♫ Audycja 36 ♫


Wszystkie audycje znajdziecie na audycje.krollew.pl
Tygodniowy bonus
+5 opali


Otrzymuje Warsir!
  • Forum zostało zarchiwizowane i dostępne jest jedynie w wersji do odczytu - poza ShoutBoxem i tematami pozafabularnymi. Dziękujemy za wspólną grę!
  • Oficjalny kanał na discordzie - do kontaktu z graczami.
  • Stale aktywny pozostaje dział z pożegnaniami, gdzie każdy będzie mógł dopisać swoje.
  • NIE zgadzamy się na kopiowanie jakiejkolwiek części tego forum, także po jego zamknięciu.

    ~ Administracja Król Lew PBF (2006-2018)
Generator statystyk
Drzewo genealogiczne
Okres zbioru (1 porcja):
Cis pospolity
Wulkan Burgess Shale, Ognisty Las, Źródło Życia
Pogoda
1-15 września
21 °C
16 °C
16-30 września
23 °C
17 °C
Postać miesiąca:
Sierpień

Naiwny, strachliwy i delikatny. Lwie dziecko zagubione pośród sawanny, odnalazło ciepło rodziny w śnieżnym Cesarstwie choć niedawno spotkał nieświadomie prawdziwego ojca.
Cytat września
Nadesłany przez Vasanti Vei

Stężenie fanatyków księżyca na poziomie zerowym kazało mu się zastanowić, czy przypadkiem nie zabłądził.
Znajdziecie nas na:
Mauara
Konto zawieszone

Gatunek:Zebra bezgrzywa Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:274 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 20

#16
28-01-2016, 22:30
Prawa autorskie: Avatar: własny| Podpis: internety (darmowe tapety)

Oooo, tak pojawianie się Mufasy też mnie drażni. Równie dobrze może go zawołać żeby zapytać co ma zrobić jak mu się coś zaklinuje pomiędzy ząbkami. Cierpliwości toto dzieci nie uczy xD
Odpowiedz
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#17
28-01-2016, 22:47
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Ja tam nie widze w tym problemu, doradzenie sie starszych, Mufasa był uważany za mądrego i mądrzejszego do Simby. Do tego on pamiętał czasy lwiej straży. Za czasów Simby jej nie było. Tak wiec lekcje najlepiej aby dawał ten kto pamiętał je. Dobra nauka dla dzieci, ze jak czegoś nie wiedza niech zapytają starszych. I nie, nie martwych czy coś xp.
Uważam to za dobry motyw, mówiący, ze Kion nie jest wszechwiedzący i tez potrzebuje się poradzić jak ma wątpliwości. A małpy nie będzie pytać, w końcu to nie rodzina.
Chyba tutaj zapomina się, ze bohaterowie to dzieci też i pewnie nie raz będą popełniać błędy i zachowywać się jak dziecko, co starszych może zirytować "bo coś".
Wyszło kilak odcinków i cięzko cokolwiek powiedzieć a tez pisanie, ze po tych pierwszych odcinkach Disney sie ogarnął czy coś to nie trafione, bo zapewne mają juz gotowe kilka docinków, tak sie zazwyczaj robi. Dorabia się je jeśli tytuł sie sprzedaje. Pewno sezon pierwszy jest (ilekowiek miałby miec odcinków xp)
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#18
09-02-2016, 19:05
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Okej, to ja - spóźniona jak zwykle - może coś napiszę o odcinku z Kiarą.
Był taki... Nijaki trochę, mocno przewidywalny i oklepany. Kiara nie była tragiczna, tytuł sugerował trochę co innego, a okazało się, że ona jej się aż tak strasznie do władzy nie spieszy. Tiifu mnie zawiodła, spodziewałam się po niej więcej rozsądku (bo że Zuri to drama queen, to wiedzieliśmy). Bungi było mało, ale był świetny jak zawsze.
Cieszy mnie, że Zazu się pojawił i był całkiem w porządku, jego piosenka mi się podobała, choć głos Simby - jak Kiu wcześniej pisała - w ogóle nie pasuje, wręcz razi.
Kilka teł było ładnych.
Odpowiedz
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#19
09-02-2016, 20:28
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Mnie się nie podobało jak Zazu wisiały nogi tak dziwnie to wyglądało bardzo. Sam odcinek uważam, za całkiem fajny. Ni nie było ryku, co nadrobili w kolejnym ;D
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#20
09-02-2016, 20:30
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

A nie zwróciłam uwagi na te nogi. Fakt, brak ryku to zdecydowanie plus.
Teraz się boję oglądać ten kolejny. xd
Odpowiedz
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#21
09-02-2016, 20:35
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Ten kolejny nie jest zły, skupia się na Ono. Osobiście ten z Kiara bardziej mi sie podobał niz z ptaszynką.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#22
10-02-2016, 19:10
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Obejrzałam odcinek z Ono, całkiem przyjemny. Wstawki z Rafikim też mi się podobały. Ryk... No jak to ryk, znów ich uratował pod koniec, ale przynajmniej w tym odcinku nie ryczał ot tak, tylko najpierw musieli przesunąć te zebry.
Zastanawiam się, czy każda piosenka Jajny będzie w tym surrealistycznym stylu.
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#23
17-02-2016, 15:35
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

Piszcieee. Wiem, że oglądacie!

Jak wam się podobał odcinek o święcie Kupatana? Dla mnie był jednym z lepszych. Postać Reirei mnie kupiła, reszta szakali też daje radę (choć jak po raz pierwszy pokazali Dogo, to pomyślałam, że jest likaonem). Dobra fabuła, piosenka, no nie ma na co narzekać. :D I cieszę się, że tym razem Kion nie rozmawiał ze zmarłym dziadkiem ani nie ryczał, za to radził się Simby, przez co odcinek wydał mi się naturalniejszy i dojrzalszy niż reszta.
Odpowiedz
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#24
17-02-2016, 16:14
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Dla mnie to nie jest najlepszy z odcinków ale jest spoko.
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#25
17-02-2016, 16:15
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

No najlepszy nie, najlepsze były te początkowe, ale jak dla mnie jest lepszy od dwóch poprzednich.
Odpowiedz
Kiu
Konto zawieszone

Gatunek:krokuta cętkowana Płeć:Samica Wiek:5,3 lat (dorosła) Liczba postów:752 Dołączył:Lip 2013

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 70
Zręczność: 67
Spostrzegawczość: 51
Doświadczenie: 30

#26
17-02-2016, 16:29
Prawa autorskie: lineart BlackNemera- podpis'/ awek -Trollberserker
Tytuł pozafabularny: VIP

Mnie sie z Kiarą podobał X)
[Obrazek: secret_santa_2017</em>kiu_by_nukotek-dbx812q.png]

 Głos *To mi w duszy graj

Nie ma tak dobrego mistrza, który nie trafiłby na lepszego od siebie
Odpowiedz
Felija
Administrator

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:5,5 roku Liczba postów:4,347 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 84
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 50
Doświadczenie: 14

#27
17-02-2016, 16:31
Prawa autorskie: Malaika, tło: Disney | AtomicIceCream

No nie był zły, ale ten mnie bardziej przekonał. W tym z Kiarą podoba mi się to. ;D
https://www.youtube.com/watch?v=mgA1RCudEpA
Odpowiedz
Vasanti Vei
Zgryźliwa | Iskra
*

Gatunek:Lew Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Tytuł fabularny:Medyk Liczba postów:2,979 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 82
Zręczność: 88
Spostrzegawczość: 82

#28
20-02-2016, 21:16
Prawa autorskie: Koseki-Leonheart (Kami), tło Disney / OwlyBlue (Ghalib)
Tytuł pozafabularny: Główny Administrator / Prowadzący Radia / Mistrz Kalamburów / Najpiękniejsze miano

Obejrzałam ostatni odcinek i uważam, że jest jednym z najlepszych. :D Początkowo trochę się go obawiałam, bo nie jestem fanką Fuli, ale tu pokazali postać w taki sposób, że naprawdę da się ją lubić. Postacie poboczne czy wręcz epizodyczne też naprawdę dają radę. Cieszę się, że pokazali relacje między poszczególnymi członkami lwiej straży, wcześniej mi tego brakowało (nie licząc relacji Kion-Bunga). Motyw z wulkanem i w ogóle cały wątek poboczny Bungi wyszedł bardzo dobrze. Piosenka też w porządku.
Właściwie wszystko mi się podobało w tym odcinku.
Odpowiedz
Mauara
Konto zawieszone

Gatunek:Zebra bezgrzywa Płeć:Samica Wiek:3 lata Liczba postów:274 Dołączył:Sie 2015

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 60
Zręczność: 73
Spostrzegawczość: 71
Doświadczenie: 20

#29
26-02-2016, 16:21
Prawa autorskie: Avatar: własny| Podpis: internety (darmowe tapety)

Oooo poruszenie wątku Fuli faktycznie było dobrym pomysłem, chociaż szło się domyślić, że prędzej czy później się za to zabiorą. Czekam na Beshtego >:3

Piosenka całkiem fajna. Animacja pyszczka gepardzicy jest bardzo ładna, chociaż zaczęłam zwracać uwagę na to jak biega i jej nogi strasznie patykowate mi się wydały. Wiem, że oszczędniej jest pominąć jeden staw bo mniej animowania, ale jednak meh...
Poboczny wątek Bungi też zarąbisty, a starania hien jak zwykle beznadziejne xD
Odpowiedz
Venety
Rekrut
*

Płeć:Samica Wiek:Wiek średni Liczba postów:1,177 Dołączył:Cze 2012

STATYSTYKI Życie: 100
Siła: 72
Zręczność: 75
Spostrzegawczość: 69
Doświadczenie: 105

#30
26-02-2016, 23:23
Prawa autorskie: Bjorn | BaxiaArt
Tytuł pozafabularny: Administrator / Pomoc Techniczna

Mnie zdziwiło mocno jedno. Fuli wspomniała, że dorosłe gepardy polują same. Czy to oznacza, że Fuli jest dorosła? Z ciekawości odpaliłam sobie jeszcze raz ten fragment i zauważyłam, że (choć akurat tym bym się mało kierowała, olewają wielkości postaci po całości, ale mimo wszystko) Fuli jest trochę większa od Kiona.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości