♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#1
27-11-2015, 18:59
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

[Obrazek: The_Good_Dinosaur_poster.jpg]

Wbrew pozorom, nie jest to film dla najmłodszych. Choć fabuła wydaje się dość prosta, to nie obfituje ona w radosne momenty, a wręcz przeciwnie, raczej przeważają smutek, strach i zaduma. Niektóre sceny mogą przerazić małe dzieci.
Tła, jak to widać na screenach, są hiperrealistyczne, tak że momentami odnosiłam wrażenie, że oglądam prawdziwy film. Myślę, że to duży krok w rozwoju animacji. Z kolei prostota postaci zupełnie mi nie przeszkadzała. Tak właśnie wygląda wiele współczesnych kreskówek - nieskomplikowane postaci i przepiękne tła (np. Gravity Falls).
Muzyka bardzo dobrze podkreśla nastrój.
Postaci są świetnie zarysowane, zwłaszcza główna dwójka i rozwój relacji między nimi, ale pozostałe też naprawdę dają radę. Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić, to antagoniści, którzy są nad wyraz typowi.
Ja zostałam pozytywnie zaskoczona. Nie jest to najlepszy film Pixara i nie ma w nim tylu żartów co w innych topowych produkcjach, ale z pewnością niesie za sobą pewien morał i zdecydowanie trzyma poziom.
Ogólnie polecam, zwłaszcza wielbicielom fenomenalnej grafiki i wzruszających scen z małą liczbą słów. U mnie nie obeszło się bez łez w oczach.

PS Kilka motywów nasunęło mi skojarzenia z Królem Lwem; na imdb znalazłam nawet posty, w których skarżono się, że to "Król Lew z dinozaurami".
PPS Krótkometrażówka przed filmem jest dość ciekawa, ale też nieco dziwna, a dla dzieci pewnie dość przerażająca.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości