♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#1
18-08-2015, 18:22
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Tutaj można zgłaszać się na Moderatorów.
Zadaniem moderatorów jest pilnowanie przestrzegania regulaminu w danych tematach i na SB, poprawianie błędów w postach (zwłaszcza tych najbardziej rażących) oraz wyrzucanie do Archiwum/Kosza starych i niepotrzebnych tematów.

Kod:
[b]Dlaczego chcesz zostać Moderatorem?[/b]
[b]Jakie fora chciał(a)byś moderować?*[/b]
[b]Masz jakieś doświadczenie w moderowaniu?[/b]
[b]Jakieś uwagi?[/b]


* fabularne / pozafabularne / takie i takie



+ mini-nabór na Pogodynkę!
Zadaniem Pogodynki (Pogodyni też mile widziani) jest nadsyłanie mi regularnie co dwa tygodnie pogody (przez gg, fb lub pw) do wstawienia do Ogłoszeń. Pogoda musi być mniej-więcej zgodna z realiami klimatu tej części Afryki (strefa międzyzwrotnikowa, występowanie pory deszczowej i suchej). Prognoza może być pisana w mniej lub bardziej poważnym klimacie. Jako materiał pomocniczy mogę nadesłać plik z prognozami napisanymi przez poprzednią Pogodynkę (można się na nich wzorować, ale nie kopiować w całości).

Kod:
[b]Dlaczego chcesz zostać Pogodynką?[/b]
[b]Jakieś uwagi?[/b]




To zapraszam do zgłaszania się i życzę powodzenia! :)
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#2
19-08-2015, 17:20
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

Dlaczego chcesz zostać Moderatorem? Bo... muszę podawać rozwiniętą odpowiedz? Nie wystarczy że chce i mam 100 lat praktyki i wgle? Obiecuję być praworządnym lwem.. znaczy Moderatorem. Wiem jak forum działa, znam spora część ludzi. Potrafię załatwiać sprawy polubownie, no i Felija ma moje gg ;v
Jakie fora chciał(a)byś moderować?* z 4 jakieś? Na wolnych terenach ;3
Masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? Tak 100 lat!
Jakieś uwagi? -
Omara
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:844 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 36

#3
20-08-2015, 21:45
Prawa autorskie: Dukacia, obróbka: Fileera (Vei) :*

Dlaczego chcesz zostać Moderatorem? Bo mnie rażą błędy w postach (m.in. ortograficzne) i chciałabym jej poprawiać. Dodatkowo wkurzają mnie co niektórzy piszą przy zapisach do stada (teksty typu, że ,,jestem córką Simby i chcę dołączyć do LZ'')
Jakie fora chciał(a)byś moderować?* Myślę że najbardziej zależałoby na forach z zapisami do stad, ew. tereny stadne
Masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? Nie, ale szybko się uczę. Wiem, że dam radę podołać nowym obowiązkom.
Jakieś uwagi? Brak
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#4
27-08-2015, 10:56
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Chikja, Ty pojawiasz się i znikasz.

Ayumi, fora z zapisami są przeznaczone do sprawdzania przez adminów. Dam Ci do moderacji tereny LZ, gratuluję. :)


POZOSTAWIAM NABÓR OTWARTY. MOŻNA SIĘ ZGŁASZAĆ PRZEZ CAŁY CZAS.
Chikja
Poszukujący
*

Gatunek:Hydra vulgaris Płeć:Samica Wiek:Dorosły Tytuł fabularny:Młodszy Szaman Liczba postów:766 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 63
Zręczność: 83
Spostrzegawczość: 80
Doświadczenie: 10

#5
27-08-2015, 11:09
Prawa autorskie: Vegava/ Koseki-L/Lioden
Tytuł pozafabularny: VIP

No weeeeeś :v to az 4 tematy do pilnowania i wcale nie taka ogromna odpowiedzialność, a zdaje się że nie macie zbyt wielu chętnych cnie, to czego wybrzydzacie :'D
Kalani
Dobrotliwa | Konto zawieszone

Płeć:Samica Liczba postów:722 Dołączył:Lis 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 80
Zręczność: 82
Spostrzegawczość: 67
Doświadczenie: 17

#6
27-08-2015, 13:02
Prawa autorskie: MadKakerlaken
Tytuł pozafabularny: VIP

Dlaczego chcesz zostać Moderatorem? Bo z wielką chęcią skopię tyłki tym, którzy wydziwiają cuda na ziemiach Zachodu. Rażą mnie posty z beznadziejną składnią - takie, których nie da się rozczytać.
Jakie fora chciał(a)byś moderować?* Ziemie Zachodu, mogę też się zająć zapisami.
Masz jakieś doświadczenie w moderowaniu? Owszem - przywódcami Moranem i Lavim, jako Administrator przez jakiś czas + z wielu innych for, na których byłam przed dołączeniem do KLa.
Jakieś uwagi? -
Omara
Konto zawieszone

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Dorosła Liczba postów:844 Dołączył:Gru 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 74
Zręczność: 79
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 36

#7
27-08-2015, 16:21
Prawa autorskie: Dukacia, obróbka: Fileera (Vei) :*

O, super :) Obiecuję jak najlepiej podołać nowym obowiązkom

Mogę sobie wybrać kolorek? ^^
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#8
27-08-2015, 20:19
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Jasne. :) Tylko nie może być on zbyt podobny do już zajętych kolorów: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=23

Kal, najlepiej, żeby o ziemiach ZZ decydował przywódca ZZ, ale wątpię, żeby Kah miał coś przeciwko Tobie. ;) Daję Ci moda, a kolorek już masz.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości