05-2016, 22:45
Prawa autorskie: ja-Dirke

Dlaczego chcesz zostać MG?Bo ich brak
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?* spontaniczne gnębienie
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu? duże
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać?raczej codziennie
Jakieś uwagi? brak
Sunkeyru
Samotnik
*

Gatunek:Pyton południowoafrykański Płeć:Samiec Wiek:5 lat Liczba postów:77 Dołączył:Kwi 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 80
Zręczność: 30
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 10

#12
31-05-2016, 13:50
Prawa autorskie: avatar: flyugeen

Dlaczego chcesz zostać MG? Bo widzę że coś jakiś zastój jest w akcjach z MG no i ogólnie lubię na forach pomagać.
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?* Tylko polowania i wyprawy po zioła.
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu? Oj i to spore!
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać? bardzo często. Parę odpisów w kilku polowaniach/wyprawach
Jakieś uwagi? Nie :]

[Obrazek: sES7UNb.png]
●●Głos●●KP●●


Jasiri
Duch
*

Gatunek:lwiątko Płeć:Samica Wiek:w momencie śmierci 8 miesięcy Liczba postów:227 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 0
Siła: 30
Zręczność: 15
Spostrzegawczość: 15
Doświadczenie: 10

#13
04-06-2016, 14:26
Prawa autorskie: Ssak

Dlaczego chcesz zostać MG? Bo mi się nudzi, oraz bo jakoś mało się dzieje "niezwykłości"
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?* Heh, pojęcia nie mam nawet jak się to robi... Chciałabym dodawać ciekawe zdarzenia do nieciekawej fabuły (byle bez zamawianych akcji!).
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu? Zero. Ja nawet średnio się orientuję jak tu cokolwiek zrobić.
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać? Zbliżają się wakacje, więc dość często.
Jakieś uwagi? Nie, tylko ktoś musiałby mi wszystko wytłumaczyć, bo jestem niezorientowana.
Pamiętaj że
nigdy nie ulegnę wam, nie...
Hatari
Konto zawieszone

Gatunek:Hiena Cętkowana Płeć:Samica Wiek:Dorosła Znamiona:1/4 Liczba postów:242 Dołączył:Cze 2016

STATYSTYKI Życie: 98
Siła: 70
Zręczność: 52
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 6

#14
14-09-2016, 20:32
Prawa autorskie: kantayeni/ ja

Dlaczego chcesz zostać MG? Nie chce :V Chciałam tylko zrobić NPCa stadnego
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?* NPC ma wykonywać dla stada drobne ozdoby- które służą głownie ukazaniu rangi postac / malować znamiona bo to szympans będzie. Z czasem chciałabym, aby NPC mogł też sprzedawać zioła za opale, ewentualnie zlecać jakieś małe zadania dla graczy z stada i żeby mogli podłapać jakieś niewielkie ilości PD za to.
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu? Eto.. no wiecie xD duże?
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać? Jestem prawie codziennie i prawie codziennie odpisuje, z wyjątkiem weekendów i chwil gdy nie mam mózgu :v
Jakieś uwagi? Yhm, chyba nie. Chyba że wy macie jakieś? Dam KP tej postaci na dniach do wglądu i korekcji!
Ava
Wtajemniczony
*

Gatunek:Hiena cętkowana Płeć:Samica Wiek:Młoda Dorosła Znamiona:3/4 Tytuł fabularny:Strażnik Liczba postów:230 Dołączył:Maj 2016

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 66
Zręczność: 56
Spostrzegawczość: 55
Doświadczenie: 43

#15
15-10-2016, 22:35
Prawa autorskie: Ghalib

Dlaczego chcesz zostać MG?
A dlaczego nie? Tak na serio to żartuje. Widziałam, że niektóre akcje z MG ciągną się dość długo, a MG do zbierania ziół to chyba narazie nie ma wcale. Jestem aktywna więc mogłabym się tym zajmować.
Jakiego typu akcjami chciał(a)byś się zajmować?*
Wszystko cokolwiek będzie potrzebne
Masz jakieś doświadczenie w MG-owaniu?
Owszem mam. Byłam już MG na paru forach PBF i nikt na mnie nie narzekał, więc to chyba dobry znak.
Jak często był(a)byś w stanie odpisywać?
Odpisuje jak najczęściej się da, czyli prawie codziennie.
Jakieś uwagi?
Jeżeli miałabym sędziować walki ktoś musiałby mi wyjaśnić dogłębnie ten system, bo średnio go ogarniam.
Bo ja jestem bogiem
Uświadom to sobie
Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie
O, rany, rany
Jestem niepokonany



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości